dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł144 m² 5 531,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

0% prowizji! Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

987 000 zł94 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom bliźniak W dobrzykowicach - elegancja i komfort w serce Dolnego Śląska! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy, z pięknym ogrodem. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł30 m² 12 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z kw Mieszkanie wolne od zaraz. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gimnazjalna

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł60 m² 13 482,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, eleganckie Mieszkanie 3-Pokojowe we Wrocławiu Przedstawiamy ofertę sprzedaży stylowego mieszkania o powierzchni 60,45 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leszczynowa

Wilkszyn,dolnośląskie

655 000 zł1 700 m² 385,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona z dostępem do drogi. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup niruchomości. Profesjonalnie przeprowadzimy przez cały proces zakupu. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otmuchowska

Wrocław,dolnośląskie

499 777 zł36 m² 13 730,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowe, świeżo wyremontowane, niskoczynszowe dwupokojowe mieszkanie w układzie rozkładowym idealne połączenie komfortu i nowoczesnych rozwiązań smart home. Opis mieszkania: -Dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Borku. mieszkanie do własnej aranżacji składa się z: salonu z balkonem sypialni 3 pokoju kuchni(oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

899 000 zł105 m² 8 566,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Gotowy! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! możliwość zakupu domu Z działką 1300 mkw W cenie 1 050 000 zł Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 249 000 zł130 m² 9 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Szukasz stylowego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Wrocławia i wygodnym dostępem do A4 i S8? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

449 000 zł74 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku mieszkalnego przy ul. Kawaleryjskiej. Budynek po instytucji wojskowej, całkowicie odrestaurowany około 2005 r., aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

591 603 zł35 m² 16 898,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Syców

Syców,dolnośląskie

980 000 zł331 m² 2 960,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Załącznik do zarządzenia Nr 25 Starosty Oleśnickiego z dnia 3 czerwca 2025 r. Starosta Oleśnicki ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Legnica,dolnośląskie

240 000 zł44 m² 5 442,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeznaczone jest do gruntownego remontu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

642 000 zł46 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 2 pokoje na Borku zamieszkaj w zielonym sercu Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone w eleganckiej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

428 000 zł31 m² 13 806,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w zielonej dzielnicy Karpacza. Lokal położony jest na I pietrze w kameralnym kompleksie apartamentowców o atrakcyjnej Karkonoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kierżno,dolnośląskie

1 650 000 zł904 m² 1 825,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 900 m²

Zobacz film - odnośnik znajdziesz pod galerią zdjęć. Wyjątkowa posiadłość z basenem w sercu Borów Dolnośląskich | Zielona oaza spokoju z potencjałem agroturystycznym | Tylko 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 500 000 zł480 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam pensjonat w centrum Szklarskiej Poręby. pow500/działka 1270m2. Pensjonat w doskonałej lokalizacji, oceniany bardzo wysoko przez gości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

799 000 zł96 m² 8 310,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogród | garaż! nowe budownictwo! bezczynszowe! W cenie wyposażenie! Gorąco polecam mieszkanie w nowym budownictwie. Lokal położony jest na parterze i składa się z: - wiatrołap 5,16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Mostowice

Mostowice,dolnośląskie

393 120 zł3 276 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z widokiem na sudety | mostowice | góry orlickie I bystrzyckie | blisko narty | lasy | granica czeska Wyjątkowa oferta dostępna tylko u nas - Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zbytowa

Zbytowa,dolnośląskie

80 400 zł2 680 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki rolnej - Zbytowa, 0,268 ha Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,268 ha (z możliwością podziału). Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy w Zbytowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

415 896 zł27 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł54 m² 14 413,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2016 roku, lokalizacja, mieszkanie znajduje się na północy Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 470 000 zł155 m² 9 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Legnica,dolnośląskie

460 000 zł59 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

!rezerwacja! Chcesz zamieszkać na os. Piekary B w Legnicy w bloku z 2008 roku? W tej dzielnicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobek, place zabaw, liczne tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Wrocławia ok. ul. Zielińskiego. Mieści się na 10/11 piętrze w budynku z windą po termoizolacji. Blisko wrocławskiego Rynku i Uczelni wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

814 900 zł118 m² 6 886,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w Mędłowie Inwestycja w rozwijającej się miejscowości Mędłów Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pierwiosnkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 699 000 zł330 m² 8 178,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia, zakup od właściciela. Nowy dom wolnostojący umiejscowiony w super lokalizacji - samo centrum spokojniego Grabiszynka. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

118 999 zł33 m² 3 624,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W strudze 1,5 km od szczawna-zdroju. Opis lokalu: nieruchomość posiada skosy, powierzchnia mierzona po podłodze to ok.38 m2. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

559 000 zł253 m² 2 209,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Oferta na wyłączność! Obejrzyj video-prezentację domu - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami, w polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nieruchomość. Obiekt o pow. 1.000 m2 położony w powiecie oleśnickim w gminie Twardogóra w pięknej miejscowości na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

314 000 zł62 m² 5 032,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 62,4 m2 usytuowanego na IV pietrze - miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł38 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Brak pcc Brak prowizji Bezpłatna rezerwacja Klucze do odbioru od ręki - zamieszkaj nawet dziś! Zapraszamy do odkrycia Osiedla Szczodre - wyjątkowego miejsca, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł100 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom Wolnostojący do Remontu. Tyniec Legnicki. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony w Tyniec Legnicki, zaledwie 25 minut od Legnicy. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Karwiany,dolnośląskie

900 000 zł140 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na sprzedaż - Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej | Karwiany (kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z obsługą biura nieruchomości!) Lokalizacja: karwiany Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 240 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fryzjerska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 000 zł7 000 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka we wrocławiu O wielkości 7 000 M2 Działka objęta jest Miejskim Planem Zagospodarowanie Przestrzennego (mpzp) nr 697. Numer działki ar_5, 6/2 Nieruchomość zlokalizowana.