dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

150 000 zł950 m² 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną w miejscowości Miroszowice gm. Lubin. Nieruchomość zlokalizowana w ustronnym miejscu w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunice,dolnośląskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania nietuzinkowy dom z basenem w Kunicach o powierzchni całkowitej około 300m2 Nieruchomość charakteryzuje funkcjonalny układ pomieszczeń. Parter: - powierzchnia 123,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze 10-cio piętrowego bloku w świetnej lokalizacji Podzamcza , ul. Blankowa. Lokal dwustronny, rozkładowy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł43 m² 13 779,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym przy ul. Stacha Świstackiego we Wrocławiu. Wolne od zaraz! Świetna inwestycja lub na start! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł46 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie na spokojnym osiedlu, blisko aow i A4 Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu i wydzielenia dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

45 000 zł306 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, kopernik, działka rekreacyjna z domkiem, 306m2, 45 000zł, sprzedaż Chcesz się zrelaksować i odpocząć na świeżym powietrzu? Chcesz uciec od zgiełku miasta? idealnie! ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zaprężyn

Zaprężyn,dolnośląskie

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (mn) lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Zaprężyn w gm. Długołęka. To miejsce otoczone naturą pola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

340 000 zł1 276 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Duża działka budowlana z pozwoleniem na budowę bliźniaka! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł134 m² 3 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogrodem w malowniczej willowej dzielnicy! Dom 134 m2 usadowiony na działce o powierzchni 391 m2. Do dyspozycji Nabywcy na parterze: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - I piętro, media miejskie, spokojne osiedle z pełną infrastrukturą. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł100 m² 9 875,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecamy do sprzedaży! Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w Iwinach przy ul. Miodowej to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz inwestorów. Na 100 m przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piękna

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

230 000 zł1 137 m² 202,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1137 m2. Działka o numerze 467/18, płaska, prostokątna, idealna pod budowę. Droga dojazdowa asfaltowa, ostatnie metry droga gruntowa utwardzona. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 110,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż fajne mieszkanie na Krzykach. Jeśli szukasz cichego i jasnego mieszkania, z szybkim dojazdem do centrum, na uczelnię albo do pracy, to mieszkanie może Ci się spodobać -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,dolnośląskie

849 000 zł107 m² 7 905,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Słoneczne Sady to kameralne osiedle, stworzone z myślą o rodzinach ceniących komfort, przestrzeń i spokój. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni 107 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

339 000 zł49 m² 6 946,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie z antresolami i miejskim ogrzewaniem Jelcz-Laskowice, ul. Techników Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 635,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - I piętro. Lubin - Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m 2 składa się z : 3 pokoi ( jeden z pokoi z balkonem), jasnej kuchni z zestawem nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 775 900 zł4 198 m² 899,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Na terenie działki znajdują się trzy budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 1. Wiatrołap 3,90 2. Garaż 17,26(17,95) 3. Hol 7,00 4. Schody 2,02 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strachocin

Strachocin,dolnośląskie

390 000 zł12 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,2 Hektara położona w miejscowości Strachocin Stronie Śląskie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica / budynek wolnostojący Belweder II, który mieści się w centrum Szklarskiej Poręby. Położenie przy ulicy Cichej w bezpośredniej granicy stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,28 m , usytuowane na 2. piętrze z dużą piwnicą, nową instalacją i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

715 000 zł138 m² 5 181,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 119 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny projekt domu z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

588 000 zł54 m² 10 868,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z: > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł33 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowa kawalerka 33,2 m - idealna jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, jasne mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 421,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Centrum dobrzykowic! bez prowizji! bez pcc! wszystkie media! asfalt! świetna lokalizacja! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 672,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Super lokalizacja! bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kuropatnik

Kuropatnik,dolnośląskie

1 260 000 zł12 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: t. Teren rekreacyjno-wypoczynkowy z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z urządzeniami i zagospodarowaniem towarzyszącym Przeznaczenie podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

890 000 zł260 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Omawiany dom położony się na Piekarach B ,wśród zabudowy jednorodzinnej. Teren ten należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bzowa

Miłoszyce,dolnośląskie

376 465 zł1 751 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1751 m , położoną w malowniczej miejscowości Miłoszyce przy ul. Bzowej, powiat oławski, gmina Jelcz-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wrocław,dolnośląskie

355 584 zł926 m² 384 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1. Atrakcyjne Działki Budowlane: posiadamy ostatnią działkę o powierzchni 926 m na Jerzmanowie. Doskonały dojazd do Autostradowego Obwodnicy Wrocławia (aow). Media, takie jak prąd i gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

720 000 zł132 m² 5 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji bez pcc Nowoczesna połówka bliźniaka z dużym ogrodem od południa. Lokalizacja: wojnowice, gmina Czernica Powierzchnia domu: 131,60 m2 działka 400 m2 Dom jest po odbiorze budowlanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Zagródki,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka o powierzchni 13 arów położona w miejscowości Zagródki, gmina Żórawina. Nieruchomość posiada dostęp do mediów na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 41 m - gotowe do wprowadzenia | bez pcc I prowizji | klimatyzacja W cenie Zamieszkaj komfortowo - bez remontów, bez czekania, bez kompromisów! Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.