cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
23 167 ogłoszeń
Od najnowszych
23 167 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska
335 000 zł78 m² 4 272,96 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska
579 000 zł43 m² 13 465,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Kraśnik Dolny
270 000 zł4 255 m² 63 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka
620 000 zł52 m² 11 902,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich
729 900 zł49 m² 14 775,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Opoczyńska
749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska
429 000 zł28 m² 15 196,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska
155 000 zł30 m² 5 166,67 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Bystrzyca Dolna
329 000 zł2 112 m² 155,78 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Górna
235 000 zł1 051 m² 223,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska
700 000 zł67 m² 10 447,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubois
613 470 zł31 m² 19 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój
599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego
699 000 zł73 m² 9 633,41 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia