dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt pensjonatowy położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Na działce o powierzchni 1704 m2 znajduje sie budynek pesjonatowo mieszkalny skladający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł54 m² 11 367,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m znajduje się na szóstym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Diamentowa

Smardzów,dolnośląskie

200 000 zł673 m² 297,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 673 m , położoną w Smardzowie tylko 300 metrów od głównej drogi łączącej Wrocław z Oleśnicą. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny w Brzegu Dolnym przy ul. Jaworowej o powierzchni 160m2. Nieruchomość umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł155 m² 10 645,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ulicy Zabrodzkiej na wrocławskich Krzykach, w malowniczej dzielnicy Klecina. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

212 000 zł1 387 m² 152,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Ligocie Wielkiej, powiat oleśnicki Działka o powierzchni 1387 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szczegóły oferty:Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł66 m² 14 552,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

M2 super usytuowane na mapie miasta - Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł53 m² 11 103 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe| przytulne | siechnice Opiekun nieruchomości: tel. *** tylko w sdp Nieruchomości *** ** Cena ograniczona czasowo ** *zapraszam na bezpłatną prezentacje* 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Oława,dolnośląskie

3 650 000 zł575 m² 6 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż unikalna okazja inwestycyjna w postaci nowoczesnego domu szeregowego w stanie deweloperskim położonego w ścisłym centrum Oławy. Nieruchomość, która spełnia wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł68 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania w pięknej okolicy? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy 3 pokojowe, dwustronne i rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł42 m² 15 346,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42,29 mkw, zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji na prestiżowym osiedlu Partynice w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zależy Ci na idealnej lokalizacji? Szukasz swojej własnej przestrzeni? Chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Idealnie! Ta nieruchomość jest stricte na miarę Twoich potrzeb! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł33 m² 13 273,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez pcc Dostępne 2 warianty: z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 120 zł27 m² 17 901,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp. Doskonała lokalizacja, bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Tylko U nas! Nowoczesny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza w Kunowie - Biuro Nieruchomości nad Nysą! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Wielkiego

Złotoryja,dolnośląskie

439 000 zł77 m² 5 731,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Ostatnie wolne nowe domy na sprzedaż (mieszkania, lokale) na ul. Kazimierza Wielkiego 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f w Złotoryi. Obecnie osiedle jest w trakcie budowy. Budynki są w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł56 m² 15 597,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,42 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "przedmieście Oławskie" przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy obszarów Natura 2000 Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej, minimalistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł58 m² 16 221 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Lokum di Trevi we Wrocławiu, w dzielnicy Tarnogaj. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Działka o powierzchni 4200 m kw. z 3 dużymi budynkami gospodarczymi. Ta nieruchomość to okazja dla kogoś kto szuka swojego miejsca na uroczej wsi. Może to być siedlisko dla rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł45 m² 3 897,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje dużą kawalerkę do remontu w kamienicy w parku na wzgórzu Kościuszki. Mieszkanie znajduje się w niedużej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 690 000 zł389 m² 6 915,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

585 000 zł1 006 m² 581,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki budowlanej położonej w Szklarskiej Porębie przy ul. Kryształowej. Działka o powierzchni 1006m2 objętej mpzp oraz prawomocnym i ostatecznym pozwoleniem na budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

938 990 zł78 m² 12 077 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba||. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

362 000 zł24 m² 14 983,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ivy House to nowa inwestycja przy ul. Starachowickiej 15 Dzięki doskonałej lokalizacji i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej części Wrocławia, możesz liczyć na regularne zyski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

960 593 zł72 m² 13 319,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji na wrocławskim Kleczkowie w sąsiedztwie rzeki Odry! Kompleksowa inwestycja zaprojektowana zgodnie z najnowszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta na wyłączność Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze, ul. Palisadowa (w ciągu bram 92-104) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

539 888 zł66 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,50 m2, położone na I piętrze w przedwojennej odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł remont w 2018 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł48 m² 9 840,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

I oferta wyłącznie W naszym biurze I Prezentujemy Państwu własnościowe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie ( pow. 47,76 m2 ) do remontu i własnej aranżacji położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

577 600 zł2 888 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Działka budowlana o pow. 2888 m.kw. położona w miejscowości Stanowice gm. Oława. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowo powstającej zabudowy oraz działek rolnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

284 900 zł44 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż duża kawalerkę o łącznej powierzchni 44m2, która jest usytuowana na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się przy ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

988 120 zł74 m² 13 327,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 097 911 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1845

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44m2, położone blisko Centrum miasta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Na mieszkanie 44m2 składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Sienna

Sienna,dolnośląskie

429 000 zł22 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny na sprzedaż okazja -nowa cena cena brutto ( zawiera 23% podatku vat) Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem ekskluzywnego apartamentu w Siennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł144 m² 7 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji na zielonym osiedlu Jerzmanów! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana na zachodzie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł74 m² 10 554,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Karłowice-Różanka (psie Pole) przy ul. Krzywoustego 107! Spokojna i świetnie skomunikowana okolica! Jest to idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Imbramowice

Imbramowice,dolnośląskie

179 999 zł89 m² 2 020,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Imbramowicach - idealne dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 801,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż - nowoczesne osiedle blisko natury Metraż: 101,01 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter 2 balkon/taras: brak Ogród: tak, z miejscem na relaks i własne aranżacje Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł58 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią połączoną z jadalnią, o powierzchni 58,49 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł28 m² 7 056,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż kawalerkę na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,30 m2 , która składa się z: - salonu.