dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

747 045 zł77 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł25 m² 19 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34m2 w budynku z 1980 roku. Nieruchomość położona blisko centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł57 m² 2 874,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie z ogromnym potencjałem. Nieruchomość położona na parterze budynku 1-piętrowego. Mieszkanie składa się z : kuchni , 2 pokoi i wc. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

713 900 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł69 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Wrocławia. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 168 590 zł122 m² 9 603,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie I speak English - feel free to contact me Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat Już prawie gotowy, ostatni w tej cenie, nowoczesny dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Złotnikach Wrocław, okolice ul. Kościańskiej Cena: 670 000 zł Powierzchnia: 54 m + piwnica 1,30 m Czynsz (dla 2 osób): ok. 630 zł Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 29,47m3. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w trzydziestopięcio-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lutomia Dolna

Lutomia Dolna,dolnośląskie

399 900 zł5 000 m² 79,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna, gmina Świdnica, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł50 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,13m 2 zlokalizowanej w cichej i dogodnej okolicy na Nowym Mieście przy ul. Somosierry. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo- inwestycyjna w Olszyńcu. Powierzchnia działki to 4000 m2. Nieruchomość posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego dla gminy Walim. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyobraź sobie przestrzeń, gdzie każdy zakamarek jest Twoim płótnem, a Ty możesz stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. To mieszkanie to nie tylko cztery ściany to scena, na której Ty jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł54 m² 11 571 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które świetnie sprawdzi się pod wynajem lub jako własne, wygodne lokum? Oto 54,1 m praktycznej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Krzykach miejscu, gdzie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

399 000 zł43 m² 9 350,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Negocjuje w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Nie szukaj dalej, wyłączna oferta biura pm Silesia! Świetne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Główna

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł18 m² 8 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w centrum Piaskowej Góry Nieruchomość składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł51 m² 7 263,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Centrum Legnicy ul. Złotoryjska 68 Okna od podwórka strona południowo-wschodnia - bardzo ciche wysokość 3,40 m - możliwość zbudowania antresoli stan po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 220 000 zł132 m² 9 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiamy dom szeregowy o powierzchni 132 m , zlokalizowany w południowej części Wrocławia, na pograniczu Wojszyc i Radomierzyc. Jest to harmonijna i uporządkowana okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł51 m² 13 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,25 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2018 r. przy ul. Puckiej. Kameralne osiedle, ogrodzone, budynek 2 - klatkowy, z windami i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł87 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 87m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

672 630 zł39 m² 17 172,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Numer oferty 1561 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania Apartament z pięknym widokiem na góry w Karpaczu. Mieszkanie mieści się w nowo budowanym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

379 000 zł51 m² 7 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie 51,2 m | Parter | Osiedle Piastowskie Świebodzice| Po generalnym remoncie | 379 000 zł wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na wynajem lub sprzedaż ścisłe centrum Legnicy. Prezentujemy ofertę wynajmu lub sprzedaży w pełni wyposażonego lokalu gastronomicznego zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka z 1997 roku, z poddaszem i z garażem w bryle budynku. Dom położony jest w bocznej uliczce, w cichym i spokojnym miejscu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 697 000 zł221 m² 7 678,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bardzo ładny, rozkładowy, zadbany bliźniak w super miejscu na Bielanach Wrocławskich z garażem, tarasem, piwniczką, użytkowym poddaszem i zielonym dużym ogrodem kontakt-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 50 m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie z balkonem w spokojnej części Maślic Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 039,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące 49,37m2, składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bystrzyca Dolna

Bystrzyca Dolna,dolnośląskie

435 000 zł2 112 m² 205,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2112 m , położoną w spokojnej części Bystrzycy Dolnej , w bezpośrednim sąsiedztwie Świdnicy. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

299 900 zł49 m² 6 120,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Plutona, mieszkanie, 2 pok z balkonem, 49m 2 , sprzedaż 299 900zł Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, na pierwszym piętrze, w bliskiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij