dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł101 m² 13 340 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Ostatnie piętro. 101 m2 powierzchni. 50m2 salonu z aneksem kuchennym. Balkon/loggie zapewniające prywatność. Klarowny podział apartamentu na strefę prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Siechnice,dolnośląskie

2 200 000 zł179 m² 12 266,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom - Siechnice, prawocin, ul. Kalinowa Malownicza i spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna i szeregowa, idealne miejsce dla rodzin, z licznymi terenami spacerowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Starowiejska

Radwanice,dolnośląskie

660 000 zł830 m² 795,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż **bardzo atrakcyjna działka budowlana** położona w Radwanicach tuż przy granicy Wrocławia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

14 000 000 zł1 385 m² 1 155,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe gratis! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Koniowo

Koniowo,dolnośląskie

79 000 zł1 100 m² 71,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działki budowlane położone w Dolinie Baryczy w miejscowości Koniowo, zaledwie 15 minut od Trzebnicy. Dostępne działki - 4x 1100 m2 - 1x 1300 m2 najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł166 m² 13 289,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpośrednio od dewelopera! oferta last minute! lokal jest gotowy do odbioru! Cena 2 200 000 zł Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 165,54mkw zlokalizowany przy ul. Staromłyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

616 214 zł34 m² 18 113 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doradca klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Z.A.R.E.Z.E.R.W.O.W.A.N.Y Otoczenie nieruchomości: Zaledwie 1 km od Rynku! Miejsce, w którym przekonasz się, jakim niezwykłym oraz pełnym rozmaitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł159 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witków

Witków,dolnośląskie

85 000 zł1 126 m² 75,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m 2 usytuowaną nieopodal lasu - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł33 m² 14 723,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę, znajdującą się na wrocławskiej Klecinie, ul. Szparagowa 8. Mieszkanie o powierzchni 32,94 m2, znajduje się na drugiej kondygnacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł76 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w centrum Świdnicy; składające się z dużego pokoju (można podzielić na dwa mniejsze), sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju; do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 41.5m2 położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, ul Bobrza. Usytuowane jest na piętrze 2/10 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł118 m² 2 202,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Bytnik, położonej zaledwie 6 minut od Głogowa i 27 minut od Polkowic. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienicy i oferuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł31 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w okolicy skrzyżowania ulicy Nowowiejską z Piastowską , idealna lokalizacja dla studentów , do Placu Grunwaldzkiego 5 minut spacerem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis. Pakiet obejmuje- trawę z rolki, nawodnienie trawnika oraz robot koszący. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł925 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1. Atrakcyjne Działki Budowlane: posiadamy 4 działki o powierzchni od 925 m do 990 m na Jerzmanowie. Doskonały dojazd do Autostradowego Obwodnicy Wrocławia (aow). Media, takie jak prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł47 m² 13 242,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 621 555 zł312 m² 14 812,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł24 m² 14 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji na ulicy Jedności Narodowej. Mieszkanie znajduję się w budynku z lat 90tych na 4/7 piętrze (jest winda). Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł46 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! Klucze w biurze Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Lubina, ul. Odrodzenia, 46,2 m Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł49 m² 10 321,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hit Cena Gądów z balkonem/rozkład 2pok/kuchnia osobna cena do 15.04 PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ! Przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie w bloku na Gądowie Małym przy ul. Horbaczewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 045,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

65 000 zł1 200 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy do sprzedania 3 działki budowlane ( obok siebie wszystkie ) Rodzaj działek; mieszkalne Działki oznaczone na mapie obrębu Chocianów, 17 km od Polkowic. Cena w ogłoszeniu dotyczy 12 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł44 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na parterze. Można kupić razem z garażem na ul. Sikorskiego. Lokalizacja; głogów, osiedle Kopernik - wieżowiec z podjazdem dla wózków ( winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 000 zł28 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł62 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pok | Blisko Uczelni | Cicha okolica. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą na Osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okolica cicha i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz własnego M4 albo dobrej inwestycji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś, a być może stanie się Twoim nowym domem :) Dla Ciebie jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 245 434 zł57 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończony Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

512 120 zł26 m² 19 704 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w kawalerce w topowej lokalizacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drogoszowice

Drogoszowice,dolnośląskie

110 000 zł3 070 m² 35,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona, otoczona zielenią działka budowlana, znajdująca się w miejscowości Drogoszowice w gminie Twardogóra. Działka zajmuje powierzchnie 2850m, objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł88 m² 10 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Przestronne mieszkanie dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świebodzice,dolnośląskie

220 000 zł68 m² 3 240,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy do sprzedaży: dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cholewkarska

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł95 m² 9 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż oferujemy segment o powierzchni użytkowej około 95 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielona Widawa. Każdy segment zapewnia przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w Żarowie. Tylko U nas! Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł76 m² 5 614,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij