dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

130 000 zł18 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam garaż duży 18m2, z trzech stron murowany, zamykany uchylną brama garażową, bardzo szeroki i wygodny wjazd do garażu. Garaż znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zecerska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.2m2 przy ul. Zecerskiej, na wrocławskiej Widawie. W całym mieszkaniu znajduje się ogrzewanie podłogowe a w pomieszczeniach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 056 062 zł75 m² 14 094 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Gotowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,93 z balkonem oraz tarasem. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Złota Podkowa, wrocław - Partynice. Na osiedlu i w okolicy pełna infrastruktura! Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa 62,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

160 000 zł1 119 m² 142,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka ok. 1119 m z dużymi możliwościami w Jedlinie-Zdrój. W otoczeniu zieleni i gór. Cena 140 zł/m. Granicę działki wyznacza czyściutki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 941 660 zł169 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, krzyki, ul. Pułaskiego (ul. Kościuszki) układ lokalu: lokal dwupiętrowy o łącznej powierzchni 168,84 m2 - wejście z poziomu 0. Parter o powierzchni 83,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 932,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Chcesz zainwestować i zarabiać od pierwszego dnia? Oto świetna okazja inwestycyjna - 88 gotowych, wynajętych mieszkań (każde ok. 30 m ) w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na pięknym zielonym osiedlu na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie posiada dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej oraz do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

620 920 zł2 888 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2888 m.kw. położona w miejscowości Stanowice gm. Oława. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowo powstającej zabudowy oraz działek rolnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom w Czernicy Twoja oaza spokoju! Marzysz o domu, który połączy komfort życia codziennego z elegancją i stylem? Ta wyjątkowa nieruchomość w Czernicy spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł248 m² 10 887,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Twoja Inwestycja w Sercu Wrocławia lokal na sprzedaż Zapraszamy do nabycia wyjątkowego lokalu usługowego o powierzchni 248 m , znajdującego się we Wrocławiu w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 063 754 zł56 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowa inwestycja 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

61 250 zł1 225 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Na sprzedaż wyjątkowe 4 działki rekreacyjne o powierzchni 1225 m2 każda-udział w drodze wewnętrznej. Położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

3 400 000 zł125 m² 27 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 5 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 049 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w okolicy ul. Chodkiewicza, jerzmanowo. Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł30 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość o charakterze inwestycyjnym- gotowe, wykończone i wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy unikalny produkt inwestycyjny - aż 88 wynajętych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, oś.Polne ul. Leszczynowa komfortowe wykończone 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 57m2 (+duży balkon i piwnica) na 8 piętrze z windą. Mieszkanie wykończone W 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania kawalerka do remontu o pow.32m2, dostępna od zaraz. Jest to typowe mieszkanie dla singla, pary lub pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Balonowa

Kębłowice,dolnośląskie

329 000 zł1 101 m² 298,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną w Kębłowicach. Cena do negocjacji. To urokliwa i spokojna miejscowość zlokalizowana blisko Wrocławia. Bardzo prestiżowy rejon. Numer działki to: 20/405.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł64 m² 10 796,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie 3pok na zielonym Zakrzowie/zieleń! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w zadbanym bloku, położonym na zielonym Zakrzowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

377 300 zł28 m² 13 552,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Gotowy pakiet inwestycyjny - 88 wynajętych mieszkań na Psim Polu we Wrocławiu! Z przyjemnością przedstawiam Państwu jedyną w swoim rodzaju ofertę inwestycyjną - pakiet 88 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

663 500 zł52 m² 12 713,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 przestronne pokoje | Po remoncie! | Nowy Dwór | Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 51,19 m z balkonem i windą we Wrocławiu. Agd w cenie mieszkania. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 14 058,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią, na osiedlu pełnym zieleni i harmonii. Powierzchnia całkowita 49,72m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym 17,85m2 Sypialnia 10,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

290 000 zł53 m² 5 440,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy u podnóża Karkonoszy? Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje klimatyczne mieszkanie w ciekawej okolicy. Osiedle Górnicze w Kowarach to wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

748 900 zł64 m² 11 758,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 208,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Gajowicka Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Mrozów,dolnośląskie

439 000 zł2 786 m² 157,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2786 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Mrozowie, gm. Miękinia w sąsiedztwie parku oraz Pałacu Mrozów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na rynku! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? czekam na twój telefon do godziny 21.00! Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

1 088 480 zł6 803 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - inwestycyjna. Lokalizacja Bardzo cicha i spokojna okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna o kameralnym charakterze. Bliskość Oleśnicy, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł119 m² 11 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg z ogródkiem / przy terenach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

724 996 zł89 m² 8 127,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

gotowy do odbioru / skrajny szereg / pkp do Wrocławia Polecamy na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

822 000 zł73 m² 11 260,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na ulicy Lubańskiej o powierzchni 73,54 metrów kwadratowych mieszczące się drugim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Blok został oddany do użytku pod koniec 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 16 175,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż o powierzchni około 30 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pol e we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł36 m² 5 577,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż ciepłe mieszkanie, położone na czwartym piętrze, w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. 120 m2 z dużą działką w Międzyborzu, woj. dolnośląskie (60 km od Wrocławia). Dom składa się z: 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orląt Lwowskich

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położonego w sercu Wrocławia, tuż przy dworcu Świebodzkim. Ta trzypokojowa nieruchomość z oddzielną kuchnią zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni na Wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki, ul. Przyjaźni W niedalekiej odległości Park Krzycki i Kleciński. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szarocin

Szarocin,dolnośląskie

155 000 zł49 m² 3 148,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Szarocinie koło Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku, usytuowane na 1. piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 49,23 m i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

754 500 zł58 m² 12 963,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.2m2, zlokalizowane przy ulicy Niedźwiedziej na wrocławskich Popowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagodowa

Lutynia,dolnośląskie

629 900 zł63 m² 9 998,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , z dużym ogródkiem (40 m ) oraz dwoma naziemnymi miejscami postojowymi. Nieruchomość.