dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana na parterze w bloku na Osiedlu Młodych. Nieruchomość po gruntownym remoncie: okna pcv, wymienione instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

727 773 zł40 m² 18 194 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania umeblowanego, wyposażonego i gotowego do zamieszkania o powierzchni użytkowej 40 m2. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 251 073 zł122 m² 10 280,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W okazyjnej cenie! Gorąco polecam kawalerkę położoną w miejscowości Jelcz-Laskowice. Mieszkanie o pow 30 mkw składa się z: - kuchni z jadalnią, - pokoju, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* bez prowizji i bez podatku pcc* Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania. * gwarancja najniższej ceny.* Wyjątkowa przestrzeń, w której elegancja spotyka naturę. Na sprzedaż mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murarska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł48 m² 12 316,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 pokoje 48,31 m piwnica 18 m - Murarska Wrocław Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,31 m z dużą piwnicą 18 m , usytuowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

719 500 zł49 m² 14 749,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem zlokalizowane w centrum przy ul. Kościuszki 61 we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 48,78 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł95 m² 4 726,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 930 000 zł176 m² 10 965,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Zapraszam do zaprezentowania Państwu domu wolnostojącego: adres: cyprysowa , 55-093 Kiełczów Cena: 1.930.000 Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 142,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł53 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł40 m² 12 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Lokal znajduje się na ulicy Wandy Rutkiewicz, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

886 278 zł74 m² 11 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł47 m² 7 720,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 46,63 m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

1 230 250 zł94 m² 13 126,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta wyłącznie W naszym biurze | we speak english Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament (pow. 93,72 m2) z balkonem i tarasem , położony w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ujeździec Mały

Ujeździec Mały,dolnośląskie

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki budowlanej - Idealna lokalizacja przy Krajobrazowym Parku Doliny Baryczy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , położoną tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

820 255 zł45 m² 18 175 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m2, z loggią. Gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane w inwestycji na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł55 m² 11 669,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Gotowe do zamieszkania duże dwupokojowe mieszkanie przy factory outlet. Standard mieszkania: mieszkanie w bardzo dobrym stanie, odświeżone z częściowo nowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

2 999 000 zł95 800 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 95 800 m , położony nad urokliwym jeziorem, w malowniczym otoczeniu przyrody w miejscowości Szczepanów (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie, 44,5 m na Ołbinie we Wrocławiu 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Wrocławia. Lokal jest cichy, ciepły i idealny dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

589 950 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Opiekun oferty: tel. Świeżo wykończone, ładne mieszkania w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Układ nieruchomości: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z otwartym przedpokojem do każdego pomieszczenia. Nieruchomość mieści się w zadbanym budynku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł33 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 951,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

832 749 zł48 m² 17 345 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: kępa Mieszczańska, jedna z topowych lokalizacji we Wrocławiu, mieszkanie tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł61 m² 12 114,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

205 000 zł1 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oleśnica/nieciszów Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 (wymiary 35m x 30m) , dojazd drogą asfaltowa i drogą szutrową. Okolica to budowane nowe domy , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wojanowska

Wrocław,dolnośląskie

75 000 zł340 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

przedam działkę na Stabłowicach-340m2 .Działka 7 lat temu była nagrodzono 5 miejscem na 70 tys. działek. Na działce jest prąd,studnia kopana wyłożona kamieniem brukowym, drewutnia ,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Milin,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Dom z dużym potencjałem i budynkami gospodarczymi - Milin, gm. Mietków Na sprzedaż dom z niezależnymi budynkami gospodarczymi , usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego. Oddanie do użytku I kwartał 2025 r. Brak podatku pcc! nieruchomość: parter: przestronny salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

890 000 zł158 m² 5 696,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Oborniki Śląskie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 29 Zapraszamy do zakupu przestronnego, komfortowego lokalu o powierzchni około 158 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł45 m² 7 729,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tj w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

782 387 zł59 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! DLACZEGO WARTO SIĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 156,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe, umeblowane, gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz ul. Pasłęcka pl/ua/rus/eng Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie na kameralnym, rodzinnym osiedlu Układ: - hol wejściowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł57 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami postojowymi - ul. Mulicka, psie Pole, 56,8m2, w spokojnej części Wrocławia - Psie Pole. Idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemniaczana

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł51 m² 11 165,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,96 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu w dzielnicy Brochów Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego.