dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 157 000 zł233,58 m² 4 953,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Wrenieruchomości poleca Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1411 m2 zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wraz z dobudowanym do niego budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł80,42 m² 7 697,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie na piętrze, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł102,47 m² 6 528,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowe mieszkanie na piętrze, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,59 m² 9 524,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie na parterze, z przestronnym ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł153 m² 10 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu (leśnica). To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,50 m² 8 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2, usytuowane na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Oławskiej w Jelczu-Laskowicach. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł251 m² 4 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

* idealny dom dla dużej rodziny położony w zacisznej okolicy * Prezentujemy wielopoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej uliczce na wrocławskich Sołtysowicach. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 260 m² 952,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na południu Wrocławia, w spokojnej uliczce, wszystkie media, blisko park Zapraszamy do zakupu działki budowlanej w kształcie prostokąta o powierzchni 1206 m2 położoną na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,33 m , położone na wysokim parterze kameralnego, 4-lokalowego budynku wielorodzinnego z duszą. Lokal obecnie został funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 579 zł128 m² 7 293,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 000 zł73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w zrewitalizowanym budynku z początku XX wieku, budynki z których każdy posiada własną historię i odpowiadającą jej architekturę. Mieszkanie mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł163,90 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Polkowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej zatoczce wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 124 zł91,78 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc. Lokal 4 pokojowy z ogrodem o powierzchni 108,65m2 Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,15 m² 12 844,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa cena na maj! - wiosenna promocja! sprzedam jasne, słoneczne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe z balkonem i dużą komórką lokatorską na osiedlu z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać na siebie? Booking z oceną 9,9! lux Ten apartament jest już przygotowany pod najem krótkoterminowy bez remontów, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 983 m w Podgórzynie gotowa pod budowę domu Na sprzedaż działka o powierzchni 983 m położona w miejscowości Podgórzyn, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry! Lokalizacja: centrum Jeleniej Góry Powierzchnia: 75 m +8m2 piwnicy Piętro: III Cena: 529 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną znajdującą się w miejscowości Jenkowice gm. Oleśnica oddalonej od Oleśnicy zaledwie 4 km. Jest to świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,76 m² 8 706,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,76m2 usytuowane na III piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym, położoną w bliskiej odległości od centrum Legnicy. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,05 m² 10 566,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Bielany w Legnicy z przynależnym miejscem parkingowym w cenie mieszkania. Nieruchomość ma 52 m2 i znajduje się w budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,95 m² 7 629,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie - Piekary B Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w budynku z 2002 r. na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,81 m² 5 975,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hutników w Legnicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią, 2 przedpokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju - komórka lokatorska - miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku - teren ogrodzony Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł52,50 m² 10 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia - Karłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł99,58 m² 13 958,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł101,32 m² 16 758,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł215 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. . - 1 część wykończona pod klucz - 2 część stan surowy zamknięty Lokalizacja - Niegoszów. Metraż: 215.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

"rudawska 5" - Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej części miasta, oferująca jednocześnie szybki dostęp do obwodnicy oraz kluczowych tras komunikacyjnych. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania Jedyne w swoim rodzaju , unikatowe mieszkanie położone na Podzamczu w wysokim bloku. Powiększona kawalerka o powierzchni 33 m2, składająca się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł41,20 m² 5 364,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,40 m² 5 748,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m , położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na eleganckim, nowym osiedlu na Krzykach do sprzedaży komfortowe, bardzo wygodne 2 pokojowe mieszkanie bez barier! Wysoki standard wykończenia - wszystko zupełnie nowe, świeżo umeblowane. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł72,22 m² 7 338,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2026r. przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł126 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam dom - bliźniak w Garwole, 2 km od Wołowa (35 km od Wrocławia). Jego zaletą jest niezależność poprzez połączenie garażem z drugim budynkiem. Obiekt posiada ekologiczną.