dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł46 m² 15 892 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta W samym centrum! zapraszamy na prezentację 7 dni W tygodniu! Effective-Home tel. Mieszkanie W rynku przy ul.Kotlarskiej 2pok. w samym centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 8 146,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstaje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł47 m² 10 744,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Inżynierskiej. Mieszkanie mieści się blisko centrum i jest doskonale skomunikowane z niemal każdą częścią miasta. Dojazd do rynku zajmuje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł45 m² 14 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w sercu Wrocławia - zabytkowa kamienica z 1955 roku Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 45,09 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Siechnice,dolnośląskie

1 150 000 zł138 m² 8 336,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach Zachęcamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji w Seichnicach. Oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

579 087 zł52 m² 11 136,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i Prowizji. Mieszkanie w podwyższonym standardzie deweloperskim zlokalizowane na terenie kameralnej inwestycji w Siechnicach. 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł105 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie prezentuje właściciel. Oglądanie możliwe w każdy dzień tygodnia, także weekendy, po wcześniejszym umówieniu. Do sprzedania eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł36 m² 15 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Top 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja/winda Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 36,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 849 000 zł320 m² 5 778,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Fantastyczny, nowoczesny, pięknie położony dom w cichej i zielonej okolicy. Idealny siedziba firmy lub np przedszkole, żłobek, prywatna klinika. Zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 850 000 zł320 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Fantastyczny, nowoczesny, pięknie położony dom w cichej i zielonej okolicy. Idealny dla dużej rodziny jak również jako siedziba firmy lub np przedszkole, żłobek. Zaspokoi potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Działkowa

Krośnice,dolnośląskie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Segment z ogródkami i miejscem parkingowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Opis inwestycji: widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Jelenia Góra,dolnośląskie

287 000 zł51 m² 5 588,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie jest sprzedawane w formie przetargu ustnego - licytacji przez Spółdzielnię Mieszkaniową fampa w Jeleniej Górze. Licytacja w dniu 20.09.2024r. o godz. 11.00 w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł64 m² 11 164,60 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,4 m2, usytuowane na jedenastym piętrze czternastopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezinka Średzka

Brzezinka Średzka,dolnośląskie

1 040 000 zł120 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym na pięknej działce w Brzezince Średzkiej - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

324 995 zł23 m² 14 374 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!|. Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł160 m² 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal użytkowy w nowoczesnej inwestycji - idealny na gastronomię lub usługi Przedstawiamy doskonałą okazję do wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2. Nieruchomość położona jest w Oławie przy ulicy Ogrodowej. Dom jest doskonale skomunikowany z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

789 000 zł96 m² 8 228,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment o powierzchni 95,89 m z ogrodem o powierzchni 243.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł40 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja , nowoczesna architektura , wysoki standard , w cenie wyposażenie. Cena do negocjacji. Dochodowa inwestycja. Popyt na zakup jak również wynajem apartamentów stale rośnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hortensji

Lutynia,dolnośląskie

1 235 000 zł132 m² 9 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz dom z dużym ogrodem! Zielona i spokojna okolica w podwrocławskiej Lutyni Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: dom jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 65 m2 Liczba pokoi: 3 lokal oferuje; przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

275 000 zł44 m² 6 278,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta ale w otoczeniu zieleni? Nic prostszego! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań. Proponuję Ci komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

679 000 zł86 m² 7 921,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do sprzedania gotowy parterowy dom wolnostojący jednorodzinny w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzikowiec

Dzikowiec,dolnośląskie

128 000 zł125 m² 1 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 1616 m2 w Dzikowcu. Dom w stanie do rozbiórki. Woda i kanalizacja w drodze. Działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

248 000 zł42 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Lubinie przy Centrum, os. Staszica układ.