dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł128 m² 7 734,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: - południowo zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! - Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

150 000 zł2 224 m² 67,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

149 900 zł41 m² 3 655,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

849 005 zł149 m² 5 698,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0 zł prowizji + 0 zł pcc domy dostępne od zaraz! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów + poddasze. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 700 000 zł119 m² 14 237,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż środkowy szereg w cichej okolicy, usytuowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 408 m2 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Atuty: - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł52 m² 14 562,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ulicy Jarosława Iwaszkiewicza. Osiedle w niskiej zabudowie z 2014 roku budowane przez dewelopera Atal - Apartamenty Zielone Wojszyce. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

599 940 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Złap okazję! Rabaty aż do 400 zł/mkw. na mieszkania i zniżki do 50% na garaże! Podana w ogłoszeniu cena uwzględnia rabat. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł48 m² 10 355,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , z prywatnym ogródkiem, dużą piwnicą (10,6 m ) oraz wolnostojącym, ogrodzonym garażem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

825 000 zł140 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Gotowy l okazja duża działka! możliwość zakupu bez zgody ministerswa cena stanu deweloperskiego - 825 tyś zł możliwość wykończenia pod klucz - cena 975 tyś! Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piława Dolna

Piława Dolna,dolnośląskie

750 000 zł4 491 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyc vat 23%. Przedmiotem sprzedaży jest grunt niezabudowany zlokalizowany w miejscowości Pilawa Dolna, tuż przy wjeździe do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

315 000 zł49 m² 6 402,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m2 położone na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Cena: 315 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł80 m² 7 534,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy W skład mieszkania 79,50 m2 wchodzą: -Duży przestronny salon z aneksem kuchennym -sypialnia -2 pokoje -przedpokój -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł43 m² 13 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dwupokojowy mikroapartament zlokalizowany na parterze w prestiżowej okolicy Wrocławia przy ul. Słonimskiego, w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prestiżowe domy blisko Oporowa! Opis lokalizacji: cesarzowice oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: sandra Sadowska telefon Domy o projektowanej powierzchni około 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

348 861 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Posiadamy wyłączność na sprzedaż inwestycji. W ofercie znajdą Państwo poglądowy rzut - w razie potrzeb z chęcią prześlemy pełną ofertę lokali!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rogowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w zadbanym bloku, co zapewnia wygodny dostęp bez konieczności korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

869 199 zł53 m² 16 387,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pokojowe o łącznej powierzchni 53,04m2. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

839 000 zł250 m² 3 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom szeregowy wraz z garażem znajdujący się w jednej z bocznych ulic dzielnicy Szczawienko. Dom składa się z: - poziom 0 piwnica wraz za garażem w bryle budynku. - poziom 1 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,dolnośląskie

885 000 zł120 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący zlokalizowany obok Oleśnicy w spokojnej i zielonej okolicy, dom posiada wszystkie media miejskie oraz ogrzewanie gazowe podłogowe, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Bielawa,dolnośląskie

669 000 zł112 m² 5 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe mieszkanie wraz Z garażem oraz działką! ta oferta tylko U nas - wyłączność. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe rozkładowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym zajmujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

435 000 zł61 m² 7 155 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie , położone na 3 piętrze w cichej i zielonej części Osiedla Młodych. Układ mieszkania: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

648 000 zł56 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje | 56 M | duży balkon | klimatyzacja | garderoba | zamknięte osiedle | 2012 | siechnice Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone,3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: - południowo zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! - Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dom, w którym odpoczniesz od świata | Wrocław, ul. Szczygla Wyobraź sobie poranek. Wychodzisz z kubkiem kawy do swojego ogrodu. Słychać tylko śpiew ptaków, powietrze jest świeże, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

473 000 zł2 150 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyłącznie w naszym Biurze wyjątkowa działka w Marczycach - doskonała lokalizacja, widoki i ukształtowanie terenu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

819 000 zł88 m² 9 306,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy na Sprzedaż w osiedlu Południowe, gniewomirowice! Cena: 819 000 pln Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym domu szeregowym, położonym w malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

527 809 zł41 m² 12 949,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń! Przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości! Zapraszamy na dni otwarte! Zadzwoń i dowiedź sie więcej! Tel: skontaktuj się Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Śródmieściu gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 42 m + duży taras Układ: 2 pokoje przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczyn

Kiełczyn,dolnośląskie

469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczynie o powierzchni ok. 180 m2 Składa się z : poziom poniżej parteru : kotłownia, pomieszczenia gospodarcze i łazienka główna parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42.1 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto , Osiedle Szczepin , świetna lokalizacja z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut. usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 Zadzwoń i zarezerwuj! Umów się na spotkanie i prezentację nieruchomości! Opiekun nieruchomości: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bystre,dolnośląskie

815 000 zł97 m² 8 417,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o metrażu 95 m2. Nieruchomość położona jest w Bystrem gmina Oleśnica. Bliskość infrastruktury miejskiej oraz odległość od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Strzelce,dolnośląskie

300 000 zł6 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jest świetnie położona działka w bardzo spokojnej miejscowości Strzelce w gm. Marcinowice. Miejscowość położona jest w pobliżu popularnej trasy 35 łączącej Świdnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 795 zł28 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

714 900 zł65 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu to atrakcyjna oferta dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu w dobrze skomunikowanej okolicy. Opis mieszkania: mieszkanie usytuowane.