dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pigwowa

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł150 m² 13 023,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowocześnie wyposażony dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Ołtaszynie! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wrocław, mieszkanie Ścisłe centrum Inwestycja! mieszkanie na sprzedaż Cena: 455 000 zł Powierzchnia: 41,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/4 Typ zabudowy: kamienica Rok budowy: 1955 Materiał: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

719 749 zł57 m² 12 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł118 m² 6 355,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118 m (powierzchnia użytkowa: 92,34 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu do sprzedania lokal handlowo-usługowy w centrum Legnicy. Nieruchomość o powierzchni 55m2 składa się z sali sprzedażowej, sali magazynowej , sali biurowej,zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

829 899 zł54 m² 15 368,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się we Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Oleśnica,dolnośląskie

599 700 zł78 m² 7 688,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 78 m | Oleśnica, ul. Daszyńskiego 7a Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja, która ułatwia życie to mieszkanie w Oleśnicy to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Funka

Wrocław,dolnośląskie

635 818 zł53 m² 12 085,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Opis inwestycji: nowoczesna inwestycja w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 280 000 zł189 m² 6 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Jaworzyna Śląska. Komfortowy styl życia na powierzchni 189 m2, z czego 123 m2 to przestronne wnętrza mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 703,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul Krótka Duszniki-Zdrój Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Krótkiej numer 5 w Dusznikach-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

729 990 zł58 m² 12 521,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe ,rozkładowe mieszkanie po remoncie z balkonem | Gądów Mały Na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Klucze W biurze -w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla siebie jak I inwestycyjnie na wynajem-warto! kwiatkowskalicencja nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Ścinawie o pow. użytkowej 100m2 posadowiony a działce o pow. 10,79 ar. Działka zagospodarowana ,płaska w kształcie prostokąta z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

520 000 zł61 m² 8 482,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z balkonem i wygodnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni 61,30 m2, 3 pokojowe: - kuchnia oddzielna z meblami na wymiar, i oknem. - przestrony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

885 573 zł94 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam prywatnie mieszkanie z parkingiem. Adres: zacharzyce ul. Rumiankowa 16 Nowe oddane w roku 2025. Księga Wieczysta Dwa pokoje 42,09 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

975 434 zł82 m² 11 856,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Źródlana

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

415 000 zł33 m² 12 734 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe rzuty, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro Nieruchomości team4home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 530 484 zł80 m² 31 790 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w samym sercu Wrocławia. Oferowana nieruchomość o powierzchni 79,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jabłkowa

Środa Śląska,dolnośląskie

62 500 000 zł242 000 m² 258,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Atrakcyjne działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną 24,2 ha pod Wrocławiem, mpzp, pozwolenie na budowę bezpośrednio. Na sprzedaż wyjątkowy kompleks nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Oława,dolnośląskie

92 200 zł384 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia