dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu we Wroclawiu. 36m, kuchnia przechodnia, duze okno w lazience. ogrzewanie elektryczne. woda - bojler elektryczny. mieszkanie odswiezone, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na trzecim piętrze w docieplonym, zadbanym bloku w Słupcu w Nowej Rudzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

402 128 zł30 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,59 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł48 m² 24 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 48 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł48 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie idealne dla rodziny studentów Licencja 16128 Bardzo dobra oferta również dla inwestorów w kilka minut spacerkiem do Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, wrocław ul. Bezpieczna 13 Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,37 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł72 m² 17 718,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ekskluzywną inwestycję na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni 72,24 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

970 000 zł98 m² 9 878,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom piętrowy ze strychem w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 311 zł29 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1pokojowe o pow. 28,55m2 z balkonem znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,59m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Artystyczna

Niedary,dolnośląskie

150 000 zł1 144 m² 131,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp działka nr. 5/15, niedary, gm. Zawonia | 1144 m 150 000 zł Jeśli szukasz miejsca na wymarzony dom poza miastem, to działka przy lesie w miejscowości Nieary (gm. Zawonia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

486 600 zł42 m² 11 468,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie nawet po 18.00 I speak English fluently Zadzwoń , a zyskasz -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - JUŻ GOTOWE DO WYNAJMU -Możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Batalionów Chłopskich

Dzierżoniów,dolnośląskie

10 628 400 zł35 428 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

TA oferta tylko U nas - wyłączność. Na sprzedaż: działka inwestycyjna o powierzchni 35 428 m w strategicznej lokalizacji - Dzierżoniów, w sąsiedztwie ul. Batalionów Chłopskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

628 639 zł52 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 48 m we Wrocławiu przy ul. Legnickiej! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 779 m² 421,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna na ul. Granicznej, o powierzchni 1779 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem 2u/5 i 2kdd/1. Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Balkon, piwnica, zadbane otoczenie nieruchomości. Otoczenie: nieruchomość znajduje się na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł63 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż jest zupełnie nowe, zaprojektowane przez architekta 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , znajdujące się przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł97 m² 8 724,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim - Ligota Piękna k. Wrocławia Kameralne osiedle, nowoczesny standard, świetna lokalizacja z infrastrukturą Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 088,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | 54 m | Centrum Lubina |cena 330 000 zł Funkcjonalne mieszkanie po remoncie w samym sercu miasta. Mieszkanie jest jasne, wygodne i przygotowane do codziennego życia - przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

965 000 zł96 m² 10 052,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej! Umów się na prezentacje! Tel: kup dom taniej! Deweloper oferuje wysokie rabaty! Najważniejsze atuty tej inwestycji: południowo zachodnia ekspozycja światła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

665 280 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała oferta dla rodzin poszukujących swojego wymarzonego mieszkania! 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z dużym balkonem w otoczeniu zieleni! Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zębice

Zębice,dolnośląskie

1 130 000 zł290 m² 3 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w Zębicach, 1km od Siechnic i ok 1 km od głównej drogi Wrocław - Oława. Do posadowiony na narożnej działce o powierzchni 890mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 332 000 zł138 m² 9 630,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nowoczesny Dom szeregowy z 2 miejscami postojowymi oraz ogrodem w cichej, zielonej okolicy. Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

789 900 zł54 m² 14 764,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w kamienicy z duszą po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, położone na 1. piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 093 zł28 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

630 000 zł83 m² 7 615,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

689 739 zł58 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na zachód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie po południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

782 572 zł118 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

612 916 zł31 m² 19 638 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 31,21 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 31,21 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł34 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie W centrum wrocławia! 5 minut od rynku! 2-комнатная квартира В центре вроцлава! 5 минут до рынка! старый город , 34 М ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

580 000 zł58 m² 9 958,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w nowym budownictwie (2010) w centrum Siechnic. Przestronny układ, dwa balkony, miejsce postojowe. Lokalizacja: centralna część Siechnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Oleśnica,dolnośląskie

1 249 000 zł164 m² 7 615,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowy dom do sprzedania z całym wyposażeniem na osiedlu domków jednorodzinnych w willowej części Oleśnicy! Doradca klienta: nr Licencji pfrn 28305 tel. Rezerwacja Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Świerzna,dolnośląskie

148 005 zł897 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 niezależne działki budowlane w Świerznej blisko Oleśnicy i Wrocławia! Cena to 165 zł / m2 (do negocjacji) Marzysz o spokojnym miejscu na swój wymarzony dom, ale zależy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42.1 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto , Osiedle Szczepin , świetna lokalizacja z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut. usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia ul. Kotlarska (2 kroki od Rynku) Mieszkanie o powierzchni 26 mkw. Pokój z wydzieloną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł62 m² 17 147,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40m2, położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku, w sercu zielonego Biskupina. Idealne pod wynajem lub dla osób ceniących ciszę,.