dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

645 000 zł95 m² 6 778,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

639 001 zł58 m² 10 990,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Blisko Dworzec 3m/inwestycja/dla rodziny/rejtana odświeżone mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do tej pory wynajmowane, znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł61 m² 12 131 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyłączny Opiekun Oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 61 m2 na osiedlu Kozanów. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

774 000 zł137 m² 5 660,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz garażem. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 000 zł28 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pełczyce,dolnośląskie

949 000 zł123 m² 7 715,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*****atrakcyjna oferta***** Nowoczesne osiedle kameralnych domów wolnostojących połączonych garażami. Prywatność i komfort mieszkania w domu pod miastem, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 100 zł32 m² 14 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 31,99m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją zachodnią, na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 45m2 składające się z: -trzech pokoi -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 000 000 zł700 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

@witajwiglica Przedmiotem sprzedaży jest szykowna rezydencja, usytuowana w zachodniej części Wrocławia. Awangardowa bryła budynku otulona fantastycznym ogrodem kryje niezwykle przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Granica Wrocławia ani pcc! Planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Podzamczu. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość słoneczna, usytuowana na 3-cim piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na osiedlu Huby czeka na Ciebie mieszkanie, które jest jak puste płótno gotowe na Twój artystyczny dotyk. Z przestronną powierzchnią 55 m i trzema pokojami, to miejsce staje się idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

517 000 zł1 175 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór 1190m2 działka Budowlana / Kanalizacja! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze 1175m2 Pełne media, kanalizacja] Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatkamedia: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 62,41m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł34 m² 14 463,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wrocław, krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich Lokal znajduje się na przy ulicy Drukarskiej 56 we Wrocławiu, w bliskim sąsiedztwie intensywnej zabudowy mieszkaniowej oraz komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 791 720 zł133 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Brak prowizji od kupującego! lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska/hallera, osiedle Ogrody Grabiszyńskie układ lokalu: lokal parterowy o łącznej powierzchni 132,72 m2. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szukasz dla siebie domu, słonecznego z zagospodarowanym ogrodem wśród zieleni? Mam dla Ciebie coś super! Zapraszam Cię na prezentację domu z garażem mieszczącego się w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł76 m² 11 875,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł64 m² 7 209,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 63,67 m , położone na 2-piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł67 m² 17 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy Apartament w Sercu Wrocławia - Stare Miasto, willa Księcia Witolda Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych zakątków Wrocławia! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

582 724 zł51 m² 11 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł52 m² 13 768,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Marzysz o zamieszkaniu w sercu historycznego Wrocławia? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane przy urokliwej ulicy Więziennej, tuż obok Rynku. To idealna okazja, aby stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 12 924,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Inwestycja idealna na start - Wynajęte mieszkania we Wrocławiu Szukasz bezpiecznej i dochodowej inwestycji? Oferuje 88 wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 30 m we Wrocławiu. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 752 000 zł536 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - osiedle Kosmonautów Narożny lokal użytkowy o powierzchni 536 m2 / obecnie podzielony na dwa o powierzchniach 196 m2 i 340 m2 z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 700 000 zł670 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna na Krzykach Budynek z Potencjałem Przy Parku Południowym Oferujemy na sprzedaż, atrakcyjny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 670 m2. To rzadka okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 100 000 zł654 m² 18 501,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie sprzedaży kamienicy w centrum Wrocławia Przedmiotem sprzedaży jest kameralna kamienica zlokalizowana na Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 175 000 zł72 m² 16 395 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mam na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym tarasem, usytuowane na wysokim parterze w nowym budownictwie z 2016 roku. Położone na Gądowie Małym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł36 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Sarbinowskiej. Mieszkanie o pow 36,1 mkw składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, - pokoju, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Ustronie IV. Mieszkanie bardzo zadbane, czyste i przytulne - nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

433 000 zł3 087 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka z laskiem w otoczeniu lasów Holendry gm. Dobroszyce Przedstawiam wyjątkową działkę położoną pośród lasów złotowskich w miejscowości Holendry gm. Dobroszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

607 100 zł60 m² 10 091,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 15 min od Centrum | Łazienka i Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: zadbane i klimatycznie mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku ( niska zabudowa) na kameralnym osiedlu przy ul. Staropolskiej. Rok budowy 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 017,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerki o powierzchni ok. 30 m , wszystkie już wynajęte, co oznacza pewny dochód od pierwszego dnia! Zarządzaniem wynajmem zajmuje się profesjonalna firma, która gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

933 900 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 62,26 m2 znajdujące się na 8. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

599 999 zł1 516 m² 395,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy dwór piekna działka 1500m2 mpzp /media! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze - osiedle willowe mpzp. Działka posiada pełne media. Kontakt w biurze Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

333 000 zł48 m² 6 917,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie z komfortowym rozkładem pomieszczeń, słoneczne z umeblowaniem do uzgodnienia. Z balkonu piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 298 901 zł136 m² 9 583,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny Bliźniak w Tyńcu małym/działka/bielany Wr. Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Połowa bliźniaka będzie wykończona w ciągu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

638 654 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

139 900 zł1 500 m² 93,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Myślisz o budowie domu i szukasz idealnego miejsca do życia? Mam dla Ciebie bardzo fajną propozycję atrakcyjnej działki w malowniczej, bocznej i cichej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij