dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł73 m² 6 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Brochowie Wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,29 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko u nas, nie szukaj dalej! Cena ofertowa: 759 000 zł Biuro Nieruchomości nowy kąt ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe w pełni rozkładowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kasztanowa

Cieszyce,dolnośląskie

490 000 zł156 m² 3 141,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż d om z 2 pomieszczeniami gospodarczymi na działce o powierzchni 1566 m2 położony w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce) przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

899 000 zł147 m² 6 126,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 146,73m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1133m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie do remontu, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

530 000 zł65 m² 8 204,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem Marzysz o pięknym i wyjątkowym mieszkaniu? Ta oferta jest właśnie dla ciebie. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64,60m2, z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

674 800 zł27 m² 24 900,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę I otrzymaj nawet do 100 000 rabatu na wybrane mieszkania! nie zwlekaj , zostało juz tylko kilka mieszkań W sprzedaży. Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

3 353 000 zł95 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Rekreacyjna nad Jeziorem - Szczepanów, dolny Śląsk Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 95 800 m , położony nad urokliwym jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 62,41m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,80 m , usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku na osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu ( Księże Wielkie) Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilczyce,dolnośląskie

540 000 zł53 m² 10 498 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

ul. Magnoliowa - Wilczyce (1km od Wrocławia) Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2023 roku, położone w spokojnej okolicy Wilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł52 m² 11 337,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m, które składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone na 5. piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Kącka

Nowa Wieś Kącka,dolnośląskie

282 975 zł1 005 m² 281,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej Nowej Wsi Kąckiej, zaledwie 2 km od Kątów Wrocławskich. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 659 000 zł165 m² 10 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

467 405 zł33 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja! super oferta! Atrakcyjna cena Zapraszam na prezentację, słonecznego, rozkładowego, mieszkania położonego na 3 piętrze w budynku z 2010. Kameralny blok 3 piętrowy, z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

848 900 zł144 m² 5 877,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

0% prowizji! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 48,71 m2 (pow. całkowita ok. 59 m2) z balkonem i tarasem na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

530 000 zł65 m² 8 204,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,6 m z dodatkowym prywatnym strychem o powierzchni około 30 m . Lokal znajduje się w monitorowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Głogów,dolnośląskie

310 000 zł43 m² 7 239,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie Idealne dla Ciebie lub na Inwestycję! Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,82 m z balkonem, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł44 m² 6 141,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta ale w otoczeniu zieleni? Nic prostszego! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań. Proponuję Ci komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

925 609 zł52 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wygodnego mieszkania w nowoczesnej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu miasta Cybulskiego 20. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Jaczów. Dom znajduje się na 910m2 ogrodzonej działce. Powierzchnia domu to ok 240m2- 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szmaragdowa

Oleśnica,dolnośląskie

891 750 zł77 m² 11 552,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż apartament o powierzchni 77,19 m ! Nieruchomość położona jest w Oleśnicy przy ul. Szmaragdowej Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni 77 m , położony przy ul. Szczygla we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł51 m² 22 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne, 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 50,93m2. mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł54 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

506 600 zł36 m² 13 998,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń! Gotowe do odbioru mieszkanie w stanie deweloperskim, które będziesz mógł urządzić według własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Inwestycyjna perełka na wrocławskim Nadodrzu, krok od Starego Miasta mieszkanie idealne dla siebie lub na wynajem! Studencka dzielnica z klimatem, w której zabytkowa architektura przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sportowa

Wierzbice,dolnośląskie

387 000 zł1 500 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1500 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Wierzbice, w bliskim sąsiedztwie Kobierzyc i Wrocławia. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w Walbrzychu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzyńskiego

Legnica,dolnośląskie

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu ,piekary C, w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, pary bądź na wynajem jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 464,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się na prezentację i otrzymaj nawet do 100 tysięcy rabatu na wybrane mieszkanie! Nie zwlekaj, liczba mieszkań promocyjnych ograniczona! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.