dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boraszyce Małe

Boraszyce Małe,dolnośląskie

610 000 €350 m² 1 742,86 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, historyczna posesja w powiecie wołowskim. Skład posiadłości to 5 budynków, w tym: - dwa budynki mieszkalne (jeden jest w pełni odnowiony, z przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 000 zł34 m² 18 832,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł44 m² 14 363,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na cenionym wśród mieszkańców Wrocławia Osiedlu Malowniczym. To jedno z najbardziej atrakcyjnych osiedli w mieście, znane z doskonałej renomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Leśna

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

449 000 zł5 000 m² 89,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki w Malowniczym Terenie Gór Sowich Lokalizacja: zagórze Śląskie, powiat Walim Powierzchnia: 0,5 ha (5000 m ) Nr Dzialki: 23/10 Zapraszam do zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

511 532 zł32 m² 16 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 512 498 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

720 000 zł202 m² 3 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 202 m2 na ul. Pawiej - Lubin. Nieruchomość wolnostojąca, położona na działce o pow. 2,9 ara i składająca się z 3 poziomów : - piwnicy w której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

823 000 zł64 m² 12 799 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2 z dwoma tarasami znajduje się na parterze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

725 000 zł126 m² 5 735,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowy jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,41 mkw., położony w Miłoszycach gm. Jelcz-Laskowice przy ul. Słowackiego. Prezentowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

754 999 zł60 m² 12 604,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice | 3 pok | balkon | Garaż |. Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, na wysokim parterze. Przestronne, urządzone spójnie i tak aby w każdej chwili można było łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzejów

Dobrzejów,dolnośląskie

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w Dobrzejowie nr 15/4. Dobrzejów, pierwsza miejscowość na północ od Legnicy. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 996 zł43 m² 13 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Okazja Top Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon.! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeszkowice,dolnośląskie

609 000 zł117 m² 5 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Dom gotowy! Dom w zabudowie bliźniaczej wśród nowych domów wolnostojących , w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł16 m² 20 633 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mikrokawalerkę o powierzchni 16.43 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej inwestycji przy ul. Legnickiej 60C we Wrocławiu. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 949 000 zł97 m² 20 092,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

OLD town * new paper MILL * 3 rooms - terrace - garage * new apartment I invite you to buy a 3-room apartment with an area of 95 m2 with a spacious terrace of 40m2. The premises are located in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 480,000 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40 m na Wrocławskim Jagodnie, położonego na osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł64 m² 7 865,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Witam mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 63,57m ,gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zabobrze II przy ul. Noskowskiego. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł64 m² 14 724,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe budownictwo | ścisłe centrum, plac jana pawła II | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,18m2 w budynku Ganta przy placu Jana Pawła II we Wrocławiu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Wszystkim pośrednikom dziekujemy! oferta jest bezpośrednia! Sprzedajemy połowę willi poniemieckiej z ogrodem. Mieszkanie ma dwa poziomy i prawie 200 m2. Jest po gruntownym remoncie wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 825 000 zł9 155 m² 308,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o powierzchni 9155 m2 Nieruchomość znajduję się przy lesie na malowniczym i spokojnym osiedlu Pawłowice we Wrocławiu. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

387 000 zł53 m² 7 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! tylko U nas! dobra lokalizacja! Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu, w którym nie będziesz musiał martwić się wysokimi opłatami? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł54 m² 15 705 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji z dużą loggią, znajdujące się blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Starym Mieście tuż przy Odrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 888 zł139 m² 7 194,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Nowoczesny dom - styl, komfort I energooszczędność 4 pokoje | pompa ciepła | kanalizacja | Bez pcc i Prowizji Oferta sprzedaży nowoczesnego domu o przemyślanym układzie i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

2 400 000 zł526 m² 4 563,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

> wyremontowany > gotowa inwestycja > długoterminowy najemca > pełna infrastruktura techniczna > centrum miasta > doskonały dojazd do drogi ekspresowej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

690 000 zł91 m² 7 585,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej części Mysłakowic. Budynek posadowiony będzie na działce o łączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

471 311 zł33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 994 zł41 m² 7 352,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niska cena/2pok./Pilczyce/Górnicza Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia i łazienka. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 900,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 138,31 mkw., położony we Wrocławiu przy ul. Turawskiej. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

666 736 zł60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł54 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj na zielonym Biskupinie! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,5 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł53 m² 14 060,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości | oferta dostępna tylko W naszym biurze | | Prezentujemy Państwu komfortowe, dwustronne mieszkanie , położone w spokojnej okolicy z przestronnym , słonecznym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

746 826 zł73 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

671 800 zł39 m² 17 427 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,55 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilków

Wilków,dolnośląskie

115 000 zł972 m² 118,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 972 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63 m² 10 942,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2 usytuowane na 8 piętrze w bloku z windą przy ulicy Żmudzkiej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

369 000 zł68 m² 5 434,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu atrakcyjne nie tylko wizualnie, ale również cenowo, przestronne mieszkanie w Kłodzku. Składające się z: * kuchni otwartej na sporych rozmiarów salon, * komfortowej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

***super oferta***4 pokoje 2 balkony ***rozkładowe *** krzyki ***polecamy*** lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu z lat 70-tych w samym sercu Krzyków pomiędzy ulicą Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 700 zł63 m² 10 947,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze | zakrzów Funkcjonalność | Dodatkowa przestrzeń do przechowywania | 63 m2 - rozkład mieszkania: na powierzchnię 63 m składają się: - salon: jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: wilanowska we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, charakteryzująca się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Lutynia,dolnośląskie

999 000 zł139 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Lutyni - bez podatku pcc i prowizji! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego domu w stanie deweloperskim w malowniczej miejscowości Lutynia, gm.