dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

2 100 zł66 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 65,90 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Łowickiej, w Legnicy. Mieszkanie dwustronne, układ okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone w Gorcach przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona na drugim piętrze , w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie środkowe - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości z radością proponuje Do wynajęcia śliczne, nowoczesne i w pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe 40m2 (duża sypialnia z malutkim balkonem +przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny, przestronny apartament na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne na poddaszu, po remoncie, gustownie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2. Mieszkanie położone w kilkurodzinnym budynku w dzielnicy Ujazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym (za dodatkową opłatę) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2, położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 650 zł80 m² 45,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje po remoncie | osobna kuchnia | Krzyki | Pierwszy Najem English version of the description below Lokalizacja: ul. Paczkowska 42, wrocław Powierzchnia: 70 m Liczba pokoi: 3 (salon + 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

4 490 zł57 m² 78,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***super oferta / 3 pokoje na nowej papierni / miejsce postojowe*** Na wynajem stylowe 3 pokojowe mieszkanie (57m2) , położone na 4 piętrze budynku na - osiedlu \"nowa Papiernia Ultra Nova\" Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

To mieszkanie o powierzchni 39 m znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 1980 roku. Posiada balkon typu francuski i pełne wyposażenie, w tym pralkę, zmywarkę, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł13 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości Proponuje na wynajem - 1 lub 2 pokoi w Mieszkaniu 3-pokojowym rozkładowym w okolicach Sky Towera .Obok Ronda Powstańców Śląskich / blisko Aquaparku.( Wrocław-Krzyki) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** idealna propozycja dla singla lub pary, komfortowe mieszkanie Z pięknym widokiem *** We speak Polish, english, ukrainian, french and Spanish :) Please call and ask for details :) For English version.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Świdnickiej w ścisłym centrum Wrocławia. Apartament jest doskonałym wyborem dla osób chcących cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 pok., Piaskowa Góra, ul. Malczewskiego Wałbrzych 2100 zł Komfort, lokalizacja, komunikacja Do wynajęcia piękne, wyremontowane i wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m , składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni oraz balkonu. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł72 m² 111,83 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu i doświadczaj standardu, który na nowo definiuje pojęcie miejskiego komfortu. Ten wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2 w centrum Wrocławia ul. Gwiaździsta Oferuję na wynajem nowoczesne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ciepłe i słoneczne mieszkanie 37m na 1 piętrze, w domku z miejscem parkingowym na terenie działki. Blisko wjazdu na obwodnicę Europejkę. Składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, ul. Wałbrzyska. 49m2, wysoki parter, umeblowane, kuchnia, 2 pokoje, garderoba, łazienka z wanną, pralka, lodówka 2300 zł plus opłaty (czynsz: ok. 782 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł32 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa Na wynajem komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Komórka lokatorska i miejsce parkingowe w cenie! Do wynajęcia wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare miasto/ Tęczowa * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 29 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 1/7, winda * Informacje dodatkowe: wolne od października , miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na najlepszym osiedlu Wrocławia - Olimpia Port. 3-pokojowe, ciche mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na zieleń. Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Zaraz. Piłsudskiego vis a vis pkp Mieszkanie o pow. 48 mkw, składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Całość umeblowana. Cena za wynajem: 2.500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD 01.04! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na IV piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Drabika na Jagodnie. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam na wirtualny spacer- do wynajęcia 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Złota Podkowa. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do Bielan Wrocławskich i aow. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję na wynajem apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Vespucciego, olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Piechowice,dolnośląskie

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w bloku przy ulicy Szkolnej w Piechowicach. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i ciepłe składa się z: pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

1 650 zł16 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio przyjazne dla zwierząt przy ul. Zawidowskiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 2. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w dzisięciopiętrowym wysokim bloku z końcówki lat 60. z dużym balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł84 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty (do.

Szczegóły ogłoszenia