dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

999 000 zł148 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą ofertę - nowoczesny bliźniak o powierzchni 148 m , położony w malowniczych Jenkowicach. To wyjątkowe miejsce gwarantuje komfortowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

577 777 zł135 m² 4 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Polecamy kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Domasławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

3 049 000 zł453 m² 6 724,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pakietu trzech domów idealnie przystosowanych na hotel pracowniczy z wysoką stopą zwrotu! roi 12-13% netto lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł33 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane w Wrocławiu przy ulicy Partynickiej. To idealna propozycja dla singli, par lub osób szukających inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł97 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal 97 m2 handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Szybkiej - centrum. Przedmieście Oławskie, w okolicach Angel River, angel City, angel Wings. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł54 m² 12 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 53,78m2 i znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z windą na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł46 m² 14 301,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z dodatkowym strychem - ul. Kawalerzystów Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - wystarczy uzupełnić je o kilka mebli według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

3 600 000 zł325 m² 11 085,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż fascynującą willę położoną przy ul. Buraczanej we Wrocławiu, obręb Klecina. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1207 m2. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

620 000 zł92 m² 6 759,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i miejscem postojowym - Osiedle Sudeckie, legnica | Moderbud 2011 Cena: 620 000 zł Powierzchnia: 76,04 m (według księgi wieczystej: 91,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 000 zł2 500 m² 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny plac W centrum wałbrzycha wraz z budynkami gospodarczymi. Plac o powierzchni 2500 m2. Plac znajduję się przy głównej ulicy w głównym ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Okazja. piękne mieszkanie w centrum Piękne mieszkanie w okazyjnej cenie. 3 sypialnie , pokój dzienny połączony z kuchnią. duży piękny przedpokój. łazienka. dodatkowo druga ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

399 999 zł34 m² 11 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

322 000 zł44 m² 7 351,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - ścisłe Centrum Lubina Mieszkanie charakteryzuje solidnym wykończeniem, w całej nieruchomości znajdują się meble wykonane przez stolarza, w tym szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzcińsko

Trzcińsko,dolnośląskie

460 000 zł1 122 m² 409,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta sprzedaży unikalna działka na Górze Sokolik w Rudawach Oferta dotyczy działki w bardzo unikalnym miejscu na Górze Sokolik w Rudawach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w domu wielorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do S8. Mieszkanie bardzo słoneczne, trójstronne z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł60 m² 10 201 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, w pobliżu terenów zielonych z idealnym dojazdem do centrum. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł100 m² 11 188,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż apartament znajdujący się na zamkniętym osiedlu "cichy zaułek" Nieruchomość o powierzchni 100 m , usytuowana na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które stanowi idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

702 023 zł39 m² 18 215 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 38,54 m2 | IV kwartał 2026 | 698 169 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

330 000 zł64 m² 5 124,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 plus balkon z widokiem na park. Dodatkowo jeszcze dwie duże piwnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagodowa

Lutynia,dolnośląskie

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Cenisz sobie ciszę, spokój, komfort. Może zamieszkasz w Lutyni? Lutynia to niewielka miejscowość położona 8 km od zachodniej granicy Wrocławia (leśnica). Popularna i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 338,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie położone w północnej części Wrocławia, dzielnica - Różanka. Mieszkanie o wysokim standardzie, rozkładowe, o powierzchni 62,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

623 355 zł26 m² 23 765 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna Bez prowizji Bez podatku pcc Nowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu klasy premium z 2024 r. To ostatni lokal tego typu w tym budynku! Piękny widok na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na osiedlu Szczepin położonym w centrum miasta, gotowego do zamieszkania. Otoczenie nieruchmości: osiedle Szczepin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

699 000 zł93 m² 7 527,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 104 708 zł74 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokoje | 74,22 m2 | II kwartał 2026 | 1 175 525 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

784 200 zł65 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł56 m² 8 014,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w podwyższonym standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

531 990 zł41 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z ogrodem na Księżu Wielkim! Jeśli chcesz zamieszkać w nowym budownictwie w spokojnej, zielonej okolicy to jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Jelenia Góra,dolnośląskie