dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

891 206 zł47 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 18 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Kowarska

Karpacz,dolnośląskie

599 000 zł3 978 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Śnieżkę w miejscowości Ścięgny (obok Karpacza), gmina Podgórzyn, powiat karkonoski. Malowniczo położona działka o powierzchni 3978 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kocioł

Kocioł,dolnośląskie

191 400 zł1 740 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położone, uzbrojone działki w miejscowości Kocioł, 15 min jazdy samochodem od Zieleńca oraz Kudowy-Zdrój. Dostępne działki o powierzchniach: 1740 m2 2006 m2 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 205 000 zł71 m² 16 959,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe nowe mieszkanie premium Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piaskowa

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogrodem i balkonami - Ślężańska Perła, sobótka Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 890 900 zł144 m² 13 133,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe z garażem o powierzchni około 143 m2 - bezczynszowe. Garaż w bryle budynku z kanałem podziemnym, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże, jasne, słoneczne. Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka z wc Przedpokój Balkon Dlaczego warto? Czynsz tylko 300 zł, w tym zaliczka na zimną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Ujazd Dolny

Ujazd Dolny,dolnośląskie

1 530 000 zł596 m² 2 567,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Polecam na sprzedaż 13- pokojowy obiekt pałacowy z II połowy XIX wieku o pow.596 m2. położony w Ujeździe Dolnym powiat średzki. Do zespołu pałacowego należy również stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 194 900 zł81 m² 14 726,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

3 kawalerki, centrum Wrocławia, minimalny roi >7,3% przy najmie długoterminowym. Wzystkie 3 kawalerki z najemcami. Zarabiasz od 1 dnia. Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę gotowca inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

669 000 zł62 m² 10 721,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem położone w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2017 roku. Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kromolin

Kromolin,dolnośląskie

8 500 000 zł3 500 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:70

 

Powierzchnia działki:283 168 m²

Na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Świdnica,dolnośląskie

609 900 zł69 m² 8 839,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Świdnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 958 999,80 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

379 000 zł45 m² 8 507,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 44,55 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

685 250 zł55 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł37 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,84 m2 w dzielnicy krzyki(klecina) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość na wrocławskich Krzykach, w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

795 000 zł113 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 990 zł44 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m2, położone na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70. Budynek zadbany, w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

883 197 zł47 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 17 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki Lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich Powierzchnia użytkowa: 34m Piętro: 10/11 Liczba pokoi: 2 (niezależne) Stan: po remoncie generalnym - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

519 000 zł58 m² 8 932,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja | mieszkanie gotowe do odbioru W stanie deweloperskim! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z: - komunikacja 15,6 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 555 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

 

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyspiańskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 100 000 zł974 m² 1 128,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale handlowo-usługowe (magazynowe) zlokalizowane w Kłodzko przy ul. Wyspiańskiego. Lokalizacja tereny obszaru zabudowy użytkowej, produkcyjnej, składów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

650 000 zł330 m² 1 969,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania dochodowa kamienica w Centrum Dzierżoniowa! Na parterze znajduje się lokal o powierzchni 330 m2 (od wielu lat wynajmowany przez sprawdzonego najemcę), ponadto właściciel posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł34 m² 14 948,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Kajdasza, 2 pokoje z balkonem dostępne od zaraz! Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: dwulokalowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia ul. Teatralna Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wysokim potencjałem najmu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

458 700 zł43 m² 10 739,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,71 m , zlokalizowane w zielonej.