dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł14 m² 20 241,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe i dochodowe mieszkanie inwestycyjne w Starterze przy Placu Grunwaldzkim Szukasz nieruchomości, która zapewni Ci pewny i szybki zwrot z inwestycji? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 907,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Piastów Śląskich. Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Władysława Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 480 000 zł200 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

139 000 zł26 m² 5 271,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 26,37 m2, znajdujące się na I piętrze budynku. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł54 m² 13 216,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sołtysowice/3pok./balkon/winda/2013/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,1 m2 na Sołtysowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polakowice

Polakowice,dolnośląskie

780 000 zł209 m² 3 733,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny, usytuowany na zielonej działce, ok. 20 km od Wrocławia, we wsi Polakowice w gminie Żórawina, zdala od zgiełku miasta. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

450 000 zł50 m² 8 971,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w pełni wykończone, komfortowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze nowego budynku z windą przy ul. Lubańskiej. Lokal o powierzchni 50,16 m2 stanowią 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 110,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość Inwestycyjna - wykończone, wynajęte mieszkania na sprzedaż! Przedstawiamy w ofercie na sprzedaż aż 88 wynajętych mieszkań z rynku wtórnego, o powierzchni ok. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

170 240 zł2 128 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana uzbrojona w energię elektryczną (skrzynka) i w wodę o powierzchni od ok. 2128 m w okolicach Starych Bogaczowic. Cena: 80 zł/m brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

950 000 zł124 m² 7 630,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cześć! Miło, że tu zaglądasz :) Do sprzedania oferuję swoje Wspaniałe mieszkanie zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ulicy Słowackiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Komorów,dolnośląskie

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 135 m na malowniczej działce o powierzchni 4300 m Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w urokliwej miejscowości Komorów, zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 110,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Gotowa kawalerka na wynajem Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni około 30 m , zlokalizowane we Wrocławiu. Mieszkanie jest już wynajęte a najmem zarządza profesjonalna firma, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

637 140 zł777 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz bezpiecznej inwestycji? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie - mieszkania o powierzchni ok. 30 m we Wrocławiu! Każde mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

498 075 zł1 145 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media Działka o powierzchni 1145 m2, wym. 33 x 33 m, dostępne wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

344 500 zł54 m² 6 360,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 51 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku w Piechowicach. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, jeden pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Zębice,dolnośląskie

1 999 000 zł305 m² 6 550,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piękny dom zlokalizowany w Zębicach gm. Siechnice. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, otoczony kameralną zabudową jednorodzinną, terenami zielonymi. Zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

3 900 000 zł310 m² 12 580,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Wyjątkowa Oferta: nowoczesny Dom z Ogrodem i Tarasem w Karwianach pod Wrocławiem Marzysz o bezpiecznym i wygodnym domu dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domasław

Domasław,dolnośląskie

527 000 zł1 550 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

257 000 zł51 m² 5 009,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się na parterze trzypiętrowej kamienicy w niezwykle cichym i zielonym zakątku Wałbrzycha na Osiedlu Górniczym. W skład tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Niepodległości

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł209 m² 1 430,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu usługowego, zlokalizowanego w suterenie budynku "stylowa" - nazwanego tak od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ołbin/3pok./strych/kamienica/ostatnie/piętro/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w kamienicy na Ołbinie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim z 5 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

670 000 zł1 030 m² 650,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1030 M2, smolec, przedmieście wrocławia, okolica ul. Ładnej Oferuje na sprzedaż działkę 10.30 arową przy ulicy Ładnej w Smolcu koło Wrocławia. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy Parku /3 pok/ Garaz/ komorka Polecamy na sprzedaz 3-pokojowe, bardzo ładne mieszkanie na Klecinie tuż przy Parku Migdałowym. Znakomity dojazd do Autostrady A4 i Bielan Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

6 850 000 zł1 380 m² 4 963,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Lokalizacja: wrocław - Południe ( Suchy Dwór ) gm. Żórawina / blisko zjazdu wschodniego na A4 Nowa hala produkcyjno-magazynowo z zapleczem socjalno-biurowym, położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł42 m² 14 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki/2pok./balkon/winda/2015/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42.06 m2, na Krzykach. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 200 000 zł111 m² 10 805,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mirków/bliźniak/4pok./2024/ogród/parking/taras/top/strych Prezentujemy Państwu nowy, wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku w Mirkowie. Nieruchomość składa się z: -pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł43 m² 2 325,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę, której powierzchnia mieszkalna składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, niewielkiego przedpokoju oraz łazienki wraz z toaletą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.