dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Olszyna,dolnośląskie

79 000 zł850 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Mam do sprzedania działki budowlane objęte Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( Budownictwo jednorodzinne mn ) Działki posiadają dostęp do wszystkich niezbędnych mediów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

249 999 zł1 570 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1570m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Możliwość wykonania projektu zamiennego na dowolny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł68 m² 6 445,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje nowe budownictwo Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - osiedle Polne. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Bezczynszowe - opłaty dla zarządcy tylko 290 zł z wliczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Sprawdź tę ofertę! - Powierzchnia mieszkania: 46 m - Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Pawiej. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskich Wojszycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oława

Oława,dolnośląskie

215 020 zł828 m² 259,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Oławie? W dzisiejszych czasach, to nie kwestia pieniędzy, to raczej kwestia szczęścia i szybkości decyzji. Znalezienie sensownej nieruchomości, w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

694 608 zł60 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59,88 m2. Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Żerniki w zachodniej części Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł64 m² 12 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Możliwe rabaty! W prezencie przy zakupie rower elektryczny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

684 917 zł57 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł50 m² 5 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze bloku po termomodernizacji przy ul. Transportowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 410 000 zł140 m² 10 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z 2016 roku, parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem w bryle budynku. Położony jest w bocznej, ślepej uliczce, w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

572 000 zł50 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

979 000 zł123 m² 7 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni około 393m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

698 900 zł50 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 49,40 m w pełnym rozkładzie z balkonem, piętro: 6 z 10 (winda), blok z 1980 roku, po termomodernizacji wrocław - ul. Powstańców śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, położone na parterze 4-piętrowego bloku na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

637 200 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w sercu Psiego Pola - nowoczesne mieszkanie z duszą historycznej dzielnicy! ul. Bolesława Krzywoustego| Wrocław - Psie Pole Marzysz o mieszkaniu w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

655 493 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

276 000 zł40 m² 6 934,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z pięknym widokiem na góry! Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

535 383 zł43 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne na start W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie. Doskonałe dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem krótko i długo terminowy. Na powierzchnię 53,48m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

867 000 zł67 m² 12 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł57 m² 3 292,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni całkowitej 57.41m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Nowe Miasto przy ulicy Rymanowskiej Usytuowana w kamienicy na cztero rodzinnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 230 000 zł150 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica Dom składa się z: parter: wiatrołap: 4,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

716 283 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Duży Balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł30 m² 19 665,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Śliczne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,46m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie jest gotowe i jest możliwość jego zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Sadków,dolnośląskie

462 000 zł994 m² 464,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Sadkowie zaprojektuj i wybuduj dom razem z nami. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Sadkowie, każda z dostępem do pełnego uzbrojenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

442 340 zł26 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobroszycka

Wrocław,dolnośląskie

322 457 zł33 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (32.77m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.