dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie do własnej aranżacji (możliwość kilku układów - patrz rzuty), usytuowane na 3 piętrze w budynku po remoncie klatki i elewacji, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

818 999 zł64 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne z loggią i garderobą, do własnej aranżacji! Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzepotowice

Rzepotowice,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 812 m²

Dom na pięknej działce z wielkim potencjałem. W ofercie sprzedaży 3 działk i składające się na tą niezwykłą nieruchomość. Doskonała oferta dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 272 663 zł90 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, dwupoziomowego mieszkania dla dużej rodziny z trzema balkonami, ogródkiem i tarasem, na południu Wrocławia. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie 4-lokalowejna wrocławskim Psim Polu. Zakup bez prowizji i pcc! W cichej, zielonej okolicy, tuż przy granicy z podwrocławskimi Wilczycami powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

787 000 zł5 747 m² 136,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 5747 m2 w Wilczynie ok. 2 km od Obornik Śląskich. Nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie działek ewidencyjnych, w obowiązującym mpzp przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 019 123 zł65 m² 15 657 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 26.51 m2, - Sypialnia 10 m2, - Sypialnia 11.65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł63 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 2 - pokojowe, przytulne, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na 2 piętrze w 4 - ro piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

424 000 zł98 m² 4 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji w Świebodzice- 98 m , 1. piętro! Na sprzedaż oferujemy czteropokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

817 270 zł117 m² 6 998,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w IV Kwartale 2025 Świetne miejsce dla Rodziny! powierzchnia 116,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł35 m² 7 666,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - ładne mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu przy ul. Noskowskiego 6. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

235 000 zł1 691 m² 138,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16,91 ar objęta mpzp (przeznaczenie - zabudowę jednorodzinna lub bliźniacza) Dojazd drogą publiczną asfaltową. Działka w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł49 m² 14 028 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel: komfortowe trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy osiedla Sołtysowice Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konińska

Wrocław,dolnośląskie

854 530 zł76 m² 11 298,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Bielawa,dolnośląskie

120 000 zł38 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Bielawie przy ul. Westerplatte Powierzchnia: 37,5 m Parter w kamienicy Układ pomieszczeń: sypialnia 12,8 m jadalnia/pokój dzienny 12,2 m kuchnia 6,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł44 m² 13 816 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne z balkonem, w zielonej okolicy. Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 24,32 m - Sypialnia - 11,59 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

782 687 zł60 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowej, dwupoziomowej nieruchomości, z tarasem o powierzchni 30 m2 Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

789 000 zł95 m² 8 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w Ligocie Pięknej Kameralna inwestycja, w sąsiedztwie luźnej kameralnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

646 614 zł42 m² 15 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokoje | Partynice | Umeblowane Opis lokalizacji: południe Wrocławia Opiekun oferty: hubert Szymczak tel. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 42,29 m2 wykończone pod klucz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam serdecznie, do sprzedania dom jednorodzinny z garażem i z działką w zabudowie szeregowej w okolicach Świdnicy. Dom jest piętrowy o powierzchni ok. 116 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

591 618 zł39 m² 15 363 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: dawid Wojciechowski tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 38,56 m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel: komfortowe dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy osiedla Sołtysowice. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

779 375 zł79 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

428 000 zł58 m² 7 352,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,21 m2 położone na III piętrze w budynku III piętrowym po kapitalnym remoncie. Mieszkanie z przynależną piwnica 5,26 mkw. oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

378 651 zł26 m² 14 424,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam kawalerkę w nowo powstającej inwestycji przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat Możliwość zakupu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 024 zł52 m² 15 077 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc Opiekun oferty tel. Przestronne dwa pokoje o powierzchni użytkowej 52.4 m2 z balkonem! Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 278 000 zł82 m² 15 534 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,27 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł69 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w centrum Wrocławia, nieopodal Sky tower. Dzięki lokalizacji, rozkładowi pokoi, oraz oddzielnej kuchni, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 178 065 zł92 m² 12 786 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc. Parter domu w kameralnej zabudowie, z ogrodem o wielkości 80 m! Mieszkanie o pow. 91,73 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

617 926 zł48 m² 12 900,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe, dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy, z pełną infrastrukturą do wygodnego życia. Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł49 m² 14 637 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

857 500 zł69 m² 12 427,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym 2018 roku. Zadbany budynek z 1989 roku. Z windą. Zadbana klatka schodowa. Inwestycja, mini akademik. Tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Na sprzedaż dom szeregowy w pięknej okolicy we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest w zielonej okolicy, na obrzeżach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

698 760 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem na Stabłowicach! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

958 999 zł73 m² 13 220 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 72,54 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Sołtysowicach, w sąsiedztwie innych nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

596 326 zł39 m² 15 173,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 39,30 m2, położone na 5 piętrze z zachodnią ekspozycją okien. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ługowa

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł832 m² 1 021,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wz Wrocław, polanowice 832 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

514 000 zł54 m² 9 448,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania bezczynszowe - Stary Lubin Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Stary Lubin.