dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Objazdowa

Kłodzko,dolnośląskie

1 499 000 zł4 500 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w dzielnicy przemysłowej. 008. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru przemysłowo-składowego, położonego W północno-zachodniej części miasta kłodzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł803 m² 902,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana na wrocławskim Jagodnie przy ul. Ravela. Powierzchnia działki wynosi 803 m2 / ok.15,5 m x ok. 51,8 m Zgodnie z mpzp oznaczona symbolem 1mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zębowice

Zębowice,dolnośląskie

365 000 zł54 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku w Zębowicach, gmina Paszowice, do centrum Jawora autem ok. 10 minut. Wspaniałe usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł89 m² 11 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony z dużym tarasem na nowym osiedlu Krzyki Gaju wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzynowa

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł234 m² 7 047,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Ołtaszyn, wrocław ul. Jarzynowa | 234 m | działka ok. 800 m Marzysz o przestrzeni, prywatności i lokalizacji, która łączy spokój z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goślinów

Goślinów,dolnośląskie

450 000 zł163 m² 2 754,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym. Nieruchomość usytuowana w odległości około 10 minut od Legnicy w kierunku Chojnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł36 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie rozkładowe "kawalerka" 2 pokoje: 9,5 mkw. oraz 8,5 mkw. Łazienka z toaletą wyposażona: umywalki, szafki umywalkowe, lustra, prysznic, pralka. Kuchnia wyposażona: okap, zlew, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

913 500 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Spiżowej 12 we Wrocławiu, idealne dla osób ceniących bezobsługowość inwestycji, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Obornicka

Lubnów,dolnośląskie

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona we wsi Lubnów. Przedmiotowa działka położona we wsi Lubnów w gminie Oborniki Śląskie, posiadająca bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Teren płaski i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

465 000 zł68 m² 6 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł51 m² 22 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.93m2 na Przedmieściu Świdnickim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -łazienki -sypialni -przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 587 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 277,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru teraz niższa cena! cena przed promocją 719 000,10 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim (wrocław- krzyki). Lokal składa się z dwóch pokoi z możliwością łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł72 m² 11 930,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Rymarskiej we Wrocławiu. Lokal charakteryzuje się: - przestronnym i jasnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

593 670 zł28 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna elegancja w sercu miasta To projekt łączący nowoczesną architekturę z miejskim stylem życia. Elegancki, pięciopiętrowy budynek zaprojektowany z myślą o mieszkańcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł86 m² 9 257,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie Pole (ul. Białych Goździków) z dostępem do licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem w inwestycji Soft Lofty Legnicka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, wojszyce. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

385 000 zł61 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-Pokojowe Mieszkanie - Świebodzice, ul. Bolesława Krzywoustego - 1. Piętro, idealne dla Rodziny lub Inwestora! Szukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł195 m² 4 358,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na sprzedaż połowa budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 185m2. Budynek poniemiecki, w bardzo dobrym stanie technicznym, dach po remoncie pokryty dachówką karpiówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Łomnica

Stara Łomnica,dolnośląskie

189 000 zł1 587 m² 119,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 587 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Stara Łomnica, obszar Bystrzyca Kłodzka. Działka znajduje się w otoczeniu zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

485 313 zł43 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania z meblami i wyposażeniem - Mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu, osiedle Podzamcze - 485 313zł Bez prowizji! Bez podatku pcc! Parametry mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł71 m² 9 788,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w którym można się zakochać! 15 minut piechotą od rynku! Oryginalna stolarka dzrzwiowa, stylowe sztukaterie - wysokie na 3,2 m - pełne światła i przestrzeni. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:219 m²

Numer oferty 2322 Oferta na wyłączność dostępnatylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania dom całoroczny w Kostrzycy. Dom posadowiony jest nadziałce 219 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

320 000 zł600 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną, na którą składają się: duża hala produkcyjno-handlowo-usługowa z działką położona w Chocianowie przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 209,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Pierwszy dom W cenie promocyjnej! pompa ciepła ogrzewanie podłogowe! duże działki około 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Księginice

Księginice,dolnośląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kobylice koło Trzebnicy. Działka ma powierzchnię ok 1000m2 i zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Prusa z widokiem na park Gdański. Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kopaniec

Kopaniec,dolnośląskie

349 000 zł6 700 m² 52,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działek położonych w miejscowości Kopaniec - 15km od Jeleniej Góry. Powierzchnia działek wynosi 6700 m2, na jednej z działek znajdziemy ruiny dawnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Centralna

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Lokalizacja: brochów/ul. Centralna Metraż: 90m2, zabudowa: bliźniacza, dom po pożarze wymagający przebudowy, działka: 172m2, dostępny: od zaraz. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne w Siechnicach koło Wrocławia doskonała lokata kapitału! Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Siechnicach, dynamicznie rozwijającej się miejscowości tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Kiełczów,dolnośląskie

970 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zamieszkaj 15 minut autem od centrum wrocławia Ten dom jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów czasu i pieniędzy. Na Sprzedaż piękny domu typu bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 6 025,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku w Dzierżoniowie. Lokal mieszkalny składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł41 m² 5 800,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż umeblowany lokal w centrum Świdnicy Lokalizacja: świdnica - ścisłe centrum Powierzchnia: 41,2 m Cena: 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Argentyńska

Legnica,dolnośląskie

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Legnicy Osiedle Amerykańskie. Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i prestiżowej części Legnicy na Osiedlu Amerykańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta tylko w Nieruchomości. Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł126 m² 10 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Wrocław, ołtaszyn, ul. Brylantowa Powierzchnia użytkowa: 126,24 m Powierzchnia działki: ok. 300 m Powierzchnia ogrodu: 239,61 m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.