dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 495,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta zarezerwowana Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na parterze apartamentowca, obok Galerii Handlowej Wroclavia przy ulicy Madalińskiego we Wrocławiu w prestiżowej lokalizacji. 41 m22 pokojewysokie sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

269 000 zł49 m² 5 476,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Różanej, tuż obok Hotelu Piotr & spa. Powierzchnia: 49,12 m + piwnica + wspólny strych Układ: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Wołów,dolnośląskie

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom z ogromnym potencjałem! Dom składa się z pięciu pokoi,kuchni ,łazienki z wc oraz osobnym wc .Łazienka na piętrze do remontu. Na parterze znajduje sie przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Czarnoleska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 031 100 zł10 311 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w spokojnej, widokowej części Jeleniej Góry (osiedle Czarne) przy ul. Czarnoleskiej. Idealna lokalizacja pod domy jednorodzinne, bliźniaki lub kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam słoneczne 3 pok dwupoziomowe mieszkanie po podłodze powyżej 60m2, w akcie 48,9 m2 + duży balkon 12m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku w cichej, spokojnej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogródkiem, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł45 m² 14 745 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 45m2, znajdującą się przy Placu Grunwaldzkim, w świetnie utrzymanej kamienicy z roku 1905. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

928 534 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł24 m² 19 025,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 23,7 m , położonego na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1973 roku. Nieruchomość znajduje się w dynamicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł70 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie i przestronne mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynku z 2017 roku, oferującym całodobową recepcję, ochronę z monitoringiem oraz pełne poczucie bezpieczeństwa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

616 000 zł35 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie 35 m - Kępa Mieszczańska, wrocław Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł106 m² 10 339,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105.9 m2 Najważniejsze informację; - media miejskie - nieruchomość znajduje się na 9 piętrze - budynek jest wyposażony w windę - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

432 864 zł38 m² 11 530,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

708 461 zł60 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: 2 Pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród 19.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kulów

Kulów,dolnośląskie

55 000 zł500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna z murowanym domkiem Kulów, 5 arów | Możliwość całorocznego użytkowania | Świetna inwestycja! Marzysz o własnym miejscu blisko natury idealnym na weekendy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 340 000 zł186 m² 7 219,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:752 m²

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: polecam do zakupu w pełni wyposażony dom wolnostojący zlokalizowany w Szymanowie. Dom znajduje się w bardzo spokojnej okolicy którą cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 666 000 zł86 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł40 m² 14 925 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

429 999 zł26 m² 16 449,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż kawalerki po generalnym remoncie - 26,14 m , Wrocław Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki po generalnym remoncie, o powierzchni 26,14 m Mieszkanie znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł39 m² 12 051,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m z dodatkową piwnicą 2,06 m oraz stychem ogólnodostępnym, położone na parterze w budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

539 000 zł51 m² 10 589,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na parterze z ogrodem i garażem. Mieszkanie do wprowadzenia - oferowane jest z pełnym wyposażeniem! - umeblowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

1 200 000 zł453 m² 2 647,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 850 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania pensjonat z restauracją w Bartnicy 2 kondygnacje + poddasze, podpiwniczenie częściowe, na parterze budynku restauracja, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

559 000 zł50 m² 11 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego budynku na jednym nowych osiedli w Lubinie Małomicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

562 948 zł58 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Boguszów - ul. Kolejowa - 75 000 zł Na sprzedaż oferuje nieruchomość posiadająca duży potencjał aranżacyjny. Mieszkanie posadowione w kamienicy na II piętrze w miejscowości Boguszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 120 000 zł5 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Jędrzejowicach, koło Sobótki. Blisko góra Ślęza. Działka ma powierzchnię 5600 m2. + droga 600 m2 Cena działki: 1 120 000 zł do negocjacji Cena drogi: 48 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarów

Żarów,dolnośląskie

1 998 000 zł230 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m , położoną na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 31,5 m , usytuowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

678 999 zł60 m² 11 297,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż przestronne, przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,1 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 590 000 zł107 m² 14 859,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Serdecznie polecam wyjątkowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, z pięknie zaprojektowanym ogrodem wchodzącym wprost do lasu, z tarasem oraz zimowym ogrodem, zlokalizowany w rodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

760 600 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Oferta dla Obcokrajowców- niewymagane zezwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 76,06m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

873 000 zł54 m² 16 107 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż gotowa inwestycja o powierzchni 54 m2 podzielona na 3 niezależne mieszkania, w pełni wyposażone i gotowe do wynajmu i generowania wysokich zysków od zaraz! Mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij