dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

4 250 zł72 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku z lat 90. przy ul. Powstańców Śląskich. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Oława,dolnośląskie

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, jasne umeblowane mieszkanie dwupoziomowe w centrum miasta. Kuchnia wyposażona w płytę ceramiczną i zmywarkę, połączona z salonem, sypialnia z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 950 zł52 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, osiedle Piastowskie, ul. Chrobrego. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze. Mieszkanie o pow. 51,7 m2 o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto. Dostępne od zaraz! Lokal o powierzchni 34,60 m znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, położony na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu Port Popowice przy ul. Białowieskiej. Zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.04.2026! Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie ulokowane na II piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Lelewela. Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania pl. Legionów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest to spokojne miejsce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/rus/ukr Do wynajęcia duże i stylowo urządzone mieszkanie, 3-pokojowe z balkonem z salonem przechodnim, znajduje się na III piętrze, w bloku z windą i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (55m2) w budynku przy ul. Na Grobli. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane - gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia - Mieszkanie 1 pokojowe - kawalerka - do wynajęcia. Wrocław. Krzyki - gaj -popularna zielona i ulubiona okolica miasta Wrocław! Z parkingiem. Przy ul/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu, przy Nyskiej 73 (krzyki) we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 50 m2. Piętro 6. Miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z tarasem na 15 piętrze! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł44 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone w prestiżowej inwestycji atal City Square przy ul. Madalińskiego we Wrocławiu. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł40 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Stare Miasto, ul. Kotlarska. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocław. Układ mieszkania:salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajmu piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 47,50m z dużym balkonem na wysokim parterze i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie posiada klimatyzacje!jest w pełni umeblowane.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia komfortowego, w pełni umeblowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w budynku z windą idealne dla osób ceniących komfort oraz doskonałą lokalizację w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna inwestycja klimatyzacja garaż wysoki standard wykończenia Do wynajęcia komfortowe, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł39 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośredników uprzejmie proszę o niekontaktowanie się :) Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,81 m zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona na 2. piętrze nowego bloku przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 84 m | ul.Wietrzna | balkon | garaż | klimatyzacja | Park Południowy Na wynajem komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł45 m² 72,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Walońska, "angel Wings"- rzeka, trasy biegowe czy rowerowe, nieopodal Polinka- więc Pl. Grunwaldzki w zasięgu ręki, w spacerowej odległości Ovo czy Gal. Dominikańska! Do tramwaju 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyremontowaną kawalerkę w Mysłakowicach na drugim piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni 20 m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł45 m² 72,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na wynajem mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze domu w Cieplicach. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 w skład którego zalicza się: salon 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje do wynajęcia nowoczesną kawalerkę (28 m ) z osobną kuchnią. Okolice Sky Towera - ulica Kamienna /drukarska Parking ze szlabanem, świetna lokalizacja, blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferuję komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Sikorskiego opis: : do wynajęcia komfortowy, 3 pokojowy apartament, położony w prestiżowej inwestycji Atal Towers, w samym sercu miasta, nad Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki / Południe ul. Gwiaździsta Metraż: 78 m2 ilość pokoi: 4 Piętro 5/9 ( winda) Dostępny: najem od zaraz Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ul. Gwiaździstej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

4 000 zł81 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie 80,6 m | balkon | ul. Chojnowska, legnica Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia , położone w Śródmieściu - na Ołbinie. Idealna lokalizacja dla osób pracujących, szybki dojazd.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij