dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

808 200 zł74 m² 10 890,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

516 915 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Opiekun oferty: tel. Świeżo wykończone, ładne i pachnące mieszkania w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Układ nieruchomości: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł50 m² 6 130,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 50,4m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drzymały

Chojnów,dolnośląskie

179 000 zł81 m² 2 207,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy usytuowany na własnościowej działce o pow. 184 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji - przy ul. Drzymały w Chojnowie. Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł60 m² 14 195 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wykończone! 3M z balkonem+parking/centrum/ultęczowa Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

675 000 zł137 m² 4 933,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy do sprzedaży 4. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 136,82 mkw. - użytkowej 105,07 mkw. - położony w Nadolicach Małych. Prezentowany do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Milicz,dolnośląskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

*** komfortowy dom dla rodziny *** Z lokalem usługowym *** dom Z ogrodem *** blisko lasu*** Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Miliczu, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Spacer wirtualny po mieszkaniu: nowoczesne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie na Maślicach - idealne dla pary lub rodziny Jeśli szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o budowie własnego domu w miejscu cichym i spokojnym miejscu? Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej w Dziwiszowie o powierzchni 1500 m2 z malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polkowicka

Sobin,dolnośląskie

174 790 zł2 497 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działki w Sobinie przy ul. Polkowickiej (ok 4 km od Polkowic). Odległość do strefy ekonomicznej w Polkowicach to ok. 3 km. Działki usytuowane są na ul. Polkowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

540 550 zł51 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, v piętro. Winda. Promocja- niska cena! Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kiełczów,dolnośląskie

1 899 999 zł451 m² 4 212,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy pow. 450m2 z ogrodzoną działką (3300 m2). Lokal wybudowany w 2024 roku jest w stanie surowym zamkniętym. Możliwość wykończenia i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

544 905 zł40 m² 13 554,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem i ogrodem / lux/40m2! mieszkanie 38,69 m z tarasem 40 m Wrocław, ul. Waniliowa Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł46 m² 13 885,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Gotowe dwustronne 2M na Zielonym Biskupinie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie, przy ul. Sempołowskiej. Najważniejsze informacje: metraż 46 mkwpiętro - wysoki partermieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania : - po generalnym remoncie - w wysokim standardzie - gotowego do wprowadzenia - które posłuży Ci wiele lat bez żadnych nakładów finansowych To ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja domu Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment A1 ma powierzchnię łączną 126,41m2 z działką o powierzchni 300m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czekam na twój telefon do godziny 21.00! Skontaktuj się Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie! Brak PCC! Oszczędzaj około 5% kupując na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cukrownicza

Głogów,dolnośląskie

140 000 zł1 001 m² 139,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Głogów, przy ul. Cukrowniczej. Działka o powierzchni 0,1001 ha, nr ewidencyjny działki 37/71. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł118 m² 8 473,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z tarasem możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office. Dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

695 000 zł114 m² 6 110,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! gotowa inwestycja, budowa zakończona, ostatni dostępny dom! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie. Jest to mała i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępy

Kępy,dolnośląskie

899 000 zł108 m² 8 311,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

889 000 zł180 m² 4 938,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość zlokalizowaną w Żernikach Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej. Ta wyjątkowa oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 299 000 zł142 m² 9 154,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Komfortowy dom na dużej działce! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica Budynek budowany według projektu Dom w Gardeniach firmy Archon Na pierwszej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł61 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Widok na górę ślężę! 4 pokoje po remoncie! | Duży balkon | Dwustronne Otoczenie nieruchomości: bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Gotowa, nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żołnierzy Wyklętych

Bolesławiec,dolnośląskie

825 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Bolesławcu przy ulicy Żołnierzy Wyklętych, na zamkniętym osiedlu. Oddane do użytku w 2018roku. Na pierwszym poziomie dwa pokoje, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

832 650 zł46 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na Odrę. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

615 000 zł120 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Ostatni! oferta bez prowizji i pcc! Komfortowy dom w zabudowie szeregowo- bliźniaczej stojący wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej z drogą szutrowa gminną w pięknym cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł71 m² 16 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hit cenowy! Kępa mieszczańska/3 pokoje/71 m2/garderoba. Do sprzedania 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 71 m2. Mieszkanie wymaga tylko odmalowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

419 900 zł42 m² 9 997,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 41 m 1 piętro w bloku. Siechnice. Mieszkanie dostępne od zaraz w pełni wyposażone. Składa się : - salon z kuchnią , - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Koniowo

Koniowo,dolnośląskie

79 000 zł1 100 m² 71,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działki budowlane położone w Dolinie Baryczy w miejscowości Koniowo, zaledwie 15 minut od Trzebnicy. Dostępne działki - 4x 1100 m2 - 1x 1300 m2 najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Wołów,dolnośląskie

559 000 zł82 m² 6 788,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedaż Środkowego Segmentu w Wołowie! Kontakt: tel: zamieszkaj w komfortowym i nowoczesnym segmencie w spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Wołowie. Zalety: ani pcc! Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 138,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 147,08 m , usytuowane na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Nowowiejskiej 67 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

979 990 zł154 m² 6 357,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!. .| Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

695 000 zł114 m² 6 111,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do sprzedaży 5. pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,72 mkw., zlokalizowany w Dobrzykowicach. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50.77m2 z dużym balkonem 10m2 położone przy ul. Racławickiej (dzielnica Krzyki-Grabiszyn we Wrocławiu) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł226 m² 6 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²