dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

395 000 zł52 m² 7 665,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w sercu Bolesławca. Nieruchomość oferuje zachwycający widok na park oraz panoramę miasta, ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Kochlice,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

C.W Oferujemy przestronną nieruchomość o powierzchni 54 m do remontu, z przechodnim układem: ganek, kuchnia, łazienka i dwa pokoje z możliwością zorganizowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł43 m² 14 994,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa Lokalizacja! Samo Centrum Wrocławia - 2 pokojowe mieszkanie przy Placu Solnym Mam wyjątkową przyjemność przedstawić niezwykle klimatyczną nieruchomość położoną tuż przy wrocławskim Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł26 m² 21 807,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń. Nasza inwestycja oferuje szeroki wybór mieszkań 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

437 000 zł65 m² 6 723,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: kamienica, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 249 000 zł143 m² 8 758,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam serdecznie do obejrzenia bardzo zadbanego domu w zabudowie szeregowej położonego w centrum miejscowości Dobrzykowice na Zielonym Osiedlu - 1,2 km od granicy Wrocławia. Duża liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

599 999 zł155 m² 3 873,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 154,90 m w Boguszowie-Gorcach, częściowo podpiwniczony. Budynek dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

565 656 zł61 m² 9 288,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,90 m , położonego w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Wojszyc i Gaju.!uwaga! Dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sterowcowa

Kębłowice,dolnośląskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa cena. Inwestycja położona jest w okolicach Wrocławia, w niewielkiej miejscowości Kębłowice. Miejscowość ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Modlikowice

Modlikowice,dolnośląskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Modlikowicach, gmina Zagrodno. Działka usytuowane jest w cichej oraz malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Kunickiego we Wrocławiu. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, edukacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

414 900 zł47 m² 8 827,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy 1 Maja, na przeciwko głównej poczty w zadbanym bloku. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł63 m² 10 463,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Orzechowej we Wrocławiu. Mieszkanie ma powierzchnię 62,6 m2 i znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł37 m² 15 086 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia się 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza w jednej z najbardziej spokojnych lokalizacji południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 100 zł53 m² 16 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł94 m² 13 817,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta wyłącznie W naszym biurze | we speak english Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament (pow. 93,72 m2) z balkonem i tarasem , położony w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 435,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym budynku po termomodernizacji na os. Piekary. A przy ul. Tatrzańskiej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

799 125 zł117 m² 6 843,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w IV Kwartale 2025 powierzchnia 116,77 m2 parter - 61,72 M2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

516 285 zł29 m² 17 662,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Zaoszczędź swój czas - nie trać go na wertowanie ogłoszeń. Zgłoś się do nas po analizę rynku. Doradzimy Ci na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Łagiewniki,dolnośląskie

325 000 zł58 m² 5 558,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry, biuro Nieruchomości Finanse-Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na sprzedaż położonego w Łagiewnikach przy ul. Wrocławskiej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serdeczna

Oława,dolnośląskie

760 000 zł190 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom zlokalizowany w zachodniej części Oławy - idealny dla rodzin ceniących komfort, dobrą komunikację oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 100 000 zł139 m² 7 921,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment A) o powierzchni 138,86m2 z garażem w bryle budynku, dwupoziomowy (1 piętrowy) w miejscowości Lutynia, gmina Miękinia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Grabiszynie, doskonale skomunikowane z centrum miasta. Metraż: 36,6m2 Rozkład: - duży pokój - mały pokój - osobna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 478 200 zł156 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: medyczne, prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

222 000 zł600 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Oleśnicy: - nr działki 82.117 - powierzchnia 600 m - lokalizacja: Oleśnica, ul.Włoska ( boczna ul. Ludwikowskiej) - działka w pełni uzbrojona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pełczyce,dolnośląskie

899 000 zł124 m² 7 259,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Z ogrzewaniem podłogowym, pompą ciepła oraz fotowoltaiką Oferta deweloperska bez prowizji i bez pcc! Osiedla składa się z 12 domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Do sprzedania mieszkanie z garażem na Białym Kamieniu. Powierzchnia użytkowa ok. 70 m . II piętro. 3 pokoje, łazienka z wc (bez okna), przedpokój, 2 poziomy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 922,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

#Oława, u. 3 maja, 3 pokoje z balkonem, blisko centrum# -> Poszukujesz niedrogiego mieszkania w centrum Oławy? -> Masz dość ofert na 4. piętrze bez windy? -> Chcesz cieszyć się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

351 995 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle znajduje się w spokojnej, klimatycznej części Starego Miasta w Jaworze, co czyni je idealnym miejscem do zamieszkania. W bliskiej okolicy znajdują się żłobki, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

484 899 zł50 m² 9 697,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.8 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór ul. Zemska. Usytuowane jest na 2/10 piętrze bloku.