dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

209 900 zł1 000 m² 209,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie działka budowlano-usługowej położone w pięknej okolicy Niecieszowa koło Oleśnicy. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż jest urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na wysokim parterze uroczej kamienicy w samym sercu Starego Miasta we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł90 m² 8 666,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 91 m | 4 pokoje | Centrum Wrocławia | 100 m od Dworca pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w sercu Wrocławia, w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu do sprzedaży wyremontowany dom wolnostojący w Cieplicach w cenie mieszkania. Dom o powierzchni użytkowej ok.124 m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

314 399 zł42 m² 7 485,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A do 19 listopada do godz. 14:00 Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia z najpiękniejszym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębowa

Biestrzyków,dolnośląskie

1 149 000 zł1 500 m² 766 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Osiedle prestiżowych, dużych domów jednorodzinnych. Mnóstwo zieleni, szeroka, oświetlona droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

498 000 zł64 m² 7 810,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Świdnica, osiedle Zarzecze Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,76 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 320,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedmiotem sprzedaży jest dom 2-kondygnacyjny, podpiwniczony, położony na działce o powierzchni 1085 m2, położona jest przy ul. Koreańskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 900 zł187 m² 2 671,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kącka

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł119 m² 6 363,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Opiekun oferty: tel. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 119 m2, działka 522 m2 do kapitalnego remontu, w najładniejszej części Leśnicy. Podstawowe informacje: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw, obiekty sportowe, stojaki na rowery. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Brzeg Dolny,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 866,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie z loggią, położone na iiip. w budynku mieszkalnym jednoklatkowym typu "punktowiec" na os. Warzyń w Brzegu Dolnym (ok. 30km od Wrocławia). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

870 000 zł73 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości partner prezentuje do sprzedaży trzy apartamenty pod wynajem dla turystów. Nieruchomość położona jest w nowym apartamentowcu. Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł74 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mieszkanie do własnej aranżacji. Ponad 70 m2 w kamienicy na wrocławskich Hubach. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z balkonem Krzyki - Borek (15 min do dworca pkp) Polecamy 1-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 26 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Oferta na wyłączność dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

595 000 zł97 m² 6 150,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 68,73 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

556 700 zł48 m² 11 564,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł26 m² 11 516 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mikroapartament inwestycyjny 26 m ul. Wilcza 7. Na sprzedaż mikroapartament inwestycyjny o powierzchni 26 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wilczej 7. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

254 000 zł46 m² 5 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Lubawka, i piętro Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna w górach, ul. Różana

Nowy Kościół,dolnośląskie

98 000 zł7 478 m² 13,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w malowniczo położonej miejscowości Różana, na Pogórzu Kaczawskim w Krainie Wygasłych Wulkanów. Nieruchomość znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Stanowice,dolnośląskie

949 000 zł142 m² 6 662,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Oławy i Wrocławia? Ta połowa bliźniaka o powierzchni 142,44 m z 2012 roku to propozycja idealna dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocisławice

Wrocisławice,dolnośląskie

250 000 zł3 731 m² 67,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działka o powierzchni 3731 m położona w miejscowości Wrocisławice, zaledwie 10 km od Środy Śląskiej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

624 750 zł85 m² 7 385,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Oferta również możliwa do zakupu dla obcokrajowców(ukraina/białoruś/rosja)- nowe mieszkania do wprowadzenia. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł25 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedania studio z oddzielną kuchnią w kamienicy przy Cybulskiego. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w zadbanej kamienicy. Idealna lokalizacja dla chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

450 000 zł132 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Dom wolnostojący - Koźlice 4 sypialnie + salon - 13 minut od Lubina Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł32 m² 16 507,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Podana cena jest wartością brutto. W ofercie na sprzedaż ekskluzywny apartament na Osiedlu Podgórze 1e - (II piętro) - Szklarska Poręba. Powierzchni całkowitej 31,5 m , plus duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 219 198 zł72 m² 16 877,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego, dwumodułowego apartamentu w popularnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie wykończone, sprzedawane wraz umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł120 m² 4 483,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Chcesz szybciej zamieszkać w swoim nowym domu? Z nami to możliwe! W Atelier Development stawiamy na sprawną organizację, doświadczone ekipy i technologię tradycyjną, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Mysłakowicach. Na działce o powierzchni 1900 m2 znajduje się nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim oraz rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 370 000 zł240 m² 9 864,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom z pięknym ogrodem przy parku idealny dla rodziny z dziećmi! Żerniki Wrocławskie, gmina Siechnice Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240,26 m (plus 51,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł89 m² 11 786,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament z dużym ogrodem i garażem - Wrocław, jagodno, ul. Straussa Na sprzedaż oferuję komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 72,12 m + pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radosna

Rogów Sobócki,dolnośląskie

179 000 zł1 030 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 10 ar, usytuowaną w Rogowie Sobóckim przy ul. Radosnej. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwkowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Stabłowice, ul. Oliwkowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

1 119 000 zł120 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w malowniczych Biskupicach, zaledwie 6 km od Sycowa. Nieruchomość charakteryzuje się wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

424 900 zł33 m² 12 993,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość na Popowicach o powierzchni użytkowej 32,7m2 przy ul. Popowicka 148 Atuty mieszkania: - lokalizacja - balkon - miejsce postojowe za szlabanem - bardzo praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł74 m² 13 427,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu niezwykle gustowne, przestronne, a co ważne gotowe do wprowadzenia mieszkanie apartamentowe o powierzchni 73,3 m2 położone na kameralnym osiedlu we wschodniej części.