dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska niższa cena! cena przed promocją 581 087 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł85,70 m² 5 134,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne i przytulne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane kilka minut od Centrum, w okolicy Małej Poczty. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 005 m² 101,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niedźwiedzica, grunt o powierzchni 3000 m2, cena 305 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 86/12 o powierzchni 3005 m2, położona w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

169 400 zł30 800 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 080 zł52,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezydencje Lawendowa to połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej elegancji. Mieszkania dostępne są w metrażach od 39 do 73 m , a wyróżniać je będą duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł37,65 m² 2 443,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 515/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,04 m² 12 781,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesny apartament z ogródkiem - ul. Miodowa Aleja, iwiny Polecam funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 39,04 m z przynależnym ogródkiem 36 m w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy, dom w zabudowie szeregowej, dwulokalowej w Środzie Śląskiej. Jest to nowa inwestycja składająca się z kilkunastu lokali mieszkalnych na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 375 000 zł250 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Na sprzedaż powierzchnia biurowa w centrum Wrocławia! Lokal o powierzchni: 250,83 mkw, cena : 9 500 zł/mkw netto, dostępne inne metraże! Układ pomieszczeń (możliwa zmiana): - pokój nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46,38 m² 11 987,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Oferta idealna jako zakup inwestycyjny - mieszkanie obecnie wynajmowane ulica kniaziewicza - 3 osobne pokoje - lokal po generalnym remoncie. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł48,10 m² 14 345,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona we Wrocław, obręb Żar, o powierzchni 1040 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie położona działka, w górnej części urokliwiej wioski Krzewie Wielkie. Dojazd drogą asfaltową. Wokół nowe budownictwo jednorodzinne, pola i lasy. Kształt regularny zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

*** osiedle karłowice *** *** 6 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** osobna kawalerka W piwnicy *** *** garaż dwustanowiskowy*** *** mały strych *** *** piwnica *** *** kawalerka W przyziemiu ***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze małej kamienicy w centrum. Na klatce tylko dwa mieszkania. Ogrzewanie gazowe. Przynależna piwnica o pow. 9,92 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł44,20 m² 10 972,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów-Zdrój ul.Źródlana. działki (kompleks) o łącznej pow.6390m2 składający się z dz.: 111,10/1,10/17,10/19 MPZP: MN/UT - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 102,80 m² 1 804,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp. Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego. Jedna część magazynu około 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł41,35 m² 13 784,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m , położone przy Placu Staszica w Wrocław jednej z najbardziej klimatycznych i charakterystycznych części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 000 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki z pozwoleniem na budowę położone przy brzegu zbiornika wodnego w Brzezinkach! Działki o powierzchni 1000 m2 z bezpośrednim dostępem do krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 368 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1368 m2 w centrum wsi Krzelów. Dokoła zabudowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj | ostatnie piętro | 2 balkony | dwustronne | duże przeszklenia | wysokie sufity 3,20h | wysoki standard | komórka lokatorska | duży parking | spiżarnia Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 925 zł93,15 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł84,23 m² 15 386 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż 84,23 m , wysoki standard, idzikowskiego / Gądów Mały. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 84,23 m , położony przy ul. Idzikowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł102,11 m² 8 030,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 102.11 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:Gospodarcza. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 318 m2.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł4 300 m² 199,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w Kunicach przy drodze krajowej 94. Działki z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym Media w pobliżu działek: prąd, gaz, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,91 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon z widokiem na rzekę i zieleń | Klecina | ul. Dożynkowa Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Pl i eng]   Na sprzedaż bardzo jasne i nowoczesne, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 990 zł383,86 m² 3 907,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Oferta na wyłączność! do sprzedania dom jednorodzinny O powierzchni 383,86 mkw -powierzchnia działki 0,2568 ha - Gmina Świdnica / Strzegom. Rok budowy: 1915/2016 Do sprzedaży duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Idealne do własnej aranżacji z widokiem na naturę i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 40 m | Lake Hill Sosnówka | 1 piętro | balkon | widok na las Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy apartament o powierzchni ok. 40 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,47 m² 12 921,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestrzenne 40 m centrum idealne pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone w samym sercu Wrocławia przy pl. Legionów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł29 m² 12 755,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprawdź mieszkanie przy Parku Grabiszyńskim. Kawalerka z oddzielną kuchnią tuż przy skrzyżowaniu fat - z oknami od strony zielonego podwórka. Duży pokój z miejscem dla podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 1057/3 o powierzchni 1200 m2, położonej w miejscowości Parowa. Działka oddalone jest o ok. 24 km od Bolesławca i ok 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament w nowym budynku położony przy ul. 1 maja w Szklarskiej Porębie Górnej. Doskonała lokalizacja, spokój i tereny zielone w centrum ? jak najbardziej tak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu przy ulicy Moniuszki. Zlokalizowane w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż dwa lokale w centrum jedliny Zdrój. Jeden lokal to mieszkanie idealne pod inwestycję składające się jednego pokoju po generalnym remoncie i wyposażonego we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł48,54 m² 6 468,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica jest po renowacji, klatka schodowa monitorowana po remoncie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł1 287,32 m² 7 768,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Hotel Świeradów to działający obiekt hotelowy w segmencie 3-gwiazdkowym, położony jest w samym sercu Świeradowa-Zdroju, renomowanego uzdrowiska w malowniczych Górach Izerskich. To.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij