dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł79 m² 7 798,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym [prawie 5m ] balkonem na ul. Noskowskiego ( Zabobrze II ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł44 m² 18 225,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż- komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Powierzchnia: 43,84 m + duży, funkcjonalny taras Układ - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

784 900 zł43 m² 18 249,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Tak, dobrze czytasz w tym mieszkaniu wszystko jest otwarte, poza jednym miejscem drzwi do łazienki. Bo nawet najbardziej otwarte serce czasem potrzebuje prywatności. To mieszkanie jest dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł51 m² 3 864,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne mieszkanie tbs - Księże Małe, ul. Opolska 51, wrocław Przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,49 m , położone w budynku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 024 259 zł91 m² 11 213,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Południk 17 to nowoczesne osiedle z pełnym zapleczem usługowym i rekreacyjnym. Mieszkanie położone jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

395 000 zł68 m² 5 783,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 68,30 m2, z balkonem, na VII piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal dwustronny, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł54 m² 13 031,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Bobrzej na osiedlu Popowice. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

790 590 zł96 m² 8 264,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

598 945 zł61 m² 9 793 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przy zakupie do końca września miejsce postojowe naziemne w cenie! Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

666 750 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu położone na I piętrze. Atuty inwestycji: funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł46 m² 11 166,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju we Wrocławiu - ul. Wesoła 41 Mieszkanie o powierzchni 46,48 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym, zlokalizowanym na wałbrzyskim Podzamczu - ulica Hetmańska. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Nawojów Łużycki

Nawojów Łużycki,dolnośląskie

580 000 zł153 m² 3 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu połowę domu wolnostojącego wraz z pomieszczeniem typu - stodoła o pow. 160 m2, pełniąca na dzień dzisiejszym funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł37 m² 8 792,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** *** nowa niższa cena*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

760 600 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

% pcc | 0% prowizji - oferta dewelopera Na sprzedaż nowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w miejscowości Krzeptów obok Wrocławia. Nieruchomość jest wyposażona w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konińska

Wrocław,dolnośląskie

353 421 zł25 m² 14 119,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

II etap inwestycji w zachodniej rozwojowej części Wrocławia Kawalerka idealna dla studenta na start lub pracującego singla Mieszkania gotowe do odbioru 30.06.2026 I etap zakończony przed czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 904 zł66 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania są gotowe oddane do użytkowania. To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

493 714 zł37 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni - do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny 36,89 m . Nowe budownictwo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilkaska

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji na wrocławskich Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 399 000 zł104 m² 23 045,20 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 549,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego. Mieszkanie o powierzchni 86 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w kamienicy. Omawiane mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lisowice,dolnośląskie

590 310 zł110 m² 5 346,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szrenicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Dom w zabudowie szeregowej - skrajny szereg Cieplice Śląskie-Zdrój Powierzchnia: 120 m | Działka: 491 m | 4 pokoje | Rok budowy: 2021 Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

608 999 zł46 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł49 m² 16 426,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż- komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Powierzchnia: 48,64 m + balkon Układ - salon z aneksem kuchennym 27,11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 005 zł52 m² 11 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

715 000 zł67 m² 10 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma ogródkami znajdujące się w Krzeptowie przy ul. Tymiankowej 1, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

478 500 zł29 m² 16 689,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorów

Komorów,dolnośląskie

399 000 zł79 m² 5 031,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż: komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Komorowie. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Jaroszowice

Nowe Jaroszowice,dolnośląskie

335 000 zł130 m² 2 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 749 m²

Jeśli szukasz przestrzeni i nieruchomości w dobrej cenie - ta oferta jest dla ciebie! Przedstawiamy propozycję sprzedaż dziełek o łącznej powierzchni 4.749 m2. Działka nr 202/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł1 900 m² 184,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Nieruchomość z Zabudową Usługową i Potencjałem Mieszkaniowym Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej nieruchomości położonej w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

598 944 zł61 m² 9 793,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 361 290 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie Z prywatnym terasem Bez prowizji | Bez podatku pcc | Atrakcyjna lokalizacja | Prywatny taras | Widok na Park Szczytnicki | Stan deweloperski | Dostępne od ręki ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł45 m² 15 379,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego. Nowe życie od zaraz komfortowe 3 pokoje./45m2. Mieszkanie jest dostępne od zaraz do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie 3-pokojowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij