dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Duszniki Zdrój. Teren niezalewowy. Malowniczo położony dom wolnostojący o pow. użytkowej 98,22 m kw. na działce o pow. 807 m kw. Zestawienie powierzchni: parter: taras 31,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł158 m² 7 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Nowa inwestycja! Nowo wybudowany dom wolnostojący z działką o powierzchni ok 10 arów, zlokalizowany w spokojnym miejscu domów jednorodzinnych w Świebodzicach. Stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Goliszów

Goliszów,dolnośląskie

89 000 zł928 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 928 m 2 , usytuowaną w Goliszowie, gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym kształcie, usytuowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

523 296 zł44 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: jedno z ostatnich mieszkań 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46 m2, usytuowane na parterze sześciopiętrowego budynku z wielkiej płyty (lata 80-te), zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł59 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie z dwoma sypialniami i dużym salonem. Mieszkanie znajdujące się blisko centrum Wrocławia łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy lokal handlowo usługowy znajdujący się w kamienicy przy ul. Czarnieckiego Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się z 3 pomieszczeń w tym sali obsługi klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

5 800 000 zł155 m² 37 516,20 zł/m²

 

Piętro:30/48

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament, który całkowicie różni się standardem wykończenia z innych w tym budynku. Niepowtarzalny i wyjątkowy. Apartament składa się z dużego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł85 m² 10 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zachodnia okolica wrocławia, przedmieście, leśnica dom W zabudowie bliźniaczej, 3 pokoje, pow. 85 M2, działka 330 M2, miejsca parkingowe na podjeździe Przedstawiam Państwu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł1 486 m² 504,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka na wrocławskich Marszowicach. Prostokątna działka o wymiarach31,5m x 47m, o powierzchni 1490mkw. Przy działce energia i wodociąg, gaz w odległości 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł30 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Grabiszyn - Hallera 155 Mieszkanie do zamieszkania lub remontu. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w bloku, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paszowice

Paszowice,dolnośląskie

800 000 zł140 m² 5 732,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Opis ostatni wolny budynek C. Garaż w cenie Powierzchnia działki przynależnej do budynku mieszkalnego wynosi 500m2. Zakończenie prac budowlanych II kwartał 2024 7 minut od centrum Jawora 14 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

745 000 zł113 m² 6 592,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz garażem. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Z przyjemnością zapraszam do odkrycia urokliwej, kameralnej inwestycji w południowo-wschodniej części Wrocławia Zielony Brochów. To wyjątkowe mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 999 999 zł3 300 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 3300 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynku wielorodzinnego o pow. 1700 m2 do pięciu kondygnacji naziemnych ( 4 piętra plus poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

143 200 zł1 432 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 097 000 zł138 m² 7 949,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

705 000 zł105 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy gen. Józefa Haukego-Bosaka , mieszkanie w pełni rozkładowe - dwustronne okna pokoi wychodzą na jasny południowy-zachód, a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

259 000 zł1 440 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej miejscowości Jenkowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt nieregularny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł29 m² 6 777,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w zabytkowej kamienicy na 4 piętrze, z możliwością adaptacji strychu, dzięki czemu stworzysz nieszablonową i unikalną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

930 000 zł124 m² 7 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł50 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stylu Loft, o powierzchni 50m2, przy ul. Górniczej, na wrocławskich Pilczycach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bliskiej odległości od Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł31 m² 17 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,87 m , usytuowana w doskonałej lokalizacji - Wrocław Wojszyce, przy ul. Grota-Roweckiego. Idealna propozycja dla singli, par czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Cena do negocjacji! pełne umeblowanie W cenie 5 pokoi, osobne wejście Przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny! Zaledwie 3 km od Wrocławia, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w zielonej dzielnicy Karpacza. Lokal położony jest na I pietrze w kameralnym kompleksie apartamentowców o atrakcyjnej Karkonoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń. Inwestycja to miejsce, które zaprasza, by zatrzymać się na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowanego garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

628 453 zł51 m² 12 636,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł66 m² 9 421,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Okazja! 2 pokojowe/ oddzielna kuchnia/ duża przestrzeń/ spokojna okolica W ofercie sprzedaży przytulne i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,75m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Boguszów - ul. Kolejowa - 75 000 zł Na sprzedaż oferuje nieruchomość posiadająca duży potencjał aranżacyjny. Mieszkanie posadowione w kamienicy na II piętrze w miejscowości Boguszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 700 zł34 m² 16 271,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.