dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł107 m² 11 495,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Nadodrze, 107 m2, stylowo wykończone mieszkanie! Tuż obok ul. Pomorskiej. Na sprzedaż bardzo klimatyczne, komfortowe, wykończone z dbałością o najmniejsze detale mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja Apartament/ 3 pok/klima/ Garaż w cenie/2015r Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz garażem i dodatkowym miejscem postojowym zlokalizowane okolice Ul.Opolskiej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł58 m² 17 476,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, z tarasem, w nowoczesnym budynku na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł96 m² 4 458,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej 96,44 m , usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy, z czego powierzchnia użytkowa stanowi 66,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł80 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Okazja inwestycyjna | Mieszkanie 3- pokojowe | 745 000 pln Zabytkowa kamienica z 1905 roku | Ul. Wyszyńskiego | Stare Miasto Kluczowe Informacje: - powierzchnia: 80 m - Piętro: 2/4 (bez windy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 243,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, o powierzchni 54,3 m , dodatkowo powiększone o dzierżawioną część korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chwałkowska

Sobótka,dolnośląskie

600 000 zł400 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 400 m , położony w strategicznej lokalizacji w Sobótce Zachodniej. To wszechstronne miejsce dotychczas pełniło funkcję sali bankietowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerwonych Maków

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł181 m² 19 337 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Unikalny, wolnostojący dom o powierzchni 181 m , położony na zielonym wrocławskim, prestiżowym osiedlu Kłokoczyce, które graniczy z Sołtysowicami. Ta nowoczesna rezydencja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł26 m² 13 653,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 26 mkw z balkonem położona przy ul. Ostrowskiego/grabiszyńska- jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w mieście. Preferowany klient gotówkowy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Wierzbice,dolnośląskie

939 000 zł3 400 m² 276,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 34 ar, usytuowaną w Wierzbicach. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokojną okolicę, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zakupu działek budowlanych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Żórawinie. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, jako obszar do zabudowy jednorodzinnej ( 1mn ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

484 180 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 180 zł91 m² 8 250,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dom z dużym ogrodem z widokiem na las ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż dom w urokliwej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksus, styl i komfort - gotowe do wprowadzenia mieszkanie z ogrodem w Lutyni! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej pionowej, w nowoczesnym, dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 516 049 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

1 450 000 zł148 m² 9 764,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Jenkowic, zaledwie 28 km od centrum Wrocławia i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagrodnicza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

super mieszkanie Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy szeregowe w spokojnej okolicy - stan deweloperski podwyższony brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czterech nowoczesnych domów szeregowych, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł72 m² 12 819,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 72,47 M2, ogród, miejsce postojowe, kameralna zabudowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,47 m , zlokalizowane na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

148 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 148 m | Jenkowice k. Oleśnicy | Komfort, natura i elegancja w jednym Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

522 000 zł37 m² 14 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone we Wrocławiu przy ul. Racławickiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

139 000 zł1 640 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1640 m2 położona w atrakcyjnej lokalizacji w cichej i spokojnej miejscowości w górach Sowich jaką jest Podlesie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 75 m2 w kamienicy, bez czynszowe, zlokalizowane na 1 piętrze. Do mieszkania należy pół strychu ok 50 m2, komórka i piwnica. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Barkowo

Barkowo,dolnośląskie

135 000 zł1 892 m² 71,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1892 m Barkowo k. Żmigrodu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1892 m , położona w malowniczej miejscowości Barkowo, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

3 600 000 zł666 m² 5 402,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna na Klecinie przy ul. Jeździeckiej - idealna dla inwestorów szukających dochodowego biznesu. Dwa budynki na działce o powierzchni 811 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł62 m² 12 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 62,01 M2, z komórką lokatorską. Wrocław - psie pole - zakrzów - ul. Zatorska. Rok budowy: 2022 Do sprzedania przestronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w stanie deweloperskim w zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: maślice to urokliwa okolica Wrocławia, łącząca spokój przedmieść z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 400,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

869 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy 125 m w stanie deweloperskim w Dobroszycach (25 km od Wrocławia), parterowy, jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość.