dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tkacka

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

190 000 zł28 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nie pobieram prowizji od kupującego! Kudowa-Zdrój, ul. Tkacka 6 Mieszkanie 28 m , 2 piętro, z potencjałem. Opis ogłoszenia: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

327 000 zł27 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 27,32 m2 nieopodal rynku na Psim Polu. Mieszkanie sprawdzi się jako inwestycja pod najem długoterminowy, lub dla osób szukających dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 916,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokojowe (+ garderoba) dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 86,61m2 (bez skosów 44,53m2) w Wilkszynie + miejsce postojowe + udział w drodze II piętro + poddasze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papiernicza

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł52 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Wrocławia nieopodal aow na wrocławskim osiedlu Pilczyce. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedle Widokowe

Podlesie,dolnośląskie

150 000 zł1 203 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczej miejscowości Podlesie z widokiem na Góry Sowie. Ta urokliwa działka znajduje się na obrzeżach Wałbrzycha. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 299 000 zł154 m² 14 961,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży mieszkania na zielonym, wrocławskim Borku. Przepiękne i wyjątkowe mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej willi z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wojciechów

Wojciechów,dolnośląskie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:27 132 m²

Wojciechów, gmina zagrodno, powiat złotoryjski, dwór I park pow. 27132 M2 Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

329 000 zł68 m² 4 848,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni użytkowej 60,15 m , na IV piętrze przy ul. Ociosowej w Polkowicach. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m , zlokalizowany w garażu podziemnym budynku przy ul. Krzyckiej 88 / Skarbowców 120 we Wrocławiu. Garaż: oddzielnie zamykany zapewnia bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej w Środzie Śląskiej, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Golanka Dolna

Golanka Dolna,dolnośląskie

178 000 zł1 950 m² 91,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działka położona w miejscowości Golanka Dolna. Teren zlokalizowany z zaciszu powstającego osiedla, z dala od drogi głównej. Zajmuje powierzchnię 1950 m2. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 389 995 zł67 m² 20 684,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie z ogrodem i tarasem na Browarach Wrocławskich. Nieruchomość posiada 4 pokoje i 67,2 m2. Dodatkowo z salonu jest wyjście na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł44 m² 14 133,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne trzypokojowe mieszkanie balkon piwnica po generalnym remoncie w zeszłym roku niski budynek wójciklicencja 16128-Polecam Bardzo dobra lokalizacja z łatwym połączeniem do Centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł83 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Domanowice

Domanowice,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana w Domanowicach - 12 km od Trzebnicy Podstawowe informacje: - wielkość: 1000 m2 - Kształt - prostokątny - 26 m x 38,5m - Numer działki: 496/4 - Media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 682 000 zł92 m² 18 316,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny nowy apartament z tarasem w nowym budynku z roku 2024! Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Nowoczesny, nowy, nigdy nie zamieszkały apartament wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 090 000 zł147 m² 7 416,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Osiek, oddalonej zaledwie o 3 km od centrum Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Mega promocja dokońca maja - 539 000 zł Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł26 m² 14 408,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Idealna na start! Świetna dla singla! Fajna dla pary! Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,6m2 położona w komfortowej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jawor,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 262,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży wspaniałe mieszkanie położone na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym Przyrzecze w Jaworze. Jasne, słoneczne mieszkanie z otwartą loggią co stwarza większą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 102,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na pierwsze mieszkanie! Nowa inwestycja 6 mieszkań w 3 kameralnych budynkach w Długołęce pod Wrocławiem - Kupujący nie podatku pcc Pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

679 024 zł53 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 1,5 km tylko na rynek Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworska

Wilczyce,dolnośląskie

1 299 999 zł111 m² 11 695,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 5-pokojowy, parterowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni 111,15m3. Nieruchomość wybudowana została w 2022r i zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł55 m² 8 763,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55 m2 położone na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat 50. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rogów Sobócki,dolnośląskie

219 000 zł1 600 m² 136,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Lokalizacja i dostępność: działka budowlana znajduje się w Rogowie Sobóckim. Posiada możliwość budowy aż 4 budynków. Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową. Z granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

399 200 zł1 996 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Możliwość zakupienia dwóch przylegających działek o powierzchni i 1996m2 i 1000m2 Widok na ruiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł34 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie mieści się na trzecim pietrze w bloku. Budynek jest po termomodernizacji. Domofon. W mieszkaniu przeprowadzono remont. Wymieniono instalację elektryczną, okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

311 400 zł28 m² 11 066,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 628,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Rynku w Strzegomiu. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 52,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

405 992 zł27 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z tarasem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

330 400 zł21 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

365 445 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł34 m² 18 304,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy około 90 mieszkań w tej inwestycji - zadzwoń już dziś aby poznać szczegóły! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,18m2 z tarasem od strony wewnętrznego patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

440 000 zł2 163 m² 203,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycyjna okazja tuż pod Wrocławiem - 2 uzbrojone działki budowlane, idealne pod zabudowę bliźniaczą Nieciszów, gm. Oleśnica - tylko 25 minut od centrum Wrocławia Lokalizacja, która pracuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Twardogóra,dolnośląskie

242 000 zł854 m² 283,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 854 m2 przy ul. Polnej (działka nr 119) w miejscowości Twardogóra, w powiecie oleśnickim, 38 km od granic Wrocławia. Nieruchomość.