dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

720 000 zł117 m² 6 154,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

For english please swipe down or call us to discuss the details. Nowa lepsza cena! 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! Szukasz atrakcyjnej inwestycji z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

525 525 zł80 m² 6 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kłodzko,dolnośląskie

275 000 zł68 m² 4 368,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Wyspiańskiego. Mieszkanie położone na parterze budynku o pow. 68,45 m kw. składające się z 3 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki, spiżarki. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

488 997 zł33 m² 14 786,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 528 999,90 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

684 710 zł49 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 48.95 m2 | II kwartał 2026 | 661 140 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Kłodzko - osiedle Owcza Góra. Dom z garażem w zabudowie szeregowej w cichym i spokojnym osiedlu. Gotowy do zamieszkania. Dom plus dyży garaż o pow. ok. 27 m kw. (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 172 510 zł90 m² 13 025 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 90,02 m2 | III kwartał 2025 | 1 172 510 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 264 000 zł71 m² 17 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium 3 pok. Nowe wykończone mieszkanie, grabiszynek Wroclaw Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł75 m² 9 140,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

659 608 zł40 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

3 150 000 zł104 m² 30 143,50 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł56 m² 15 587,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Wykończone pod klucz teraz promocja -30000 zł cena transakcyjna 849000 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! Szukasz atrakcyjnej inwestycji z dużym potencjałem aranżacyjnym, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - pełen rozkład - komunikacja miejska tuż obok - media miejskie - lokalizacja w pobliżu Odry Oferujemy w pełni rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 6 530,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w okolicy Kamieńca Wrocławskiego Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju, - pokoju z kuchnią - łazienki. Do mieszkania przynależy komórka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

829 838 zł40 m² 20 674 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Serdecznie polecam stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,14 m, położone na 2. piętrze budynku, zlokalizowanego w samym sercu w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł30 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie razem z wypłacalnym najemcą który opłaca czynsz na czas. Najemca nadal chce wynajmować, warunek zakupu razem z najemcą i cesją umowy wynajmu. Opis mieszkania: - ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy z wieloma udogodnieniami Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł45 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,47m2 Wrocław, krzyki, ul. Krucza , okolice Sky Towera. Usytuowane jest na piętrze 8/11 bloku z lat 70-tych , budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

659 000 zł96 m² 6 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

- rezerwacja - Dzień dobry. Sprzedam przestronne mieszkanie umieszczone na piętrze w zabudowie szeregowej w segmencie skrajnym w nowym budownictwie,w skład którego wchodzą: -3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 640 251 zł146 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Jeden z najładniejszych domów na osiedlu , zewnętrzny segment ze skrajną działką oraz bardzo dobrym ustawieniem względem stron świata: północny-wschód od wejścia do domu, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł26 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.: 25,7 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Rybackiej, w pobliżu ul. Sikorskiego i pl. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze 3-piętrowej, wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,40m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł52 m² 5 135,66 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie ok. 51,60m2 z dużym balkonem. Podzamcze w Wałbrzychu Piętro 9 z windą po kapitalnym remoncie wjazd z poziomu zero : - 2 pokoje, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 556 zł39 m² 16 873,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł26 m² 11 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka | Ścisłe centrum | Balkon | Gotowe! | Inwestycja Na sprzedaż przestronna kawalerka w ścisłym centrum, gotowa do zamieszkania! W pełni wyposażona - dziś kupujesz, jutro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Lubina, przy Al. Niepodległości, niedaleko rynku. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom dotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Dobryszycach. Na pierwszej kondygnacji znajduje sie: - wiatrołap - kuchnia ze spiżarnią - łazienka - salon.