dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 152 ogłoszenia

2 299 000 zł146,33 m² 15 711,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na Bielanach Wrocławskich. Zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking Polecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł65,34 m² 12 855,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Premium 3 pokoje Z ogródkiem | nova klecina 2025 | gotowe do zamieszkania lokalizacja : Nova Klecina to nowoczesne, kameralne osiedle w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł146,30 m² 4 442,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny), o powierzchni użytkowej 111 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż działka o pow. 600 m2, położona we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Kowale, przy ulicy Lechitów. To kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł892 m² 207,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka w Makowicach o powierzchni 892m2. Działka w kształcie prostokątu, media w drodze: woda i prąd. Działka z jednej strony ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

248 300 zł120 m² 2 069,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Proponujemy Państwu tradycyjny dom przysłupowy, wolnostojący z roku około 1850. Z piętrem o konstrukcji ryglowej. Dom o pow. ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 1752.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biestrzyków, przedmieście wrocławia, działki budowlane Działki budowlane (uzbrojenie prąd, woda bezpośrednio w drodze) umiejscowione na południe od Ołtaszyna, zaraz za granicą miasta. Cena: 760.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament położony budynku apartamentowym w miejscowości Biała Woda w pobliżu Aparthotel Czarna Góra - u podnóża masywu Śnieżka w turystycznej okolicy słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł83,13 m² 23 457,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o podwyższonym standardzie w budynku willowym W7 , należącym do prestiżowej inwestycji Bacciarellego 54 we Wrocławiu. To wyjątkowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł182,30 m² 8 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga! Wrócił do sprzedaży jeden z segmentów! Klucze od ręki! inwestycja! pole golfowe! Kryniczno! Zamieszkaj na prężnie rozwijających się przedmieściach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,26 m² 20 062,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie kupujesz tylko nieruchomości w stanie deweloperskim. Obejmujesz pakiet większościowy w najbardziej pożądanym adresie 2026 roku. To terytorium o powierzchni 61 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł978 m² 102,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Kawalerka na sprzedaż : Wrocław Fabryczna blisko Magnolia Park. Lokalizacja: na sprzedaż przestronne odmalowane mieszkanie, 24m2 zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom otoczony zielenią w urokliwej wiosce Pogórza Izerskiego. Duża działka o powierzchni 4900 m2. Grunty klasy III i IV. Kształt prostokąta, granicząca z rzeką. W mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł37,53 m² 2 318,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! tylko U nas! działka usługowa, pow. 2885 M2, blisko media, jędrzychowice! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w wyjątkowej lokalizacji - na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, tuż przy granicy z uzdrowiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka o powierzchni 891 m położona jest w centrum miasta, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem A-U6. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 544 zł56,56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł2 171 m² 3 685 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną i wiatą na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym działka o powierzchni 270 m z domem jednorodzinnym z lat 30. XX wieku, położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,40 m² 7 280,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż mieszkanie z niezależnym wejściem, usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Piechowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 630 zł42,70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Osiedle Piastów, głogów Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż w nowoczesnym budynku wielorodzinnym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł284 m² 10 387,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł146 m² 4 794,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 146m2 na działce 2530m2 w Wojcieszycach aneks kuchenny taras, garaż na 2 samochody 2 pomieszczenia gospodarcze (103m2 i 234m2) część mieszkalna po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż Wrocław, polanowice, ul. Kamieńskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 627 m , położona w północnej części Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 500 zł122,60 m² 5 297,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż dom parterowy położony w miejscowości oddalonej 7 km od Głogowa w kierunku Sławy na nowym Osiedlu "dębowy Park". W pierwszym etapie osiedla wybudowanych i sprzedanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł254 m² 5 314,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:307 m²

Agroturystyka w pobliżu Karpacza. Prosperująca agroturystyka położona w miejscowości Ściegny, zaledwie 800 metrów od popularnego kurortu Karpacz. Nasz obiekt mieści się w starannie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,93 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na II piętrze kamienicy, położonej w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów Atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m , obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3