dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Najświętszej Marii Panny

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Manhattan inwestycja na przyszłość! Świetna lokalizacja Legnica Stare Miasto (ul. Najświętszej Marii Panny 4 ) *40 m2 - pokój dzienny, aneks kuchenny , duża łazienka ,2 balkony! *3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Na sprzedaż oferuję komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni 130 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 1327 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

657 999 zł29 m² 22 974,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż przepiękną, urządzona w wysokim standardzie kawalerkę o łącznej powierzchni 28,64m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

250 000 zł135 m² 1 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż od właściciela. Sprzedam swoje mieszkanie w miejscowości Górzec (3.5 km od Strzelina). Mieszkanie znajduje się na parterze piętrowego domu ,ma osobne wejście. Teren ogrodzony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł62 m² 11 380,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie od dewelopera 0% prowizji od kupującego, 0% pcc Szukasz funkcjonalnego mieszkania w na ładnym, nowoczesnym osiedlu, w bliskości terenów zielonych? Ta oferta jest dla

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł51 m² 22 451 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Angel City! Powierzchnia: 51 m Lokalizacja: w samym sercu Wrocławia - tylko 1 km od Rynku i 1,5 km od Dworca Głównego. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

598 000 zł51 m² 11 643,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze z przynależnym ogrodem. Cena: 530 000 zł | Powierzchnia: 51,36 | Ogród 68 m | Miejsce postojowe w cenie realizacja IV kwartał 2026 Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

315 000 zł42 m² 7 473,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż s tylowe mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla młodych, ambitnych osób lub jako inwestycja! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ligota Piękna,dolnośląskie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Działki, na której zbudujesz wymarzony dom, a z okien będziesz podziwiać malownicze krajobrazy? Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

498 950 zł42 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się przy ul. Bednarskiej na wrocławskich Pilczycach. Mieszkanie 42.5m2 znajduje się na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł122 m² 5 333,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 121,86m2 na działce 211m2 zlokalizowany w Jedlinie Zdrój. Nieruchomość składa się z: parter: salon otwarty na kuchnię z wyjściem na ogródek, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Legnica,dolnośląskie

415 000 zł53 m² 7 830,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Paderewskiego w samym sercu miasta. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

480 000 zł171 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania jedyne w swoim rodzaju i największe na rynku wtórnym mieszkanie w historii Wałbrzycha. Znajduję się w Śródmieściu przy ulicy Chrobrego obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wyłączność w naszym biurze wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m we Wrocławiu, przy ulicy Jugosłowiańskiej. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

530 000 zł44 m² 12 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo! wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Oławie przy ul. Jodłowej. Mieszkanie o pow 43,59 mkw składa się z: - sypialni, - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki, ul. Życzliwa, okolica pełna zieleni, parków, terenów spacerowych nad rzeką, z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, posiadająca pełną infrastrukturę na miejscu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

635 659 zł42 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz pytania? Szukasz bezpiecznej inwestycji lub idealnego mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń do adama nawet po 18:00! I speak English! Zadzwoń już dziś czeka na Twój telefon! Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń - ul. Asnyka, legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,3 m2, usytuowane na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

543 191 zł29 m² 18 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Jawor,dolnośląskie

2 150 000 zł616 m² 3 490,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Na sprzedaż: prosperujący hotel 3-gwiazdkowy w Jaworze gotowy biznes z potencjałem rozwoju Zapraszamy inwestorów i przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą zakupu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarugi

Wrocław,dolnośląskie

942 000 zł72 m² 12 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, z dużą ilością miejsca do przechowywania, w budynku z widną, a do tego w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Głogów,dolnośląskie

605 000 zł88 m² 6 867,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88,1m2 + balkon 12m2. Mieszkanie przestronne, jasne, ładnie wykończone, położone na Starym Mieście - bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

870 000 zł101 m² 8 626,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:940 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 100,85m2 położonego w miejscowości Biała w gminie Chojnów. Piękny dom z góralskim klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

372 101 zł26 m² 14 175,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ten lokal dostępny tylko u mnie - nie szukaj dalej! Zapraszam do odkrycia niezwykłej oferty inwestycyjnej 10 min od wrocławskiego rynku. Wykończenie w cenie! Bez podatku pcc Prowizja 0% uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł18 m² 17 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy mikroapartament o powierzchni 17,61 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

498 000 zł47 m² 10 705,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie z dużym ogrodem - Siechnice Cena: 498 000 zł | 46,52 m | Ogród 82.72 m | Miejsce postojowe w cenie REALIZACJA IV kwartał 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne.