dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

119 000 zł930 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kamienna Góra ul. Ściegiennego, nieruchomość zabudowana, do sprzedania w ścisłym centrum miasta 9 919 m2 terenów produkcyjnych, składowych i magazynowych.Tereny nieruchomości są położone.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł67,50 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 67,5 m | działka 522 m | wiata garażowa | bezczynszowe | Cieplice-Zdrój Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , stanowiące parter.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 250 m² 245,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pow. 14 250 mk2 (1,425 ha), projektowane ok. 18 000 mk2 pum Adres: wałbrzych, ul. Moniuszki 45a i 45- przylegające wzajemnie nieruchomości, działki : 736 -7896m2; 2/6 - 5061m2 w cenie ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł715 m² 4 195,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Budynek handlowo-usługowy Jelenia Góra- centrum Powierzchnia użytkowa budynku 715m/2 Powierzchnia działki 1770m/2 Mam do zaoferowania budynek handlowo-usługowy, zlokalizowany w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76,60 m² 7 637,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | balkon | garderoba | dwustronne Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni (ok. 76,6 m ), zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł61,40 m² 2 605,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W biurze nieruchomości nad nysą! trzypokojowe mieszkanie do remontu, zatonie - bogatynia! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane nieopodal centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Galerii Nowy Rynek czy Placu Ratuszowego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł4 392 m² 466,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4 392 m , zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Działki położone są w atrakcyjnej części Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł338,70 m² 5 181,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości stanowiącej drugie piętro zabytkowej kamienicy mieszczącej się na świdnickim Rynku. Oferowana nieruchomość od lat posiada.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł115,50 m² 2 675,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy W prestiżowej lokalizacji rynek W ziębicach Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy w niepowtarzalnej lokalizacji. Nieruchomość: na sprzedaż przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu niezwykle malowniczo położoną działkę budowlaną w Dziwiszowie, gmina Jeżów Sudecki, powiat Karkonoski. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

743 573 zł41,65 m² 17 853 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł230 m² 4 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż piękny i przestronny dom o powierzchni 230 mkw wolnostojący z 2014 roku, wybudowany na dużej działce o powierzchni 1500 mkw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie do adaptacji w centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym kamienicy. Powierzchnia mieszkania 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 891 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuje działkę w Chwaliszowie, przy cichej, bocznej ulicy Słonecznikowej. Leży w otoczeniu luźnej, niskiej zabudowy oraz pobliskiego lasu - co gwarantuje ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m blisko centrum Jeleniej Góry | 2/3 piętro | 650 zł czynsz Nieruchomości Panorama mają przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

*** nowa cena! *** unikatowy dom *** tylko 265 000 zł *** Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania miejscu, które możesz postawić niemal wszędzie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , mieszkanie z balkonem i z windą na Piaskowej Górze o powierzchni około 56m2.z wyposażeniem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł65,89 m² 9 408,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w spokojnej części Białego Kamienia! Cena: 275 000 zł Powierzchnia: 44 m Lokalizacja: biały Kamień zielona i cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł37,10 m² 2 938,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Gorce. Mieszkanie w stanie średnim (do wykończenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł33,55 m² 7 001,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż duży komfortowy dom położony na granicy miejscowości Kostrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Stary Łom, pow. Legnicki, gmina Chojnów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

130 800 zł1 635 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1635 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1635 m , położoną w miejscowości Wójcice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect Prezentuje Na sprzedaż 3 działki - Karłowiec, gm. Mirsk (wyłączność) Przedmiotem sprzedaży są trzy działki położone w Karłowcu. Dla terenu (przed podziałem).

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł374,90 m² 4 507,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

do sprzedania bardzo ciekawy dom dwurodzinny, wolnostojący w bliskiej okolicy Świdnicy, kierunek Burkatów; posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 1700 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,30 m² 6 693,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 49,30 m2 znajdujące się na IV piętrze w bloku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł663,51 m² 3 993,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż Stara Willa - okazały, zabytkowy budynek z 1880 roku, który od 10 lat, po gruntownym remoncie, pełni funkcję popularnego górskiego pensjonatu. Zlokalizowana w baśniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł22 400 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 2,24 ha | mpzp Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Grabownica w gminie Korśnice. Okolica łączy w sobie spokój wsi i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 315 zł61,16 m² 9 602,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje z balkonem i 2 miejscami postojowymi - Siechnice Komfortowy i funkcjonalny układ, spokojna okolica, dużo zieleni w otoczeniu. Mieszkanie dwustronne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,90 m² 5 010,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w Rudnej. Nieruchomość o pow. 49,90 m2, składa się z : - dużego umeblowanego salonu otwartego na kuchnię, - kuchni w pełni umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 921 m² 147,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m , położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej. Domy o łącznej powierzchni 125 m2 usytuowane są na działce o powierzchni 300 m2. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,38 m² 4 831,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Drzymały - do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal znajduje się na 3. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, wrocław, stare Miasto, cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie: miejskie; media miejskie Piętro: 2/3 Czynsz: 920 zł.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł97,43 m² 7 338,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży absolutnie klimatyczne mieszkanie ( lokal mieszkalny ) położony na II piętrze w dwu piętrowej odnowionej kamieniczce w centrum Szklarskiej Poręby przy ul. 1 maja. ( róg ul.