dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł274 m² 839,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecamy! 0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 274 m . Przedmiotowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

6-pokojowe| Kamienica | Pod inwestycje Opis lokalizacji: wrocław Fabryczna, czas dojazdu do Rynku 12 min. Opiekun nieruchomości: tel. 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wysoki Kościół

Wysoki Kościół,dolnośląskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż 9 działek budowlanych w miejscowości Wysoki Kościół położonej ok. 15 km na północ od Wrocławia. Każda ma powierzchnię 10 arów (1000 m ). Cena wynosi 270 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 573 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje w nowej, cichej i kameralnej inwestycji. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowo-powstałe, kameralne osiedle, znajduje się na wrocławskim, zielonym Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w Prochowicach. Położone na I piętrze w niskiej kamienicy w centrum miejscowości. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

405 000 zł1 909 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka Inwestycyjna- brzezia Łąka Polecam na sprzedaż trzy działki o powierzchni 1909 m2 przy ul. Młyńskiej w Brzeziej Łące. Teren składa się z trzech działek: 911 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł74 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta - okolice teatru/urzędu miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy 3 rodzinnej, powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł42 m² 13 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam Państwu do zaoferowania ładnie wykończone, funkcjonalne - 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach dzielnicy Huby przy ulicy ul. Ślicznej, w bloku z windą. Mieszkanie dwustronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł43 m² 7 606,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 43,25 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy z windą na Starym Mieście w Głogowie. Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł47 m² 12 090,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Rezerwacja! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na zielonym, spokojnym osiedlu | pełen rozkład | balkon | blisko parku Szukasz mieszkania w cichej, zielonej okolicy z duszą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konwaliowa

Nowy Julianów,dolnośląskie

740 000 zł159 m² 4 658,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż działka 1100 mkw z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy: do wykonania prace wykończeniowe, szambo/oczyszczalnia przydomowa i zagospodarowanie działki. Wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Koniowo

Koniowo,dolnośląskie

79 000 zł1 100 m² 71,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działki budowlane położone w Dolinie Baryczy w miejscowości Koniowo, zaledwie 15 minut od Trzebnicy. Dostępne działki - 4x 1100 m2 - 1x 1300 m2 najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 426,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem po remoncie, 2 piętro w bloku Mieszkanie o pow. 44,3 m 2 , położone w centrum miasta nieopodal parku, w budynku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł2 570 m² 213,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

= brak prowizji = = Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2570m2 położoną w Karkonoszach ( Jelenia Góra - Jagniątków ). Podana cena to kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł39 m² 11 014,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,82 m 2 zlokalizowane w samym centrum przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

604 188 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Zielona okolica, bezpieczna droga do nieodległej szkoły, szybkie zakupy, odbiór paczki z pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł36 m² 17 066,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m na 1. piętrze kamienicy w sercu Starego Miasta we Wrocławiu. Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł52 m² 11 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wrocław - Gaj | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | Świetna lokalizacja blisko Ferio Gaj Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wygodnego, zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

369 000 zł85 m² 4 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom połowa bliźniaka położony w górnej spokojnej części Bielawy w bliskiej odległości od Jeziora Bielawskiego oraz gór lokalizacja nieruchomości widok z drona powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

390 000 zł77 m² 5 064,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 w Polkowicach przy ul. Skalników. Charakterystyka: lokal posiada 4 osobne przestronne pokoje, widną umeblowaną kuchnię, łazienkę i wc osobno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości goldhouse oferuje do sprzedaży gotowy, w pełni umeblowany apartament z duzym balkonem w budynku 2021 roku z i miejscem postojowym w garażu podziemnym Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

269 000 zł908 m² 296,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 908 m z rozpoczętą budową - Chwałowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 908 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w stylowej kamienicy o 4 kondygnacjach. Wysokość pomieszczeń sięgająca 3 metrów zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł88 m² 8 463,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 88,03 m2 położone w ścisłym centrum miasta przy ulicy Komuny Paryskiej 30. Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku z 1889.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł33 m² 13 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: komfortowa kawalerka z antresolą na zielonych Krzykach gotowa do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modrzewiowa

Karwiany,dolnośląskie

823 000 zł97 m² 8 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Karwiany 97 m 2 poziomy 5 pokoi. Na sprzedaż bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 m , położone w Karwianach przy ul. Modrzewiowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Miłoszyce,dolnośląskie

649 000 zł206 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom W stanie surowym zamkniętym / garaż dwustanowiskowy / 1000 M działki / dogodna lokalizacja / miłoszyce / dojazd drogą asfaltową / funkcjonalny dom Z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł51 m² 10 094,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Okazja! Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie. Lokal o powierzchni użytkowej 48,22 m2 znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł61 m² 5 535,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,24 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Nieruchomość znajduje się w Lubinie przy ul. Orlej. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 35m 2 , usytuowaną na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Kącka

Nowa Wieś Kącka,dolnośląskie

273 975 zł1 005 m² 272,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana