dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

909 000 zł118,88 m² 7 646,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

701 888 zł39,88 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kępa Park oferuje również apartamenty dwulokalowe. Dedykowane na wynajem lokale zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

927 799 zł53,63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

699 424 zł39,74 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament inwestycyjny numer 53/1 na parterze w budynku 1 w Inwestycji Kępa Park - apartamenty inwestycyjne Dewelopera atc Development Ostatnie dostępne apartamenty, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

597 500 zł94,43 m² 6 327,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w miejscowości Proszkowa (gmina Wołów). Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej 94,43 m2. Prowadzi do niego droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,12 m² 10 705,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam: tylko u nas Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego pkp i pks, przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania 62,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,60 m² 14 430,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - 0 prowizji! Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w samym centrum Wrocławia tuż przy Placu Jana Pawła II boczna uliczka ulicy Legnickiej. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 060 zł32,36 m² 17 399,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Nowe Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 891 zł34,88 m² 16 739,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 410 zł73,70 m² 15 799,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjne, czteropokojowe segmenty położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej. Inwestycja obejmuje 16 mieszkań w budynkach czterolokalowych cztery mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : 22 min autem do Rynku. Niska zabudowa. Blisko nowa szkoła przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł63,93 m² 10 667,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 999 zł85,22 m² 9 927,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 999 zł96,10 m² 8 907,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 237 zł46,30 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m3p1 o powierzchni 46.30 m2. Lokal mieszkalny mieści się na I piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, do lokalu przynależą balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 400 zł47,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m3p2 o pow. 47.20 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 19,20 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 100 zł55,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m6p2 o powierzchni 55.80 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 23,2 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 244 zł75,47 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

 

 

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 15 arów plus droga dojazdowa ok 5 arów. Działki o numerach   droga dojazdowa 1136/6 Media znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł631 m² 792,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Uzbrojona działka w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy działkę nr 649/2, obręb 0005, zlokalizowaną przy ul. Cichej w Szklarskiej Porębie - miejscu, które łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

!nowa oferta! Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Legnicy - na Bielanach. Ta nietuzinkowa nieruchomość została zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,70 m² 12 844,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie szeregowej Wrocław, ul. Ernesta Maya stan deweloperski Idealny dla rodziny, nowoczesne osiedle, ogród i garaż Lokalizacja: wrocław, ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,70 m² 6 943,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Posiadam w pełni wyremontowane mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m Piętro: parter Rozkład pomieszczeń: salon sypialnia osobna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m , położona w miejscowości Iwiny (gmina Siechnice), przy ul. Tadeusza Kościuszki. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł37,24 m² 12 996,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe mieszkanie w Cieplicach. Blisko centrum Cieplic i Parku Norweskiego. W cenie mały ogródek przy mieszkaniu ,miejsce parkingowe , piwnica Powierzchnia ogólna 42,38 metra Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku cena 300 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,80 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł82 m² 5 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy. Układ mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26,80 m² 6 305,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,80 m , składająca się z: pokoju z wyjściem na duży balkon, jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25,41 m² 7 044,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania - na wyłączność Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra, przy ul. Malczewskiego 37. Lokal o powierzchni 25,5 m składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł68,90 m² 14 063,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

prowizja 0%! / 68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z tarasem i windą- cieplice! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,75 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze nowego budownictwa z 2024 roku. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł231,42 m² 11 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Tylko U nas- oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania nowy (oddany do użytku w 2024r) dom parterowy, wolnostojący położony w Jeleniej Górze- jeżów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Jeleniej Góry - w lokalizacji, która daje pełną swobodę codziennego funkcjonowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze wyremontowanego bloku w świetnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł155 000 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   oferta skierowana do inwestorów! Do sprzedania malownicza, duża działka rolna o powierzchni 15 ha z punktem widokowym na górę.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania duża działka o powierzchni 3000 m2 na cichym osiedlu Wińska. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 565 zł64,05 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Bez podatku pcc i prowizji! Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,25 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.