dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł55 m² 12 672,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2018 roku, położone w spokojnej części Kleczkowa zaledwie 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

650 100 zł61 m² 10 577,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane przestronne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem oraz przynależną piwnicą w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki Gaj - - Licencja nr Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 731 000 zł58 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia, na ul. Krupniczej. W ramach inwestycji odnowiona zostanie wyjątkowa kamienica. Jest ona modernistyczny budynkiem zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

543 000 zł47 m² 11 553,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker pl | ru | eng Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Stysia (47 m ) Dostępne od zaraz. Układ mieszkania: salon Sypialnia Osobna kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Smolec,dolnośląskie

1 550 000 zł178 m² 8 707,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

***rezerwacja*** Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom zlokalizowany w Smolcu 4 km od granic Wrocławia. Wykonany i wykończony z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł64 m² 12 995,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie, z dużym narożnym tarasem zlokalizowane na pięknym osiedlu Słoneczne Stabłowice przy ulicy Lubomierskiej! zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

320 620 zł1 886 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 9/5 - Wołów, ul. Leśna Cena: 320 620 zł Powierzchnia: 1886 m Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 479 000 zł138 m² 10 748,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł50 m² 8 229,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,7 m2, zlokalizowane na parterze w budynku III piętrowym w Legnicy. Opis nieruchomości: mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

729 000 zł99 m² 7 341,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Szklarach Górnych Dom bardzo funkcjonalny o korzystnym układzie o powierzchni 99,3 mkw. z garażem o powierzchni 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż wysoka jakość użytych matriałów Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

189 700 zł1 897 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł67 m² 13 012,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż bardzo zadbane i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2023r. z cichobieżną windą. Lokal mieści się na osiedlu Kiełczowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł48 m² 4 810,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na Piaskowej Górze. Składa się z: dwóch niezależnych pokoi oddzielnej, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czerwonych Maków

Bolesławiec,dolnośląskie

500 000 zł2 774 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Boleslavia Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2 działek na ulicy Czerwonych Maków w Bolesławcu o łącznej pow. 0,2774 ha w tym: - działka nr 1133 o pow. 0,1234 ha, symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

260 000 zł1 719 m² 151,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż Chcesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu kliknij tutaj. Biuro nieruchomości myhome oferuję Państwu działkę w Dziwiszowie o powierzchni 1719 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

340 000 zł16 000 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w bezpośredio przy lesie, położoną w malowniczym Giebułtowie, w otoczeniu pięknych krajobrazów górskich. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 000 zł409 m² 8 070,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:339 m²

Na sprzedaż jest wolnostojący duży dom z potencjałem znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Wrocław Krzyki Borek, tuż przy Parku Południowym. Nieruchomość: czterokondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

460 083 zł39 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotnicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł82 m² 5 466,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 82,32 m , położony na I piętrze (II kondygnacji) zabytkowej kamienicy, zlokalizowanej w śródmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

643 833 zł54 m² 11 870,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 699 818 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

526 698 zł42 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

645 608 zł52 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z tarasem, na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego bloku, na wrocławskim Brochowie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

398 000 zł130 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość. Dom położony nieopodal Jeziora Złotnickiego ok. 350 metrów, w uroczej miejscowości Złotniki Lubańskie zaledwie 3 km od znanego w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł58 m² 6 487,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w budynku na IV piętrze Zarzecze w Świdnicy Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 57.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 000 000 zł2 000 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

NA sprzedaż działający wiele lat hotel w Szklarskiej Porębie położony na zagospodarowanej i zalesionej działce o powierzchni około 1 ha. Budynek hotelowy ma powierzchnię około 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Podzamczu w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 47,50m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrosińska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł30 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Lokal położony na 4. piętrze w bloku z 2003 roku (winda). Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, czynsz 460 zł/m-c. Atuty mieszkania: - jasne i ustawne wnętrze. - dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

431 904 zł38 m² 11 511,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojbórz

Wojbórz,dolnośląskie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Wojbórz w Kotlinie Kłodzkiej u podnóża Grzbietu Zachodniego. Dom o powierzchni 220m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

245 000 zł61 m² 4 042,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Świebodzicach. Doskonała lokalizacja, w pobliżu hali sportowej na Osiedlu Piastowskim. Wygodny dostęp do przedszkola, szkoły, sklepów oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

595 000 zł76 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 3-pokojowy z balkonem i garderobą + miejsce postojowe / nowe budownictwo 2011r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego usytuowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł48 m² 16 646 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pierwsze piętro I balkon I 2 garderoby I cisza i zieleń Lokal Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz dwiema garderobami. Bardzo funkcjonalne, ciche - mimo bliskości ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowy Dwór,dolnośląskie

4 090 748 zł10 252 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 60 m2 , Poszukujesz mieszkania w cichej okolicy Wrocławia a zarazem blisko centrum? Chciałbyś mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

249 000 zł55 m² 4 494,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym przy ul. Ratowników w Polkowicach. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Długołęka,dolnośląskie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w podwyższonym stanie deweloperskim, położony na działce o powierzchni około 700 mkw w samym centrum Długołęki. Dom o powierzchni mieszkalnej około 130 mkw plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł64 m² 10 266 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Wygodnej! Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stronie Śląskie

Stronie Śląskie,dolnośląskie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie Stronie Śląskie. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, posiada trzy pokoje pokoje, przedpokój, kuchnia z jadalnią, wc wraz osobną łazienkę, komórka na zewnątrz.