dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

248 000 zł48 m² 5 177,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim własnym stylu? Świetnie! Mam coś co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skorolecka

Kamieniec Ząbkowicki,dolnośląskie

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Piękny i funkcjonalny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 240m w spokojnej okolicy w Kamieńcu Ząbkowickim, 3 min od centrum, kompleksu pałacowego/parku. Blisko sklep, market,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł23 m² 16 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Tuż przy Wydziale Architektury i kilka minut od Placu Grunwaldzkiego. Jeśli szukasz mieszkania na start lub pewnej inwestycji w Centrum Wrocławia czytaj dalej, bo ta oferta kawalerki może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł66 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w samym sercu Wrocławia! Szukasz wyjątkowego mieszkania ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł25 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta: tel. Apartament znajdujący się w budynku ovo to oaza luksusu i komfortu, oferująca nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także dostęp do wielu udogodnień. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł93 m² 6 474,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gotowy do odbioru! super lokalizacja! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen środkowy! promocyjna cena! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

935 452 zł64 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,16m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł51 m² 21 409,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

51,38m2 / 2 pokoje + balkon + m. w garażu/walońska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,38m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w 9 piętrowym apartamentowcu z 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu "słoneczny Zakątek". Idealne dla osób szukających komfortowego mieszkania, lub pod inwestycję na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i bardzo przytulne mieszkanie, położone w fenomenalnie skomunikowanej a zarazem cichej części Wrocławia, pomiędzy Hubami i Gajem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bukowa

Świątniki,dolnośląskie

799 999 zł5 300 m² 150,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki w Świątnikach - idealne na budowę domu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 5300 m (nr 135/44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 500 000 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewicz

Jelenia Góra,dolnośląskie

20 000 zł29 m² 689,66 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda udział 1/20 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Jeleniej Górze przy ul. Grażyny Bacewicz 5/53 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 995 zł55 m² 11 636,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja! Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jordanów Śląski,dolnośląskie

463 000 zł2 274 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie działka budowlana o powierzchni 2274 m2 położona w pięknej okolicy w Jordanowie Śląskim z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł26 m² 12 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska w Jeleniej Górze Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją mieszkaniową! Osiedle zlokalizowane przy ulicy Czarnoleskiej w Jeleniej Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 677,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na 3 pietrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: wrocław > Śródmieście > Plac Grunwaldzki > ul. Benedyktyńska mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł41 m² 5 883,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 28.03! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanki autobusowe. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł64 m² 12 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "gądów Mały" przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

269 000 zł61 m² 4 392,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe, 3-pokojowe słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy posadowionej nieopodal szkoły nr 4 w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł35 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - włącznie z wymianą instalacji! Świetna lokalizacja! 30 m do przystanku tramwajowego! Doskonała propozycja dla inwestorów! Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł1 055 m² 331,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną. Teren o lekkim nachyleniu Nieruchomość położona w drugiej lini zabudowy , w sąsiedztwie starego parku oraz innych zabudowań Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 008 zł50 m² 10 780,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wrocław /2pok/50m2,/okazja /tramwaj! Polecamy na sprzedaż piękny apartament w pełnym rozkładzie z osobna kuchnia Mieszkanie znajduje się Rogowska/ Nowodworska świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzybiany,dolnośląskie

1 250 000 zł147 m² 8 526,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim na nowo powstającym zamkniętym osiedlu 18 domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ziemnice 1 km od granic Legnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

969 003 zł95 m² 10 189,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o harmonijnej architekturze wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej Inwestycja zlokalizowana przy ul. Strażackiej, w wyjątkowym miejscu o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

950 000 zł163 m² 5 817,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Oferujemy państwu dom jednorodzinny w Polkowicach przy ul. Makowej (jednokierunkowa cicha ulica). W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne. W pobliżu komunikacja miejska - przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł40 m² 13 139,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, w pełni rozkładowe, z jasną kuchnią i przestronnym balkonem. Usytuowanie w ścisłym centrum Wrocławia, 900 m od dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

3 500 000 zł1 242 m² 2 818,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy przedsiębiorców do inwestycji w budynek z szacowaną stopą zwrotu z inwestycji ok 9% w skali roku. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Odrodzenia w miejscowości Lubin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

811 000 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Maślicach Opiekun oferty: tel. otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Maślickiej. W okolicy pełno terenów zielonych oraz punków usługowych Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

580 000 zł62 m² 9 400,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Twoje nowe źródło zysków - historia, która się opłaca To mieszkanie to więcej niż cztery ściany - to scenariusz sukcesu. Przemyślana przestrzeń o powierzchni idealnej na wynajem - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 950 000 zł321 m² 9 190,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Tyniec Mały, gmina Kobierzyce, obrzeża Wrocławia Przedstawiam Państwu wolnostojący komfortowy 5 pokojowy dom na dużej zagospodarowanej działce z pięknym ogrodem. Preferowany zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Skokowa,dolnośląskie

540 000 zł184 m² 2 933,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Doskonały projekt domu w sąsiedztwie lasu Prezentuję ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym zlokalizowanego w miejscowości Skokowa. Nieruchomość realizowana według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł58 m² 4 803,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedani oferuję mieszkanie położone na granicy Szczawna Zdroju i Piaskowej Góry! Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon i jadalnie , dwóch oddzielnych sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stacyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 595 220 zł121 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, polecamy na sprzedaż lokal użytkowy w budynku sq przy ul. Stacyjnej 1 we Wrocławiu. Lokal w stanie deweloperskim. W lokalu jest woda, prąd, klimatyzacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Prusice,dolnośląskie

190 720 zł1 280 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 położoną w malowniczej okolicy Prusic przy ulicy Pietrowickiej. Prusice, znane również jako "miasto Trzech Wież" to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 136 zł44 m² 21 011,70 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,22m2 loggią o pow. 7,49m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł33 m² 14 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone w cudownej lokalizacji tuż przy Parku Klecińskim , prestiżowe osiedle " Rezydencja Parkowa " (wrocław-Krzyki-Partynice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal dwupokojowy o pow 47,35m2 w skład którego wchodzi salon z balkonem oraz z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 000 zł220 m² 8 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Zastanawiasz się, gdzie spełnią się marzenia o idealnym domu? Oto odpowiedź - ten unikalny, przestronny dom o powierzchni 220m2 w Kątach Wrocławskich może stać się twoim nowym.