dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Krośnice

Krośnice,dolnośląskie

234 100 zł10 506 m² 22,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krośnice, dnia 15 stycznia 2025 r. Rgmir.6840.12.2.2024 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i 2, art. 39 ust.1, art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jarząbkowice,dolnośląskie

110 000 zł853 m² 128,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Cena promocyjna do dnia 04.02.2025 r. Sprzedaż Działki Budowlanej w Jarząbkowicach, gmina Kostomłoty Lokalizacja: jarząbkowice, gmina Kostomłoty, 20 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 335,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Piękne słoneczne mieszkanie 54m2 po generalnym remoncie przy ul. Elizy Orzeszkowej 94, idealna lokalizacja dla kogoś kto ceni sobie spokój i zieleń, w okolicy park Stanisława Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

170 000 zł8 053 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Na sprzedaż działka rolna 0,8053 ha w okolicach Starych Bogaczowic. Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

846 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedane Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze z 2 balkonami, pomiędzy Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Powierzchnia: 56,40 m2 Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 396 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 45,03 m - Wrocław, fabryczna Cena: 594 396 zł Powierzchnia: 45,03 m Liczba pokoi: 2 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 998 zł44 m² 12 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/2pok./inwestycja!/po remoncie!/Pereca/centrum/toplokalizacja Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 977,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 61,90 m2 w Lubinie przy ulicy Żurawiej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 000 000 zł2 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną o pow. 2500 m2, zlokalizowaną w miejscowości Domasław gmina Kobierzyce. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

616 640 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lipa Piotrowska to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy komfort życia z bliskością natury. Znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi, co zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 13 931,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 usytuowane na VIII piętrze przy ul. Strzegomskiej. Dużym plusem mieszkania jest jego lokalizacja, która pozwala w 10 minut dotrzeć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 612,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam gorąco na sprzedaż przytulne, komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się w pobliżu szkół, przedszkola, niedaleko od centrum miasta, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł60 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice | 3 pok | balkon | Garaż | Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, na wysokim parterze. Przestronne, urządzone spójnie i tak aby w każdej chwili można było łatwo zmodyfikować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nową ofertę nieruchomości w biurze Evesta! Mam przyjemność prowadzić tu wyłączną sprzedaż. Zapraszam do opisu! :-) Cena ofertowa: 689 000 złotych. Uwaga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie!.| Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł240 m² 2 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240 m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł50 m² 28 713 zł/m²

 

Piętro:28/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

********rezerwacja******** Apartament typu studio na 28. piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 705 zł54 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie znajdujące się na przedmieściach, w północnej części Wrocławia, doskonale skomunikowana z całym miastem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Serby,dolnośląskie

95 000 zł731 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez pośredników Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 w miejscowości Serby, przy ulicy Ogrodowej. Zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

|Marmurowa 1|miejsce park|kom.Lok.| -. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane mieszkanie, gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych napraw. Do nieruchomości przypisane jest miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Domaszków

Domaszków,dolnośląskie

625 000 zł12 231 m² 51,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja w Kotlinie Kłodzkiej! Teren daleko od terenów zalewowych. Na sprzedaż duża działka nr 77 w Domaszkowie o powierzchni 1,2231 ha z widokami na masyw Śnieżnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

184 000 zł26 m² 7 049,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Głuszycy. Mieszkanie składa się z : otwartej kuchni, pokoju, łazienki z wc i przedpokoju. Nowe meble kuchenne, w zabudowie zmywarka ,płyta grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Struga,dolnośląskie

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta tylko W naszym biurze. Do sprzedania wolnostojący dom w Strudze o powierzchni 360m2. Dom dla dwóch rodzin z niezależnymi wejściami. Powierzchni działki 1800m. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kwiatkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 746 700 zł11 918 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana-komercyjna przy ul. Kwiatkowskiego. Działka komercyjna o powierzchni 11 918 m2 zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego/tynieckiej. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

869 999 zł75 m² 11 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwy i niepowtarzalny dom wolnostojący, wybudowany w 2020 r, położony w sercu Karkonoszy. Dom znajduje się w otulinie drzew, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł44 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na parterze nowego budynku w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 43,80 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

649 000 zł109 m² 5 977,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie, posadowione na III i ostatnim piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność przestronne mieszkanie 4 pokojowe z tarasem, posadowione na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

3 099 000 zł194 m² 15 974,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Serdecznie polecam roczny, parterowy dom wolnostojący zlokalizowany na cichej, dużej działce o powierzchni 1500 m2, dom w drugiej linii zabudowy od drogi głównej. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł73 m² 5 450,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 duże pok | Zielona Okolica! | Złotniki Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Małopolskiej 36 we Wrocławiu. Idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł69 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,10 m2, położone na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu. To idealna propozycja dla rodzin lub pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł56 m² 10 627 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł83 m² 11 966 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Pokój - Pokój - Łazienka - Przedpokój - Balkon - Piwnica Najważniejsze informacje: - ogrzewanie gazowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

220 000 zł42 m² 5 283,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcie poglądowe - zdjęcia W trakcie realizacji Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Kamienica

Stara Kamienica,dolnośląskie

99 000 zł1 434 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w zielonej okolicy w pobliżu gór ? Oferuję na sprzedaż działki budowlane w pięknej lokalizacji. Bardzo ładne, słoneczne działki, położne w Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Następna