dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

240 000 zł68 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne, 2- pokojowe mieszkanie do remontu, o powierzchni 68m 2 , na 2 piętrze kamienicy w Świebodzicach. Nowa atrakcyjna cena! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 999 zł43 m² 9 289,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! promocyjna cena! Ogrzewanie z sieci miejskiej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa

Dąbrowa,dolnośląskie

159 999 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek budowlanych o pow. od 1000 do 1223m2 w Dąbrowie k. Oleśnicy blisko wjazdu na trasę S8 Prostokątne działki: 1000m2 o wymiarach ok 50m x 20m lub 37x 27 1224m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł60 m² 11 094,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Idealne dla rodziny, lub z racji rozkładu i lokalizacji pod inwestycję na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł43 m² 3 264,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit cenowy! Na sprzedaż oferuję , bardzo ładne , wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy na drugim piętrzę w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się : - aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pierwiosnkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 880 000 zł175 m² 10 742,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Marzysz o domu z duszą, w którym czuć historię, ale i potencjał na nowe wspomnienia? Ten dom w szeregu z lat 70 to prawdziwa perełka - położony w zielonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

507 000 zł32 m² 15 893 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie w samym centrum miasta! Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

423 120 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Młyn - Funkcjonalność, komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Inwestycja Stary Młyn to nowoczesny, wolnostojący budynek o 5 kondygnacjach, wyposażony w podziemny parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Czernica,dolnośląskie

795 000 zł113 m² 7 031,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Wygodne życie zaledwie 7 km od granicy Wrocławia i 20 km do centrum miasta! Marzysz o większej przestrzeni dla swojej rodziny? Oferujemy funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł47 m² 13 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To mieszkanie we Wrocławiu jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących komfortowego lokalu, gotowego do wprowadzenia się. Położone na osiedlu Na Ustroniu w dzielnicy Swojczyce, oferuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

937 530 zł57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł48 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji, w jednej z centralnych części Wrocławia. Otoczenie oferuje również dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 160 000 zł149 m² 7 771,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący/niższa cena/żerniki małe/bielany Zapraszamy na prezentację domu wolnostojącego powierzchni 146,26 m2 z działką 500m2 na Żernikach Małych przy Tyńcu. Dom jest w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł46 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice ul. Szczęśliwej. Mieście się w bliskim sąsiedztwie Sky Tower. Niska zabudowa (4-piętrowy blok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł35 m² 7 092 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,1 m2 położone na IV piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Senatorskiej układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

639 500 zł63 m² 10 150,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia idealne dla rodziny. Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Cicha kawalerka 28m: - pokój 16m - Kuchnia 5m - Łazienka 3m - Przedpokój 4m - do mieszkania przynależy piwnica 12m Mieszkanie własnościowe, uregulowana sytuacja prawna. Wysoki parter/reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz ciszy i spokoju? Zależy Ci na osiedlu, gdzie wszystko będzie w zasięgu ręki? Idealnie! Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania. Oferta dostępna tylko w cuprum house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Siechnice,dolnośląskie

1 150 000 zł138 m² 8 336,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach Zachęcamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji w Siechnicach. Oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Ci nowoczesne studio w samym sercu Wrocławia. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś, a być może stanie się Twoim nowym domem albo dochodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową deweloperską. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł53 m² 11 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław, ołbin ul. Elizy Orzeszkowej Metraż: 53, 19 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 1/4, kamienica z 1910 roku mieszkanie dostępne Duże, słoneczne mieszkanie na wrocławskim Ołbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m w Kowarach kompletnie wyposażone - gotowe do zamieszkania mieszkanie jest ustawne i jasne balkon ogrzewanie dwufunkcyjnym piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

683 544 zł39 m² 17 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bardzo blisko rynku wrocławskiego bez pcc bez prowizji Oferujemy mieszkania w różnych lokalizacjach w cenie od 392 941,69 do 1 760 000,00n oraz o zróżnicowanej powierzchni: od 28.27 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 900 zł33 m² 4 542,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela Klimatyczna kawalerka usytuowana na I pietrze w dzielnicy Nowe Miasto Wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni użytkowej 26m2 - salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

199 900 zł10 600 m² 18,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej zlokalizowaną w Piechowicach w pobliżu Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 112,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku bez windy z 1945 r. W bonusie nowy Właściciel zyska dużą, suchą piwnicę z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł42 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Lokalizacja: fabryczna/ Pereca 9, metraż: 42m2, piętro: 3/5, kamienica z 1915, dostępne: od zaraz, pilna sprzedaż! Polecam do zakupu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pereca. Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

260 000 zł53 m² 5 268,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

### Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje, dostępne od zaraz! #### Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne mieszkanie z trzema pokojami, oddzielną kuchnią, łazienką z toaletą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł47 m² 13 240,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 46,82 m2 | 619 900 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł47 m² 14 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal po generalnym remoncie, do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, dwustronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,2 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

358 000 zł54 m² 6 580,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie, klimatyzowane, z balkonem Lubin - okolice centrum Nieruchomość o pow. 54,4m 2 , atrakcyjny rozkład pomieszczeń, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł59 m² 10 830,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania w centrum? Cenisz sobie spokój? Jeśli tak, mieszkanie przy Bulwarze Ikara jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu Adres: bulwar Ikara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł70 m² 10 509,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Vivaldiego w cichej i spokojnej dzielnicy Krzyki - Jagodno. Osiedle Cztery Pory Roku Archicomu. Atuty mieszkania: - kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 799 zł84 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top 3M/ na Ołbinie Duże/możliwość podziału na 2 Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

659 000 zł66 m² 9 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 66m na parterze 2 piętrowego bloku w Komorowicach na Osiedlu Gencz. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice Sky Towera. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

671 536 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie budowy: iiq 2026 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowy dom z rynku pierwotnego o powierzchni 98,39m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij