dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 381 zł37 m² 12 916,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł59 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie! Usytuowane przy ul. Dworcowej. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany w podwrocławskim Gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 260 m2 z 2024 roku położony na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł53 m² 16 644,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Zakrzowie. Realizacja wykończenia pod klucz przy zakupie tej nieruchomości w cenie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł71 m² 21 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Sprzedaż umowy cesji aktu notarialnego poniżej ceny dewelopera! Otoczenie nieruchomości: na sprzedaż unikatowe mieszkanie w odrestaurowanym, zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 790 000 zł374 m² 7 459,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:995 m²

Witam serdecznie, do sprzedania z możliwym dodatkowym zyskiem z Najmu 9 pokoi drugiej części domu dla studentów dla pracowników. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

379 000 zł124 m² 3 056,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania niezwykłe mieszkanie w zaciszu parku miejskiego. Położone na IV piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy. W skład metrażu wchodzą 2 poziomy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł75 m² 12 701,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 2-poziomowe o powierzchni 75,19 m2, przy ul. Kawalerzystów na Wrocławskich Partynicach. Nieruchomość z balkonem usytuowana jest na 2-piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

685 000 zł110 m² 6 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

bez prowizji i pcc opis inwestycji: planowana realizacja 3 budynki wolnostojące ul. Przylesie, chrząstawa Wielka. Budynki położone w sąsiedztwie lasu! okna salonowe na całość ściany salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł37 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka z nyżą o wielkości 36,99m2. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach (poza thermomixem). Znajduje się ona na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł103 m² 12 524,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatem - o powierzchni 94m2 na wrocławskim Grabiszynie. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 24m2 *pokój2 17m2 *pokój3 15,5m2 +balkon *pokój4 20m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radarowa

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla Kupującego Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic w Legnicy. Podczas realizacji użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 194,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

697 000 zł115 m² 6 060,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja gotowa! Jako biuro sprzedaży dewelopera nie pobieramy żadnych prowizji ani opłat od kupującego, transakcja jest zwolniona z podatku pcc Nowoczesny i praktyczny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkania 57 M2 wysoki parter,po remoncie,2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba, piwnica.Czesciowo umeblowana, ogrzewanie piec z nadmuchem oraz ograniczenie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

299 000 zł4 800 m² 62,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Chromcu w ostatniej linii z możliwością zabudowy, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

To mieszkanie to dokładnie to, czego szukałeś wygodne, przestronne, położone w zielonej okolicy i idealne zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 139 250 zł52 m² 21 828,90 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodowiec

Grodowiec,dolnośląskie

55 000 zł1 223 m² 44,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grodowcu z widokiem na las i wzgórza Dałkowskie Powierzchnia 12,23 ara. Prąd oraz woda w nowej drodze nieopodal działki. Położona na powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 904,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie piękne i przytulne mieszkanie na pierwszym pietrze w wyremontowanej kameralnej kamienicy w centrum miasta. W sąsiedztwie liczne punktu usługowo-handlowe, lokalizacja idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

565 000 zł995 m² 567,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Święta Katarzyna działka budowlana okzaja/media! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Swietej Katarzynie dzielnica willowa. Pełne media. zapraszamy biuro 789 100 n422 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

470 000 zł75 m² 6 260,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowa nieruchomość usytuowana w zabytkowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Położona na II piętrze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Jawor,dolnośląskie

430 000 zł99 m² 4 350,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wspaniałe, duże i przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku wielolokalowego przy ulicy Kolejowej w Jaworze. Lokalizacja bardzo korzystna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

328 000 zł18 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy apartament o powierzchni 17,78 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

379 999 zł66 m² 5 737,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu położone w Wałbrzychu -dzielnica Szczawienko. Mieszkanie o powierzchni 66,23m2 składa się z: -salonu -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł74 m² 10 161 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj na przyjaznym osiedlu na Gądowie! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: - park Zachodni, skwery osiedlowe, place zabaw - Park trampolin, stadion sportowy - Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie. 3 pokoje z balkonem na I piętrze. Super Cena! Inwestycja w wyjątkowym miejscu, zaprojektowanym tak, by w nim czerpać radość z życia, spełniać marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

235 000 zł162 m² 1 453,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal usługowy w Nowej Rudzie Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 161 m2, doskonale nadający się na sklep, gastronomię, biura, gabinety lub mały biznes. Lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 207 zł40 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na pierwsze własne mieszkanie lub do wynajmu - na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

948 990 zł156 m² 6 075,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

stan deweloperski/bliźniak/blisko granicy Wrocławia/6 pokoi/okazja/ogród/pompa ciepła/okolica Lutyni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 998 zł43 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/2pok./Pereca/centrum/inwestycja!/toplokalizacja/po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

489 999 zł46 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium/Staropolska/Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Ozorowice,dolnośląskie

625 000 zł5 425 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować państwu piękną, malowniczo położoną działkę z olbrzymim potencjałem w miejscowości Ozorowice - Gmina Wisznia Mała. Oferta wyłącznie w Kompas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Skiby

Przemków,dolnośląskie

45 000 zł1 135 m² 39,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Przemków. Atrakcyjna lokalizacja. W miejscowości znajdują się szkoły podstawowe, markety a w bliskiej odległości Łowisko Rekreacyjne, wioska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 999 zł90 m² 8 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/duży ogródek/dom/5 pokoi/do odbioru! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 998 zł42 m² 15 778,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/okazja!/centrum/worcella/rynek/po remoncie/rynek/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł57 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/poleska/top/3pok/loggia/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 998 zł103 m² 7 736,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/ok.Ołtaszyna/obniżona cena!/4Podkowy/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł66 m² 9 062,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./toplokalizacja/Inżynierska/Tarasy Grabiszyńskie/ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij