dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 199 990 zł96 m² 23 012,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie apartamenty w promocyjnej cenie! bez pcc I prowizji Rezydencja - luksus i kameralność w prestiżowej lokalizacji Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w sercu Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

429 990 zł38 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, położone na parterze w spokojnej okolicy, blisko centrum. Pierwotnie była to kawalerka z dużą kuchnią, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 157 125 zł9 259 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł71 m² 12 626,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Przestronne, gotowe do zamieszkania, jasne 3 pokojowe mieszkanie na zadbanym zamkniętym osiedlu. Cisza, zieleń, bezpieczeństwo. Kameralne osiedle wybudowane w 2017 r. przy ul. Babiego Lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

407 326 zł36 m² 11 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33,22 m , położone na 4. piętrze przy ul. Nożowniczej w samym centrum wrocławskiego Starego Miasta. Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

149 000 zł1 803 m² 82,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 899 950 zł446 m² 4 259,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 224 m | 6 pokoi | Duży ogród | Widawa Wrocław - Atrakcyjna inwestycja lub baza pod rozbudowę - 6 pokoi | 2 kuchnie | 2 łazienki - 4 oddzielne wejścia - Możliwość stworzenia 8 mieszkań - roi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

574 480 zł52 m² 11 020,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 52,04 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

980 000 zł132 m² 7 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Klucze W biurze! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica na nowym osiedlu domów jedno rodzinnych w pięknym otoczeniu lasów Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł37 m² 8 402,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Oleśnica,dolnośląskie

584 900 zł96 m² 6 092,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Dąbrowie tylko 3km od centrum Oleśnicy i 30km od Centrum Handlowego Marino (poświętne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie 42 m | pełen rozkład I Wrocław, gajowicka | Centrum | z windą Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Serialowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 100 000 zł94 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 94m2 w zabudowie szeregowej - Bielany Wrocławskie. Dla inwestora : Mieszkanie aktualnie zaadoptowane jest pod najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Duża, odnowiona kawalerka blisko ul. Hallera, wrocław Gotowa do wprowadzenia | Balkon | Komórka lokatorska | Wyposażona Na sprzedaż przestronna , odnowiona kawalerka położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł40 m² 8 886,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Przemkowskiej, nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w budynku po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowo wykończone mieszkanie z balkonem, po kapitalnym remoncie w dzielnicy Podzamcze. Lokal położony jest na parterze IV-piętrowego budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł124 m² 5 622,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Twój nowy dom w Świdnicy - bez prowizji i bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów szeregowych w Świdnicy. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł77 m² 18 168,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 644 990 zł271 m² 6 070,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m2 (użytkowej 177 m2), położony na urokliwej, doskonale zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł80 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spacerowa

Zgorzelec,dolnośląskie

229 000 zł1 077 m² 212,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Zgorzelcu, przy ul. Spacerowej. Najważniejsze informacje: - lokalizacja: spokojna i zielona okolica, z dogodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 780,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 3 piętro - niski budynek z cegły Legnica - ul. Przemkowska Nieruchomość o powierzchni 44,10 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie typu studio o powierzchni 40 m , położone w nowym budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal został urządzony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

529 100 zł39 m² 13 566,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Klucze od zaraz Ładne dwustronne zadbane-idealne na start-dla siebie jak I dla inwestora tel.pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią blisko do Centrum parę minut do Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia o fertę sprzedaży mieszkania - Dzierżoniów, osiedle Tęczowe. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

625 000 zł38 m² 16 587,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament - wykończony i gotowy na nowych właścicieli - Świeradów Zdrój. Apartament inwestycyjny - cena zawiera vat! Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczków

Wilczków,dolnośląskie

225 000 zł800 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane położone w miejscowości Wilczków, gmina Żórawina. Działki objęte mpzp, z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Prąd i woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 308 zł85 m² 10 022,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,62m2 + ogród 16,96m2 +taras 21,90m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

6 498 zł425 m² 15,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 425 m , zlokalizowany na 1. piętrze budynku usługowo produkcyjnego. Idealny pod działalność magazynową, lekką produkcję, pracownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Architektów

Wrocław,dolnośląskie

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez podatku pcc Cena: 787 325,00 Powierzchnia: 70,64m Piętro: 2 Adres: wrocław - Żerniki Opis inwestycji Nowe Żerniki to nowoczesne, kameralne osiedle tworzone jako część modelowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Pierwoszów,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polkowice,dolnośląskie

267 000 zł33 m² 8 039,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Bezczynszowa Kawalerka na sprzedaż - Polkowice, ul. Borówkowa Na sprzedaż komfortowa, ekonomiczna kawalerka o powierzchni 33,21 m (po podłogach 46,67m ) z dodatkową komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jerzmanki

Jerzmanki,dolnośląskie

179 000 zł41 m² 4 336,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! tylko W as nieruchomości! 2 pokojowe mieszkanie W jerzmankach! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze, budynek gospodarczy, niskie koszty utrzymania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Skalna

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł2 000 m² 349,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W najbardziej prestiżowej dzielnicy jeleniej góry Z pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie! bezpośrednio! Działka budowlana 2.000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Biedaszków Mały

Biedaszków Mały,dolnośląskie

260 000 zł4 361 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4361 m w miejscowości Biedaszków Mały. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł84 m² 5 798,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 84,50m2 z widokiem na rynek świdnicki :) Atrakcyjna cena! Nieruchomość składa się z: - salonu o powierzchni 30m2 - kuchni 12m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śmiałowice,dolnośląskie

459 000 zł110 m² 4 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu - 110 m na działce 1000 m Lokalizacja: obrzeża wsi, 10 km od Świdnicy Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy bocznej uliczce w samym Centrum Leśnicy. W promieniu 500m tramwaj, supermarkety, apteka, park.