dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Kościelna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

140 000 zł1 499 m² 93,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż śliczna działka mieszkalno-usługowa w Jedlinie-Zdroju! Działka położona jest pod niewielkim laskiem, w pięknej okolicy, na lekko pofałdowanym terenie, w Jedlinie-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mściwoja

Komorowice,dolnośląskie

489 000 zł59 m² 8 299,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na sprzedaż - Komorowice ( 5 minut od Wrocławia ) Przedstawiam Państwu lokal o łącznej powierzchni 58,92m 2 , zlokalizowany w centrum osiedla w Komorowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 11 929,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Ślęza opis: lokal w nowoczesnym biurowcu Biurowiec jest w bardzo dobrym standardzie wykończenia, zawiera wszelkie udogodnienia. Przeznaczenie - biuro lub usługi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 930 000 zł176 m² 10 965,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Zapraszam do zaprezentowania Państwu domu wolnostojącego: adres: cyprysowa , 55-093 Kiełczów Cena: 1.930.000 Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 142,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży 18 działek średnio po 1200 m2 każda z warunkami zabudowy pod osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone przy trasie Jelenia Góra - Karpacz. Teren bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Henryków

Henryków,dolnośląskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny, wolno stojący dom położony w Henrykowie, w gminie Ziębice, województwie dolnośląskim. Komfortowy dom o pow. około 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

617 999 zł34 m² 18 349,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - Bez prowizji! 80 lokali dostępnych od zaraz, różne układy i metraże. Mieszkania są gotowe do wprowadzenia się. Na sprzedaż: zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zacisze

Smolec,dolnośląskie

639 900 zł1 422 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Smolca! Na sprzedaż sześć działek budowlanych powstałych w wyniku podziału nieruchomości nr 206/15 o powierzchni 5372 m2, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Groblice

Groblice,dolnośląskie

599 900 zł75 m² 7 998,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne niskie koszty utrzymania! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w gminie Siechnice. Mieszkanie o pow 74,47 mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: stylowe, po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe - Centrum Lubina -> ul. Jana Kilińskiego, lubin -> Powierzchnia: 59 m + piwnica -> 3 pokoje | 2. piętro | Klimatyzacja | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

643 000 zł48 m² 13 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadbane trzypokojowe mieszkanie, remont w 2024r., blisko Uniwersytet Ekonomiczny WójcikLicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja dla inwestora Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2017 roku. Położone na Złotnikach, idealne dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 729 760 zł171 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowo-usługowa na sprzedaż! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam na sprzedaż nietuzinkowy lokal o powierzchni 170.61 m do własnej aranżacji, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Magnoliowa

Kadłub,dolnośląskie

3 700 000 zł740 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Luksusowa oaza spokoju z prywatnym spa i fotowoltaiką Kadłub, ul. Magnoliowa Opcja premium: z elektrycznym Mustangiem Mach E! Pośredników Nieruchomości prosimy o brak kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 240 000 zł184 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Legnicy na cichym i spokojnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marchewkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł204 m² 7 108,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż: dom szeregowy, wrocław - Klecina, ul. Marchewkowa Cena: 1 449 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy ofertę sprzedaży skrajnego segmentu zabudowy szeregowej wraz z przylegającą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 180 000 zł2 801 m² 421,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w atrakcyjnej lokalizacji w Jeleniej Górze, przy ulicy Wolności 78, około 2,5 km od centrum. Cena 421.28 zł/m2 netto co daje kwotę 1.180.000 zł netto/1.451.400 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł45 m² 10 287,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Grabiszynek, w pobliżu ulicy Pereca. To przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 851 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Metraż: pow. całkowita 50,5 m Liczba pokoi: 2 Ogrzewanie: miejskie Piętro: 1 Miejsce parkingowe: ogólnodostępne Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Opis: atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł64 m² 13 890,60 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nowoczesne mieszkanie 64 m we Wrocławiu wysoki standard, świetna lokalizacja! Zobacz wideo prezentację na naszym kanale Urbanestate na youtube! Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

1 289 000 zł80 m² 16 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, wyjątkowe mieszkanie w kameralnym, nowoczesnym budynku w centrum osiedla Krzyki. Bardzo jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 80 m2, z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 789 000 zł452 m² 6 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Wojszyce, wrocław Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 499 000 zł2 590 m² 964,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa o powierzchni 2.200m2 z dwoma budynkami biurowo-socjalnymi o pow. ok. 300m2 z dogodnym dojazdem. Obiekty murowane, położone niedaleko centrum Legnicy. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł52 m² 16 885,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,82 m2 z balkonem Nowy Grabiszyn. Mieszkanie dla ludzi ceniących bliskość miasta, dobrą komunikację miejską. Mieszkanie dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł72 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, strychem oraz piwnicą. Załączone pierwsze zdjęcia, to wizualizacje, które pokazują jaką perełkę można zrobić. :) Mieszkanie rozkładowe 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł61 m² 15 002,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 60,99 m2, z osobną kuchnią, balkonem, 2x garaż oraz komórką. To doskonała nieruchomość dla osób poszukujących inwestycji generującej stały dochód. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł57 m² 6 753,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie os. Ustronie III Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części osiedla z widokiem na tereny rekreacyjne. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Księginice,dolnośląskie

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204,78 m , położony w malowniczych Księginicach, przy ulicy Słonecznej, zaledwie 3 km od Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł55 m² 13 759,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 54,75 m , Wrocław, borek Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,75 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

3 490 000 zł750 m² 4 653,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-> Na sprzedaż - Lokal usługowo-handlowo-gastronomiczny | Centrum Lubina | 750 m -> Lokalizacja: lubin, ul. Paderewskiego (woj. dolnośląskie) -> Powierzchnia budynku: 750 m (3 kondygnacje po 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kani

Wałbrzych,dolnośląskie

348 000 zł81 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Квартиру можуть придбати громадяни України. Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane w zielonym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł41 m² 13 659 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel. Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem przy terenie chronionym Natura 2000 na Księżu Wielkim. Otoczenie nieruchomości: 6 km od Rynku i 7 min. piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Pierwoszów,dolnośląskie

249 999 zł1 570 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Pierwoszowie! Na sprzedaż działka budowlana nr 36/1 o powierzchni 1570 m2, zlokalizowana w Pierwoszowie. Dodatkowym atutem działki jest jej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Goździkowa

Uraz,dolnośląskie

240 000 zł1 020 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otoczona domami jednorodzinnymi. W tym miejscu nie ma już działek innych na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław, jagodno 3 pokojowe mieszkanie 50,3 m z balkonem 9 m i klimatyzacją Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m z dużym balkonem (ok. 9 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w dogodnej lokalizacji przy ulicy Drzewieckiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

730 000 zł188 m² 3 882,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim plus garaż w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana w odległości około 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia