dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowej przestrzeni w centrum miasta? Zapraszam na prezentacje przestronnego mieszkania, które może być Twoją oazą spokoju. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł175,41 m² 5 301,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przestronny dom wolnostojący w Brzeżnicy Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Brzeżnica. Nieruchomość idealna dla większej rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na pd-zach od wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł320 m² 3 746,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:194 m²

CO sprzedajemy? Kamienicę mieszkalno-usługową o powierzchni całkowitej 320 m (powierzchnia użytkowa: 208,26 m w tym 66,5 m powierzchni usługowej), posadowioną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 29/21 o powierzchni 1006m2 położoną w Bolesławcu na osiedlu Przylesie. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł562 m² 4 982,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada do sprzedaży w ofercie na wyłączność obiekt mieszkalno -usługowo- produkcyjno- magazynowy położony w Jeleniej Górze przy ul. Wiejskiej obok hal.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł64,30 m² 9 502,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu przy Al. Wiśniowej, budynek z końca lat 70-tych XX wieku po termomodernizacji, wysoki parter (pierwsza kondygnacja) niska zabudowa, bez windy, dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytułowanego w zadbanej i wyremontowanej kamienicy na drugim piętrze w Oleśnicy przy ulicy Krzywoustego. Bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł144,53 m² 3 597,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego W stanie surowym zamkniętym, położonego na ustawnej 10-arowej działce. Jest to projekt Dom przy Rubinowej 7 , który.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu nieruchomość składającą się z dwóch poziomów, które oferują komfortowe warunki do życia. Dom zlokalizowany jest w Kobierzycach. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

83 790 zł931 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w pięknej i malowniczej wsi bukowna pomiędzy Lubinem a Legnicą. Działki O numerach: 197/19 o pow. 9,31 ara - cena 83 790 zł 197/12 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,23 m² 13 460,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

| szczegóły dotyczące lokalu: - powierzchnia 28.23 mkw. - lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju - balkon o powierzchni 3,73 mkw. - wyposażenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,90 m² 10 516,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i osobnym lokalem usługowym 128m 2 | centrum Siechnice -15 min od Wrocławia Idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstawa Wielka, gmina Czernica. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce Oznaczenie w pzp - mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,63 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

924 340 zł70,66 m² 13 081,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Wiosenna promocja: tylko do 1 Czerwca cena obniżona o 1000 zł/m. Kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 004 m² 199,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Obniżka ceny działki 86/7! Tylko 199zł/m2 brutto! Na sprzedaż malowniczo położone działki widokowe z mpzp, blisko Dusznik-Zdrój! Oferujemy na sprzedaż 8 działek na pięknej polanie otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł63,72 m² 10 043,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł799,95 m² 3 687,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjna perła W sercu legnicy Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

108 500 zł987 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Świecie, gmina Leśna, na skraju Giebułtowskiego Lasu na Przedgórzu Izerskim. Urokliwe działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł80,28 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,90 m² 10 527,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligatoryjny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł108 m² 5 546 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przestronny lokal położony na parterze - Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składają się pomieszczenie główne, 4 oddzielne pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, korytarz, schowek, toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 247 zł37,99 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 5397 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 428 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1428 m , położona w malowniczej okolicy z panoramicznym widokiem na góry. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 419 m² 176,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! działka rolna 1419 m2/kunice/dolnośląskie Na sprzedaż działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne domy szeregowe w zielonej części Smolca Lokalizacja: smolec - nowoczesna i najszybciej rozwijająca się sypialnia aglomeracji wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 099 zł47,30 m² 11 270,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Tylko do 15 maja obowiązuje wyjątkowa promocja - cena mieszkania została obniżona z 567 127,00 zł do 533 099,38 zł, co.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,83 m² 4 781,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Mirska! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położona tuż przy przy Rynku w Mirsku. Mieszkanie położone na parterze w bloku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Legnica, ścisłe centrum, ulica Złotego Florena, nowoczesny budynek M Point, parter, lokal usługowo-biurowy, dwa wejścia, miejsce postojowe. Wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł130 m² 5 823,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom wolno stojący 130 m2 na osiedlu Fredry w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 476 mkw , dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, wybudowany w 1985 r. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99 m² 3 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Miller prezentuje nieruchomość w Wałbrzychu dzielnica Podzamcze na pierwszym piętrze o powierzchni 99m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 182 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, gmina Grębocice, działki budowlane, 1182 m2, sprzedam, 80 000 zł. Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice. Działki pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.