dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

839 999 zł59 m² 14 198,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu zaledwie 2 km od Rynku co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta Mieszkanie usytuowane jest na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 650 000 zł270 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

457 000 zł63 m² 7 236,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,15 m , usytuowane na czwartym, ostatnim piętrze bloku po termomodernizacji, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Legnica,dolnośląskie

860 000 zł104 m² 8 269 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy blisko Parku miejskiego. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort oraz bliskość zieleni. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 290 000 zł115 m² 11 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 115 m , położony w urokliwej miejscowości Karwiany, tuż pod Wrocławskimi Bielanami (20 minut drogi do rynku ). Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł98 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

4-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni ok 98 m2, położone przy Placu Grunwaldzkim. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Ołbin. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł23 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę, ok. 23m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc i prysznicem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Spółdzielczej, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł96 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolesławów

Bolesławów,dolnośląskie

9 900 000 zł2 064 m² 4 796,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:11 369 m²

Rozwojowy obiekt dla inwestora - prężnie działający kompleks noclegowo - gastronomiczny w okolicach Śnieżnika (woj. Dolnośląskie). Cały obiekt położony jest na działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Bogatynia,dolnośląskie

720 000 zł127 m² 5 669,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Tylko U nas! dom parterowy, wolnostojący, pow. 127 M2, taras, ogród, garaż jednostanowiskowy! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje ofertę sprzedaży uroczego, parterowego domu w Bogatyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł38 m² 20 446,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie 38,1 m z widokiem na Galerię Dominikańską! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Oferujemy stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

555 555 zł56 m² 9 983,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon z podwójnym wejściem Stanowisko parkingowe w zamkniętym garażu Gotowe do zamieszkania Modernistyczna zabudowa z 2007 roku Platforma dźwigowa dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biedrzychów

Biedrzychów,dolnośląskie

919 000 zł134 m² 6 858,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Biedrzychów, w gminie Strzelin. Oferujemy przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Zwycięzców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 167 000 zł81 m² 14 382,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,14m2 zlokalizowane przy ul. Zwycięzców 3 w Polanicy-Zdrój. Jest to idealna propozycja do zamieszkania od zaraz lub dla inwestorów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dębowy Gaj

Dębowy Gaj,dolnośląskie

112 000 zł88 m² 1 280 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dla siebie miejsca z dala od zgiełku, blisko ścieżek spacerowych i miejsc na rowerowe wycieczki? Dębowy Gaj - miejsce idealne aby wypocząć i aby mieszkać! Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł37 m² 15 962,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie 2 pokojowe o pow. 37.40 m2 blisko ul. Drukarskiej (dzielnica: krzyki - Południe we Wrocławiu) Atuty mieszkania: - do Rynku 4 km - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na parterze w kamienicy na blisko centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Okna wychodzące na północ oraz południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szparagowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł34 m² 16 219,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bez prowizji od Kupującego :-) Jeśli poszukujesz dogodnie położonej nieruchomości to Biuro juniq Nieruchomości oferuje kompaktowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie. Ciepłe promyki słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł69 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Londyn za progiem Wyjątkowe mieszkanie w sercu zieleni. Dawno, dawno temu, za górami na Fabrycznej, grupa brytyjskich architektów postanowiła stworzyć osiedle, które przypominałoby tradycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

935 452 zł64 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,16m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 913 zł51 m² 17 397,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Apartament 2 pokojowy położony na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego. Idealne miejsce do inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

948 999 zł157 m² 6 040,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

stan deweloperski/6pokoi/blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/pompa ciepła/okazja/ogród/bliźniak! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe - 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zlokalizowane na pierwszym piętrze jednego z bloków w nowym budownictwie przy ul. Brylantowej w Dobrzykowicach, gminie Czernica w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł56 m² 12 934 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa bliźniaka|ogródek|3pok.|ok. Psiego Pola! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 na parterze z ogrodem 133,73m2 i miejscem parkingowym, ok 1000m za Psim Polem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

174 000 zł48 m² 3 609,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1838

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł49 m² 10 404,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hit Cena Gądów z balkonem/rozkład 2pok/kuchnia cena do 15.04 PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ! Przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie w bloku na Gądowie Małym przy ul. Horbaczewskiego, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

659 000 zł116 m² 5 681,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na zabobrzu! Biuro Nieruchomości Team4home przedstawia atrakcyjną nieruchomość usługową o powierzchni 116 m , położoną na Zabobrzu w Jeleniej Górze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

40 M / 2 pokoje / osobna kuchnia / balkon/ duża piwnica / gaj Wolne od zaraz! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

778 000 zł160 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Do sprzedania jednorodzinny dom wolnostojący. Powierzchnia użytkowa około 160m2 (całkowita 194m2). Dom położony na prostokątnej działce o powierzchni 323m2. Budynek po remoncie z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Henryka Pobożnego

Syców,dolnośląskie

549 000 zł76 m² 6 752,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w Sycowie, przy ul. H. Pobożnego. Prezentowana posiadłość, o powierzchni 81,30 m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Niemstów gm. Lubin, woj. dolnośląskie. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 361,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Villa Telimena to więcej niż mieszkanie. To przestrzeń, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją, a komfortowe życie łączy się z pięknem i spokojem lokalnej natury. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25m2. Wrocław , Krzyki , Borek , okolica skrzyżowania alei Jaworowej z ul Powstańców Śląskich. Usytuowane jest na piętrze 10/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

589 457 zł38 m² 15 426,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł65 m² 10 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Za 200 m skręć w lewo. a potem zamieszkaj w tej wyjątkowej kamienicy! Za 200 m skręć w lewo i czekać na Ciebie będzie zamknięty parking dla mieszkańców tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł70 m² 2 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z bardzo dobrym układem pomieszczeń! Metraż 69,87m2, na co składają się dwa oddzielne pokoje, duża kuchnia z jadalnią i oknem, łazienka,.