dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

385 000 zł31 m² 12 479,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Biała Dolina - jedne z najwyżej położonych działek budowlanych w Szklarskiej Porębie na której zlokalizowana jest inwestycja Green Park Resort II. Czyste powietrze, obszary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 75 m2, położone na 2 piętrze, trzypiętrowego budynku przy ul. Królewskiej, na Osiedlu Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

396 600 zł1 331 m² 297,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja ,nowa obniżona cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1331 m 2 na prężnie rozwijającym się nowoczesnym Osiedlu Pogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł118 m² 10 496 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam lokal handlowo - usługowo - biurowy przy ul. Szybkiej ( boczna Traugutta ) w nowym budownictwie o powierzchni 118,04 mkw. Wejście od strony ulicy oraz klatki schodowej. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł49 m² 12 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

48,8 M / 2 pokoje / 2001/ widok na zieleń / ul. Wietrzna Wolne od zaraz! Do sprzedaży ładne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Wietrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł75 m² 10 883,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i słoneczne bezczynszowe mieszkanie na Księżu Małym. Idealne dla osób ceniących spokój oraz naturę. Układ mieszkania: *salon (20m2) połączony z kuchnią (12,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 150 000 zł220 m² 9 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Luksusowy dom w stylu loft | 220 m | ogród, basen, sauna | Wrocław Powierzchnia całkowita domu: 220,36 m Powierzchnia działki: 341 m Lokalizacja: ul. Lekcyjna, wrocław Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł73 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Klimatyczne mieszkanie w super lokalizacji! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1908.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 524 zł39 m² 16 351 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu. Opiekun oferty: tel. Rozwinięta infrastruktura: nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym osiedlu, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

623 350 zł26 m² 23 746,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Nowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu klasy premium z 2024 r. To ostatni lokal tego typu w tym budynku! Piękny widok na Stare Miasto (zobacz fotografie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Jaźwina

Jaźwina,dolnośląskie

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-mieszkaniowa w Jaźwinie, gmina Łagiewniki, woj. dolnośląskie. Lokalizacja: jaźwina, gmina Łagiewniki Powierzchnia: 4000 m Cena: 220 000 pln Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 790 000 zł236 m² 7 596,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego parterowe domy jednorodzinne, położone na zachodnich przedmieściach wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

919 000 zł95 m² 9 663,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 95,10 m , położonego w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 700 zł43 m² 13 933 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem. Wykończone wysokiej jakości materiałami, kompletnie wyposażone w meble i sprzęt adg, gotowe do wprowadzenia się. Układ Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

660 961 zł46 m² 14 318,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 595,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł38 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Olbrachtowskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

741 830 zł59 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

474 148 zł39 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 131 200 zł57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Chojnów,dolnośląskie

384 900 zł70 m² 5 498,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

-> Na sprzedaż słoneczne mieszkanie bezczynszowe z windą -> Lokalizacja: chojnów, ul. Legnicka (wejście i okna od strony ul. Tulipanowej) -> Powierzchnia całkowita: 70 m -> Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł34 m² 18 349,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 80 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Sulistrowice,dolnośląskie

180 000 zł685 m² 262,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane ujęte w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową mn-5 o powierzchni 685m2 oraz 700m2. Dojazd - Sulistrowice ul. Dębowa droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 050 zł36 m² 18 466,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł26 m² 14 808 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26 mkw mieszczące się na 3 piętrze 10-cio piętrowego budynku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu, - aneksu kuchennego, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Podpisz umowę , a instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz w prezencie. `oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z dodatkowym prywanym strychem - ul. Kawalerzystów. Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania. Metraż: 46,15 m2 + własny strych nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł33 m² 6 927,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Centrum Cena: 230 tys. Lokal mieszkalny położony na III piętrze w bloku przy ul. Bankowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,20 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 027,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Prądzyńskiego we Wrocławiu. To narożne, jasne mieszkanie znajduje się na 11. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł25 m² 16 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję lub na start z doskonałą komunikacją ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodne, wyremontowane i funkcjonalne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

348 000 zł41 m² 8 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w cichej części Osiedla Młodych. Lokal składa się z (41m2): - salonu z wyjściem na balkon - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

699 000 zł79 m² 8 825,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy apartament 3 pokojowy z balkonem położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 79,2 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

966 140 zł1 876 m² 515 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Świdnicy - 0,1876 ha wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 876 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Stanowice,dolnośląskie

1 199 000 zł147 m² 8 164,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Brak podatku pcc 2 % Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 146,85 m z przestronnym ogrodem o powierzchni 214 m . Lokalizacja: cisowa Park to nowoczesne osiedle.