dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jeżowie Sudeckim nr 413/10. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Jeżowie Sudeckim o numerze ewidencyjnym 413/10. Działka zlokalizowana jest w górnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł6 000 m² 38,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 6000 m2 położona w gminie Jerzmanowa, w miejscowości Maniów. działka nr 40 -3400 m2 działka nr 48- 2600 m2 W pobliżu działki zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie w Centrum w pobliżu Wroclavia, uniwersytet Ekonomiczny, aquapark Narożny i ładnie doświetlony nowoczesny apartament z szybkim dostępem do uczelni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł66,13 m² 9 375,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł104,80 m² 4 379,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w sercu miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ,(identyfikator mieszkania br11 18).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 080 zł9 534 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną położoną w miejscowości Czernica, gmina Czernica W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę usługową. Dojazd drogą utwardzoną. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

439 674 zł24,82 m² 17 714,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym tarasem w sercu Karpacza W ofercie sprzedaży znajduje się funkcjonalny apartament o powierzchni niespełna 25 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,87 m² 9 592,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż u podnóży Ślęży, gdzie czas zwalnia. Zapraszamy do wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, położonego w spokojnej i malowniczej okolicy u podnóży góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Dom wolnostojący na Strachocinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł110 m² 8 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 110 m , położony na ogrodzonej działce 500 m w Nadolicach Wielkich. Nieruchomość jest po remoncie i daje możliwość dalszej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł684 m² 716,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Narożna działka budowlana z przynależnymi paskami (aktualnie działka dochodzi do samego chodnika) do okoła. łączna powierzchnia 684m Działka w pełni uzbrojona we wszystkie media (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Głogów, warsztat samochodowy, działka 13,5 ara, sprzedam 1 100 000 pln. Na sprzedaż warsztat samochodowy o powierzchni 120 m2, położony na działce usługowo - budowlanej o powierzchni 13,5.

Szczegóły ogłoszenia

364 500 zł51 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze dwupiętrowej kamienicy, na ogrodzonej działce. Budynek jest w stanie dobrym ,wybudowany z cegły. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przyjdź i złóż ofertę. Opcja wydzielenia nyży i uzyskania dwóch pokoi. Metraż 31,9 mkw + bardzo zadbana piwnica 2,1 mkw. Lokal mieszkalny. Duża łazienka z wanną i miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość oraz uszanowanie warunków sprzedaży wyłącznie przez biuro nieruchomości. Biuro nieruchomości team4home prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładne regularne działki budowlane na nowym kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działki w miejscowości Wojciechowice przylegające do miasta Kłodzko. Objęte miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł34,90 m² 7 822,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? To słoneczne mieszkanie na parterze na osiedlu Tęczowym (budynek z pustaka Porotherm, 2012 r.) łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Dom 265 m z dużą działką 2000 m , garażem 60 m i kompletnym wyposażeniem | Struga, ul. Jana Pawła II r. Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

447 180 zł7 453 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża widokowa działka o pow. 7453 m z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Położona w górnej części małej, urokliwej wioski gminy Leśna. Z działki piękny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,59 m² 9 919,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronne! możiwość podziału na dwa mieszkania! rozkładowe przestronne! salon - 40 mkw! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł52,50 m² 3 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie około 52,50 m w zielonej części Śródmieścia w Wałbrzychu. Piękne widoki. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł442 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w postaci działki o powierzchni 1825m2, zabudowana budynkiem (do remontu lub rozbudowy) o powierzchni 442m2. Lokalizacja jest jedną z lepszych jakie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania wygodne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo cichej lokalizacji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: arletta Betker   ***rezerwacja*** Komfortowe 3 pokoje z tarasem / wysoki standard / ogródek Otoczenie nieruchomości: północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 377 m²

Dom wolnostojący 150 m posadowiony na 33 arowej działce Niemstów k. Lubina Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,80 m² 6 567,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowe i starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Konrada I w Głogowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 186 m² 1 011,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc6377 Kategoria: budynek magazynowy i zaplecze socjalno-biurowe Miasto: legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 1100m2 + 86m2 opis Przedmiotem sprzedaży jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 046 zł30,33 m² 13 255 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spokojne miejsce do życia kilka minut od Wrocławia Wyobraź sobie poranek, w którym dzień zaczyna się spokojniej niż w centrum miasta. Otwierasz balkon lub wychodzisz do ogródka, robisz kawę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,26 m² 15 140,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To propozycja dla inwestora szukającego lokaty w akademickim sercu. Idealny wybór dla studenta stale ceniącego zielone otoczenie. Otwierasz wolno oczy słysząc szum nadodrzańskich, zielonych liści.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki mieszczącej się w Lutomi - 15 km od Świdnicy. Działka o powierzchni 7,79 a, kształtem zbliżona do foremnego prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł136,60 m² 3 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu duże, idealne pod inwestycję, mieszkanie na sprzedaż w jednej z pożądanych dzielnic Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 136,60.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł94,83 m² 1 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużego, przestronnego lokalu o powierzchni 94,83 m. Nieruchomość usytuowana na parterze w kilkurodzinnej kamienicy w miejscowości Iwiny gmina Warta.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł294,11 m² 6 116,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Duży dom dla rodziny ok 294 m | 2 garaże | działka 1418 m | ok 15 min od Wrocławia Masz wrażenie, że w Twoim domu zaczyna brakować miejsca? Ten dom daje przestrzeń, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł445 m² 4 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł58,80 m² 14 625,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 810 zł25,58 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | apartament W spichlerzu granario Model inwestycyjny | Nad Odrą | Gotowy produkt biznesowy | Prestiżowy adres | Wyjątkowy koncept | Strefa gastronomiczna ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,58 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 61,58 m2, a użytkowej 46,58 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł6 432 m² 300,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod działalność gospodarczą: usługi z wyłączeniem obiektów powyżej 2000 mkw powierzchni sprzedaży, domów opieki społecznej, szpitali. obiektów na stały i czasowy pobyt dzieci.